Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Ma jok,super je i ovako,za jedno 10ak dana cu samo sa P2000 malo da ga predjem,i onda paste od najgrublje do najfinije...nadam se da ce to da uspe,ako ne uspe onda nitro razredjivac,skinem samo do plastike i samo ga jos jendom prespricam...bitno da sam zakrpio ovo gde fali parce,farbanje je najmanji problem...

 

Inace,nekako mi mnogo drazi ovaj krpljeni blatobran nego da sam kupio nov,ili jos gore da sam kupio sredjen motor :) ovako ga gledam i divim se sebi,posto je ovo prvi put da mi uspe farbanje :) pokusavao sam i pre,ali su mi smetale i najmanje neravnine,pojavi se mala rupiva i ja ne mogu da je poravnam,a ovde je falilo celo parce i ja sam sredio da se nista ne vidi...i dalje mi nije jasno kako ali je uspelo...ali naravno,ja nebi bio ja da nesto ne krene po zlu,a ovde je pao blatobran,mada bolje to nego da nisam mogao ono da zakrpim ili tako nesto...uglavnom ja sam prezadovoljan :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Jos jednom svaka cast za blatobran stvarno si ga dobro okrpio,ja sm mislio da ces odseci vrh i tako ga prefarbati ali ti si se svojski potrudio i ispalo je stvarno dobro.Ova pukotina na viljusci moze da se zavari,nadji nekog dobrog argonca i odradice ti to posle prebrusis i prefarbas kupis semering i eto je viljuska k'o nova.Generalno motor izgleda ocuvano sem tog ostecenja viljuske ovo ostalo je dobro :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

Drugari, treba mi brava koja zaključava sedište, tj. samo mehanizam koji se nlazi ispod sedišta. Ili je otpao, ili ga je neko digo :)

To je valjda br. 50 na ovoj šemi: http://www.keeway.be/en/spareparts/12/129/3605

 

Jel znate dal ima neki havarisani Speed negde, ili gde bih mogao sad da nađem ovo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

To sam ja trazio. Meni je otpao, jos prve godine voznje. Nisam uspeo da nabavim jer kinezi to ne isporucuju kao rezervni deo, nego jedino kao ceo taj zadnji deo zajedno. Odustao sam bio i djiram ovako vec 3. sezonu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

ako je neko zainteresovan moj speed ide na dobos, stavicu ga u oglase za neki dan jer trenutno nemam slike, imam samo ovuod pre 2 godine sa bajk rok misije kosovo,

..

speed 150, registrovan do 22.08.2012 (nove table), redovno servisiran, odrzavan, lepo ide, potrosnja 2.2L, preso oko 23.000km (vecinom duze relacije srebrno jezero, moto skup kosovska mitrovica, itd), nisam hteo da ga prodajem ali upala u kombinaciju nova masina i od kad je imam nisam seo na kivija pa da ne stoji za dzabe u garazi, imao sam jedno proklizavanje u krivini i tada sam zagrebao zadnju plastiku ispod sedista i kuciste (plastika) satova je puklo kod sijalice za levi migavac. Sliku imam samo ovu bice jos za neki dan. cena 550e

post-1009-0-90890300-1321212037_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Ja sam mog dao u oglase juce. Pazario sam Suzuki Bandita, tako da se oprastam od speeda. Ako nekom treba, imate u oglasniku. Cena je niska jer me mrzi dugo da ga prodajem a i zato sto pusta malo ulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

u zdravlje da se vozis sa novom masinom, izgleda ko vozi kivija bandit mu ne gine :P..

 

mali off

kad si ga uzeo, koliko si dao, god, kilometraza?

 

Srecno u prodaji :takoje:

hvala druze :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Ljudi, da li je neko imao sličan problem sa speed-om kao ovaj moj, radi se o tome da mi je nekako centralni stender 'legao',

kad postavim motor na njega oba točka su na zemlji a same nogice stendera su iskrivljenije nego ranije?

:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

E to sam i ja primetio,da su oba tocka na zemlji,ali nisam pisao o tome,mislio sam da je tako fabricki,ali izgleda da ipak nije,evo kako moj stoji:

15102011154.jpg

 

Ali meni to ne smeta ni najmanje,motor ne moze da padne sa nje,a ja je nisam iskoristio nikad otkad sam kupio kivija,uvek koristim onu bocnu nogaru,veci motori uopste i nemaju centralni stender,pa im nista ne fali :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Pozdrav druzino mene nije bilo neki dan,u temi prepoznah meni znan problem sa stenderom.Moram da vas razocaram i kazem da su vam stenderi popucali i morate ih skidati i variti,i ja sm imao isti problem pa sam vario i ojacavao.Nije neka filozofija relativno lako se skida i vari co2 aparatom.Preporuka-nemojte sedeti na motoru dok je na centralnom stenderu jer su cevi od kojih je napravljen prilicno tanke...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Hvala puno na savetu, mislim da će to sačekati proleće, u stvari me najviše nervira što ne mogu da podignem zadnji točak pa da lagano podmažem lanac dok ga polako vrtim ali snaći ću se već.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Hvala puno na savetu, mislim da će to sačekati proleće, u stvari me najviše nervira što ne mogu da podignem zadnji točak pa da lagano podmažem lanac dok ga polako vrtim ali snaći ću se već.

 

 

Snadjesh se tako što kada ga podižeš na glavni štender, sam štender osloniš na neku deblju dasku, pa ga podigneš tako da štender stoji na dasci, a zadnji u vazduhu. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

E kada smo kod podmazivanja lanca, treba napomenuti sledeće:

 

Kada se podmazuje, NIKAKO se ne treba poslužiti pomoći motora, tj da se upali, ubaci u npr. 2 i da se podmazuje, jer sam čuo priče da su ljudi ostali BEZ PRSTIJU tako.

 

Ja podmazujem najlakše tako što mi neko pomera motor napred, a ja prskam po mestu gde se sprežu lanac i zadnji lančanik. Ako mi motor stoji na štenderu dešava mi se da isprskam felnu sa mašću koji ne mogu da skinem svim mogućim sredstvima ili da moram da stavljam novine po felni da je ne bih isprljao.

 

Kakava filozofija! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Te priče o kasapljenju mi deluju čak i realno, iskreno ne bi mi palo na pamet da tako podmazujem. Ja lagano okrećem točak i podmazujem donji deo lanca a prskalicu na boci pritiskam toliko lagano da iz nje bukvalno samo lagano izlazi ulje ne raspršeno u spreju, ništa mi skoro i ne zaluta po felni i tako obrnem par krugova. Ako malo i ode na neki drugi deo, nije strašno, tu se uvek prisetim izreke ćaleta mog druga, inače automehaničara: Ko maže – taj vozi. :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja