Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Suzuki Savage 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Glad za vecom kubikazom je neutoljiva!

 

Dakle, prodajem Suzuki Savage 650, 2003 godiste, uvezen iz Kalifonije, u USA bio registrovan samo jednu sezonu, dosao sa 1785 milja, imam svu dokumentaciju o tome tako da nije rekla-kazala, mogu to potvrditi.

Motocikl je na moje ