Jump to content

Moto Zajednica

potrosni delovi za apriliu atlantic 500 gde nabaviti?

Recommended Posts

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

pozdrav drugari,da se pohvalim od juce sam vlasnik aprilia atlantic 500 maxi skutera,zamolio bih drugare koji voze taj model a i sve druge koji mogu da pomognu,da uradim aprilijici servis,znaci zanima me dimenzije kaisa i gde ga nabaviti,takodje filter ulja,vazduha(ukoliko se on pere onda ne treba) ,takodje bih promeno komplet kvacilo varijator rolnice itd...takodje koje ulje trosi po specifikacijama ili koje najbolje koristiti...malo sam bio preopsiran ali shvaticete nisam vozio apriliu dosad pa nisam upucen..inace mehanika mi nije problem da sve te zamene odradim sam,stavise tako bih najvise i voleo..hvala unapred:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

hval ljudi za pomoc..moze li neki brojevi telefona,sajtovi i slicno,samo ime prodavnice na znaci mi puno...pitanje za vlasnike 500-tke,kako ste zadovoljni motorom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Izvinjavam se sto spamujem temu,zanima me jel ima neko ko vozi AA500 a da je iz Nisa a da ga ne mrzi da pogleda jedan motor? Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja