Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp 600......1990 eura !!!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

TA za Tu? :stabre:

 

aaa TA za nju :lol:

 

moze za CB :zdravo:

 

Ako je za Nju, menjaćemo TA za CB, al da bude sve po protokolu i naravno, sve po Zakonu, legalno. Da održimo nivo, će Bembarom idemo po Nju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Au covece, pa ja sam u svoj nekadasnji BMW upucao bezmalo 900e za sezonu i to uglavnom na potrosne stvari. Jel znas koliko sam dobio nazad za to kada sam prodavao? 0. Nista. Krompir. :nanana:

Kada ce ljudi da skapiraju da je motor skupa igracka i da voznja istog kosta? :zbunjen: :zbunjen:

Ono sto si ulozio, uzlozio si, i to radis valjda zbog sebe. Zelim ti iskreno srecu u prodaji, a onaj ko bude uzeo taj motor za te pare, treba da ide da ga posmatraju. :lud: :lud:

 

I gledam sad, zaglavih do pola 2 citajuci temu a sutra radim.. :moto3: :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

ako se ja pitam, ovo odavno nije oglas,

vec psiholoski profil druga clana djunte.

 

Hehe, dadoh ti plus, jer si definitivno u pravu.

Ali, JEDAN JE ĐUNTA! Mislim da tema u kojoj Đunta prodaje motor ni ne može da izgleda drugačije. Samo i jedino ovako :) Drž' se, Đunto! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Au covece, pa ja sam u svoj nekadasnji BMW upucao bezmalo 900e za sezonu i to uglavnom na potrosne stvari. Jel znas koliko sam dobio nazad za to kada sam prodavao? 0. Nista. Krompir. :nanana:

Kada ce ljudi da skapiraju da je motor skupa igracka i da voznja istog kosta? :zbunjen: :zbunjen:

Ono sto si ulozio, uzlozio si, i to radis valjda zbog sebe. Zelim ti iskreno srecu u prodaji, a onaj ko bude uzeo taj motor za te pare, treba da ide da ga posmatraju. :lud: :lud:

 

 

našao si kome ćeš ovo da objasniš :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Dobro ljudi, pa zeza... bilo je jače od mene, stavio sam smajlije... opušteno...

 

To me košta stotku, al pošto sam ti spaso glavu, sad ti meni dođeš duplo, pošteno?,glava vredi više od motora.

 

Au covece, pa ja sam u svoj nekadasnji BMW upucao bezmalo 900e za sezonu i to uglavnom na potrosne stvari. Jel znas koliko sam dobio nazad za to kada sam prodavao? 0. Nista. Krompir. :nanana:

Kada ce ljudi da skapiraju da je motor skupa igracka i da voznja istog kosta? :zbunjen: :zbunjen:

Ono sto si ulozio, uzlozio si, i to radis valjda zbog sebe. Zelim ti iskreno srecu u prodaji, a onaj ko bude uzeo taj motor za te pare, treba da ide da ga posmatraju. :lud: :lud:

 

I gledam sad, zaglavih do pola 2 citajuci temu a sutra radim.. :moto3: :moto3:

 

To mi je i bila ideja, da se čita ko lektira za školu. Nisam ni očekivao da ću izvući ni novac ni rad iako nije sve samo potrošni materijal, a sve to sam beznačajno izrabio jer motor nisam praktično ni vozao zbog nezgodne operacije, potom drugi motor.

 

 

ako se ja pitam, ovo odavno nije oglas,

vec psiholoski profil druga clana djunte.

 

Hehe, dadoh ti plus, jer si definitivno u pravu.

Ali, JEDAN JE ĐUNTA! Mislim da tema u kojoj Đunta prodaje motor ni ne može da izgleda drugačije. Samo i jedino ovako :) Drž' se, Đunto! :zdravo:

 

Ja sam suv oglas mogao da zaključam odmah, no ja delim i dobro, (za čitaoce) i loše (za mene). Oglas je zato i postao i ostao tema sa širim značajem.

 

 

Au covece, pa ja sam u svoj nekadasnji BMW upucao bezmalo 900e za sezonu i to uglavnom na potrosne stvari. Jel znas koliko sam dobio nazad za to kada sam prodavao? 0. Nista. Krompir. :nanana:

Kada ce ljudi da skapiraju da je motor skupa igracka i da voznja istog kosta? :zbunjen: :zbunjen:

Ono sto si ulozio, uzlozio si, i to radis valjda zbog sebe. Zelim ti iskreno srecu u prodaji, a onaj ko bude uzeo taj motor za te pare, treba da ide da ga posmatraju. :lud: :lud:

 

 

našao si kome ćeš ovo da objasniš :nanana:

 

Ja jesam ono što kažu, nedokazan, tj teško me je odgovoriti u svojoj opsesiji da nešto bude dobro, pa šta košta da košta.

 

 

Sad malko "ozbiljno". Šala je u redu, ja je lično prihvatam, što govori i dalje otvorena tema. No, nisu svi radi da je razumeju, pogotovu ne na lični račun, tako da malo oprez.

 

Nakon postavka teme oko izbora motora, TA ili AT, gde su izneta mnoga korisna iskustva ne samo meni dragocena, logički je bilo da i nakon kupovine obnarodujem sređivanje polovnjaka zasebnom temom i spontani sled je i tematski oglas prodaje tog istog primerka, da se zaokruži storija o polovnom motoru jer svi smo na žalost primorani da ih vozamo umesto novih.

 

Lično ne volim polovne stvari, ježim se čuvenih seknd hend šopova, nemam sreće sa polovnim stvarima verovatno zbog svoje surove objektivnosti i meni verovatno više smeta nešto loše nego drugom, izbegavo sam ih godinama, al sam eto sad primoran da ih imam. Uzeo sam dobrog BMW-a, al eto i njemu fali sto andraka iako sam išao njime sa suprugom na more, sve radi, ide koči, malo troši al traži doradu, pre svega u aspektu bezbednosti...al o tome možda u zasebnoj temi, ako ne bude previše peckanja.

 

Ima tema o ceni polovnog motora. Iako sam sad prodavac, napisao sam da polovnjaci ne zaslužuju cene koje figurišu, da su svi uglavnom manje više lošnjikavi...svestan da sečem granu na kojoj sedim, tj. ovaj oglas. Motor je plaćen koliko i sad egzistiraju cene po raznoraznim oglasima i koje su niže nego pre par sezona kada su se motori više tražili i masovno uvozili. Sve što sam uložio u njega, uradio sam bez da ikom plaćam, što znači da će sigurno mnoge to koštati skuplje, zato sam i napravio spisak, kome se mnogi podsmevaju, koliko sve to može da košta, a nema nekih krupnih kvarova. Možda sam uvredio mnoge negativnom procenom polovnjaka, izvinjavam se, nije mi to bila namera, već da ukažem na opasnost upotrebe lošeg motora. Gledao sam recimo motor kome je čovek otkačio kočiono crevo zadnje kočnice jer jednostavno nije imao novaca za pločice. Naravno da nisu svi motori loši, al se dobar motor ipak ređe prodaje. Dalje, enduro se arči više, mnogi smatraju da mu je prirodno okruženje blato i samim tim je i odnos drgojačiji u odnosu na R-ove recimo.

 

Juče sam zateko baru ulja nakon prepodnevne vožnje, masan lanac i noga od centralnog štendera, ulje u karteru na minimum, a motor inače ne troši ulje. Reko probio semering na prednjem lančaniku. Skinem sinoć sve naokolo, dekl lančanika, sve suvo ko barut, a dole ulje kaplje. Operem sa drugarom sve, upalim motor i mic po ic, evo vlaži na donjoj strani filtera. Ključ za filter i dotegnemo ga krug i kusur. Naravno, padne zezanje na moj račun, kao nisam ga ja dobro stego, reko, pa nije mi ovo prvi filter u životu, zamenio sam ih bar stotinu. I šta je po sredi, filter očigledno bio falš, odnosno gumica se verovatno ukrtila. Naravoučenje da su svi delovi kupljeni kod nas problematični i to kroz eksploataciju neminovno utiče na kvalitet. Šta da sam otišo na put u Jevropu kako sam bio planirao, zveknuo bi mi motor ko zna gde i naravno budženje potom.

 

No da se vratim svom, još uvek,motoru. Potaknut Lakijevoj dobronamernoj šali, skinuo sam cenu. dalje, gume jesu još dobre al ulaze sad u IV sezonu. Ja da imam nameru da vozam ovaj motor, uzeo bi nov komplet, tako da što ne želim sebi, neću ni drugome, zato sam spreman da skinem još cenu adekvatno, da odbijem i neminovnu zamenu filtera i ulja zbog onog što mi se desilo, znači još 200 manje, i da se poslužim marketinškom navlakom, još 10 dole, tako da cena sad iznosi 1.990 evra.

 

Da zaključim, sve što sam naveo tako je, koštalo je koliko je koštalo. Očekivao sam da povratim uložen novac a rad da poklonim, sve bez ikakve namere da bilo koga izvaćarim ili prevarim, što neko možda neće poverovati. Mogao sam oglas da zaključam sa upućivanjem na pp, i izbegao bi sve komentare na svoj račun. Nisam trgovac, motor se prodaje zbog nenadanog prelaska na drugi. (Sad mi se Mojsa podsmeva zbog okretanja glave i redovnog mog komentara, bljak, na njegovo spominjanje bokser BMW-a, al eto, nova zanimacija je tu.)

 

Motor je kakav takav, može da se gleda, proba, dovode majstori ili tera kod njih, meri kompresija, stavlja na kanal, zamera, nalaze mane...cenjkanja nema, što je to je. Stoji u grejanoj garaži, nije mi zapelo za lek, ne zastareva više. Znači 1.990, poslednja, zadnja i konačna cena.

 

Jasminko, molim za izmenu u naslovu, zameni cenu na 1.990.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

:care: za tebe

 

:ooo: za bembaru!

 

 

:ljubav: za Djuntinicu !

 

Ne diraj mi BEMBARU, k...ću ti se napiti; Đunta je malo nervozan.

 

A Đuntinica, kad bi i nju mogao da prodam, (pokolnim) ko polovnjaču, de bi mi kraj bio. Šalim se, divna supruga, puna razumevanja za moje ludorije ne primerene godinama, (kriza srednjih, matorih, godina) i što je najbitnije, deli moju novo nastalu strast prema motorciklizmu. Defintivno je "odobrila" put dogodine zdravlje Bože, Tur de Europe, tako da imam blanko kasu za picanjenje Bembare.Doduše, još štekam nove Anake u garaži. Al ako ne prodam TA, biće Tur de Avala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

sad već mogu da kažem, nek je sa srećom prodaja :takoje:

 

Ne kazuj ništa nego nađi kupca. Odo da nalijem ulje, nema me do večeras, izbacuje me Đuntinica da nešto radim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Dobro ljudi, pa zeza... bilo je jače od mene, stavio sam smajlije... opušteno...

 

To me košta stotku, al pošto sam ti spaso glavu, sad ti meni dođeš duplo, pošteno?,glava vredi više od motora.

 

Au covece, pa ja sam u svoj nekadasnji BMW upucao bezmalo 900e za sezonu i to uglavnom na potrosne stvari. Jel znas koliko sam dobio nazad za to kada sam prodavao? 0. Nista. Krompir. :nanana:

Kada ce ljudi da skapiraju da je motor skupa igracka i da voznja istog kosta? :zbunjen: :zbunjen:

Ono sto si ulozio, uzlozio si, i to radis valjda zbog sebe. Zelim ti iskreno srecu u prodaji, a onaj ko bude uzeo taj motor za te pare, treba da ide da ga posmatraju. :lud: :lud:

 

I gledam sad, zaglavih do pola 2 citajuci temu a sutra radim.. :moto3: :moto3:

 

To mi je i bila ideja, da se čita ko lektira za školu. Nisam ni očekivao da ću izvući ni novac ni rad iako nije sve samo potrošni materijal, a sve to sam beznačajno izrabio jer motor nisam praktično ni vozao zbog nezgodne operacije, potom drugi motor.

 

 

ako se ja pitam, ovo odavno nije oglas,

vec psiholoski profil druga clana djunte.

 

Hehe, dadoh ti plus, jer si definitivno u pravu.

Ali, JEDAN JE ĐUNTA! Mislim da tema u kojoj Đunta prodaje motor ni ne može da izgleda drugačije. Samo i jedino ovako :) Drž' se, Đunto! :zdravo:

 

Ja sam suv oglas mogao da zaključam odmah, no ja delim i dobro, (za čitaoce) i loše (za mene). Oglas je zato i postao i ostao tema sa širim značajem.

 

 

Au covece, pa ja sam u svoj nekadasnji BMW upucao bezmalo 900e za sezonu i to uglavnom na potrosne stvari. Jel znas koliko sam dobio nazad za to kada sam prodavao? 0. Nista. Krompir. :nanana:

Kada ce ljudi da skapiraju da je motor skupa igracka i da voznja istog kosta? :zbunjen: :zbunjen:

Ono sto si ulozio, uzlozio si, i to radis valjda zbog sebe. Zelim ti iskreno srecu u prodaji, a onaj ko bude uzeo taj motor za te pare, treba da ide da ga posmatraju. :lud: :lud:

 

 

našao si kome ćeš ovo da objasniš :nanana:

 

Ja jesam ono što kažu, nedokazan, tj teško me je odgovoriti u svojoj opsesiji da nešto bude dobro, pa šta košta da košta.

 

 

Sad malko "ozbiljno". Šala je u redu, ja je lično prihvatam, što govori i dalje otvorena tema. No, nisu svi radi da je razumeju, pogotovu ne na lični račun, tako da malo oprez.

 

Nakon postavka teme oko izbora motora, TA ili AT, gde su izneta mnoga korisna iskustva ne samo meni dragocena, logički je bilo da i nakon kupovine obnarodujem sređivanje polovnjaka zasebnom temom i spontani sled je i tematski oglas prodaje tog istog primerka, da se zaokruži storija o polovnom motoru jer svi smo na žalost primorani da ih vozamo umesto novih.

 

Lično ne volim polovne stvari, ježim se čuvenih seknd hend šopova, nemam sreće sa polovnim stvarima verovatno zbog svoje surove objektivnosti i meni verovatno više smeta nešto loše nego drugom, izbegavo sam ih godinama, al sam eto sad primoran da ih imam. Uzeo sam dobrog BMW-a, al eto i njemu fali sto andraka iako sam išao njime sa suprugom na more, sve radi, ide koči, malo troši al traži doradu, pre svega u aspektu bezbednosti...al o tome možda u zasebnoj temi, ako ne bude previše peckanja.

 

Ima tema o ceni polovnog motora. Iako sam sad prodavac, napisao sam da polovnjaci ne zaslužuju cene koje figurišu, da su svi uglavnom manje više lošnjikavi...svestan da sečem granu na kojoj sedim, tj. ovaj oglas. Motor je plaćen koliko i sad egzistiraju cene po raznoraznim oglasima i koje su niže nego pre par sezona kada su se motori više tražili i masovno uvozili. Sve što sam uložio u njega, uradio sam bez da ikom plaćam, što znači da će sigurno mnoge to koštati skuplje, zato sam i napravio spisak, kome se mnogi podsmevaju, koliko sve to može da košta, a nema nekih krupnih kvarova. Možda sam uvredio mnoge negativnom procenom polovnjaka, izvinjavam se, nije mi to bila namera, već da ukažem na opasnost upotrebe lošeg motora. Gledao sam recimo motor kome je čovek otkačio kočiono crevo zadnje kočnice jer jednostavno nije imao novaca za pločice. Naravno da nisu svi motori loši, al se dobar motor ipak ređe prodaje. Dalje, enduro se arči više, mnogi smatraju da mu je prirodno okruženje blato i samim tim je i odnos drgojačiji u odnosu na R-ove recimo.

 

Juče sam zateko baru ulja nakon prepodnevne vožnje, masan lanac i noga od centralnog štendera, ulje u karteru na minimum, a motor inače ne troši ulje. Reko probio semering na prednjem lančaniku. Skinem sinoć sve naokolo, dekl lančanika, sve suvo ko barut, a dole ulje kaplje. Operem sa drugarom sve, upalim motor i mic po ic, evo vlaži na donjoj strani filtera. Ključ za filter i dotegnemo ga krug i kusur. Naravno, padne zezanje na moj račun, kao nisam ga ja dobro stego, reko, pa nije mi ovo prvi filter u životu, zamenio sam ih bar stotinu. I šta je po sredi, filter očigledno bio falš, odnosno gumica se verovatno ukrtila. Naravoučenje da su svi delovi kupljeni kod nas problematični i to kroz eksploataciju neminovno utiče na kvalitet. Šta da sam otišo na put u Jevropu kako sam bio planirao, zveknuo bi mi motor ko zna gde i naravno budženje potom.

 

No da se vratim svom, još uvek,motoru. Potaknut Lakijevoj dobronamernoj šali, skinuo sam cenu. dalje, gume jesu još dobre al ulaze sad u IV sezonu. Ja da imam nameru da vozam ovaj motor, uzeo bi nov komplet, tako da što ne želim sebi, neću ni drugome, zato sam spreman da skinem još cenu adekvatno, da odbijem i neminovnu zamenu filtera i ulja zbog onog što mi se desilo, znači još 200 manje, i da se poslužim marketinškom navlakom, još 10 dole, tako da cena sad iznosi 1.990 evra.

 

Da zaključim, sve što sam naveo tako je, koštalo je koliko je koštalo. Očekivao sam da povratim uložen novac a rad da poklonim, sve bez ikakve namere da bilo koga izvaćarim ili prevarim, što neko možda neće poverovati. Mogao sam oglas da zaključam sa upućivanjem na pp, i izbegao bi sve komentare na svoj račun. Nisam trgovac, motor se prodaje zbog nenadanog prelaska na drugi. (Sad mi se Mojsa podsmeva zbog okretanja glave i redovnog mog komentara, bljak, na njegovo spominjanje bokser BMW-a, al eto, nova zanimacija je tu.)

 

Motor je kakav takav, može da se gleda, proba, dovode majstori ili tera kod njih, meri kompresija, stavlja na kanal, zamera, nalaze mane...cenjkanja nema, što je to je. Stoji u grejanoj garaži, nije mi zapelo za lek, ne zastareva više. Znači 1.990, poslednja, zadnja i konačna cena.

 

Jasminko, molim za izmenu u naslovu, zameni cenu na 1.990.

 

Bez da zauzimam bilo ciju stranu po pitanju cene... Takodje i bez zelje da na bilo koji nacin off-ujem oglas, mada koliko vidim Djunta i na tome ne bi zamerio... Ovo je po mom skromnom misljenju, a pasionirani sam "blejac" na svim moto-oglasima, sada vec sasvim korektna cena i za bilo koga ko ima TA na umu za svoj sledeci motor, BEST BUY! Mislim da ces Djunta do kraja meseca svesti broj motora u garazi na 1, srecno! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

искрено, ова цифра у наслову теме (1990) пре изгледа као годиште мотоцикла, него као цена, збуњује, бар ја тако мислим, те стога мислим да је неопходно ставити поред цифре и валуту!

 

извините за оф, али мислим да примедба иде у корист огласа ...

 

живели!

 

Славиша

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Best buy, definitivno... Od mene sada samo preporuke, video sam motor još dok ga je Rusić vozio, pošto je Tadija bio u gipsu (od pada sa skutera, da neko ne pomisli da je od Trandze) i tada je izgledao super i radio je kao sat. Sada može biti samo bolji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Hvala Vuleta,Marko, Laki, Aco, Jasminko...ne mogu sve da vas nabrojim. Odlucio sam da ne silujem prodaju koja očigledno ne ide, a više nije ni sezona, tako da ovim povlačim oglas i zaključavam ga.Izvinjavam se svima kojima sam se na bilo koji način zamerio lupetajući, žalim ako nekom i uskraćujem sapunjavu serijicu. Neću trenutno da se zamaram i opterećujem ni Hondom ni oglasom, imam lepša preokupiranja,(BMW). Još jednom hvala svima na učešću.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ubi se tražeći drugi daljinac od alarma, ako ga ne nađem ispašće da nešto smeram, a on mi ispred očiju sve vreme podno monitora. Naime, sinoć je kaparisan motor, tako da svi potencijlani sad moraju na drugu stranu da ostvaruju svoje snove. Zaključavam jer nit imam vremena, nit mi radi komp, već moram na Đuntinicinom laptopu da ćorim. Ovo samo za preliminarnu informaciju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Motorcikl je prešao u ruke novog vlasnika, Baneta, nik i on zaboravio, al će ga sad pravi motor "navozati" da nam se pridruži i u virtualnoj i istinskoj vožnji. Praktično nije forumaš al je iskoristio pomoć prijatelja, Janmaria, koji i preporučio i pregledao motor. Naravno, supruga je uz osmeh rekla konačnu reč i koliko vidim još jedan par na motoru će oplemeniti našu družinu.

 

Žarko sam želeo ovaj motor i nije mi bilo svejedno kad sam ga prevezao. Ne vezujem se za stvari emotivno, al zaista mi ovaj put nije bilo lako. Uz primljen novac ipak sam dao mogućnost da se predomisli. Drago mi je što sam siguran da ide u dobre ruke i da će se prijateljevanje proširiti.

 

Sam čin dogovora je bio čista formalnost i rasteggli smo priču od skutera, Bane prelazi sa 100 kubika, pa do vrhunske moto opreme. Zaista zadovoljstvo upoznati ovakav par, van trgovine, pogotovu što ih vidim ko sebe i svoju suprugu prošle sezone, skuter, TA, pa ...

 

Uz motor sam isporučio svu dokumentaciju od predhodnog vlasnika gde je i njegova hronologija, prepisku koja je vodila kupovini, slike ondašnje, moju evidenciju radova i potrošnje goriva, skinute manuale, gomilu slika... iskopirao sve potrebne papire za kupoprodajni ugovor i sve spakovao im na fleš. Naravno i set za samogradnju automatskog podmazivača na koji sam bio zaboravio. Onih marketinških 10 € džentlmenski pripalo meni, radi odganjanja malera.

 

Sve što sam znao o motoru u vezi buduće vožnje sam pokušao da prenesem i naravno, prihvatio da mu se nađem za bilo kakvu pomoć, savet, radnju,... tako da potpunu slobodu ima-ju od mene.

 

Sa ipak malo sete se opraštam od Honde, sjajan univerzalni motor i takav će ostati iako sam sad opredeljen drugojačije. Najveće zadovoljstvo kad obe strane sa osmehom pruže jedan drugom ruku.

post-6989-0-17295900-1318454572_thumb.jpg

TA II.bmp

post-6989-0-80214900-1318454629_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

NEEEEEEEEE,nisi ga valda prodao?! pa sta cemo mi sada,uz koje teme cu piti jutarnju kafu a da oraspoloze kao djuntine carolije!! :moto3:

mnogo bezbednih kilometara novome vlasniku zelim!!! :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

NEEEEEEEEE,nisi ga valda prodao?! pa sta cemo mi sada,uz koje teme cu piti jutarnju kafu a da oraspoloze kao djuntine carolije!! :moto3:

mnogo bezbednih kilometara novome vlasniku zelim!!! :takoje:

 

A baš Vas biga, ko će mene da raspolži. Dao sam bio predlog, svako čitanje po dvaest centi u moju kasicu, a vremenom bi bivalo sve jeftnijije.

 

Najvažnija je bezbedna vožnja, sve ostalo lako. Novi vlasnik mu se raduje kao i ja kad sam ga uzimao, nastavlja se dobar duh.

 

A čarolija i dalje traje, BMW točkovi ko magična loptica, no otom potom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

CESTITAM! Predlazem da se otvori tema u kojoj djunta sredjuje bmw i obavezno taksativno da se navode troskovi, ide zima, treba nesto i citati na forumu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

CESTITAM! Predlazem da se otvori tema u kojoj djunta sredjuje bmw i obavezno taksativno da se navode troskovi, ide zima, treba nesto i citati na forumu :zdravo:

 

Hvala Laki, ( više nije nervozan ni malo), čestitke usmerimo ka novom vlasniku, Banetu.

 

Noćas, 2 kole,2 paklice Sarjevske, 50 gr Manos kafe, troši BMW i kad se ne tera.

 

 

Odoh u vidovnjake... 1oda.gif

Nek je sa srecom i nemoj sve na benku da potrosis 0namigivanje.gif

 

Benko je već imao avans, 2 gume, kočnice, alat za centriraje i balansiranje,...nadam se da neće da pojede pola Honde.

 

Da privodimo "oglas" kraju, nešto mi se čini da je vreme da lokujemo ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja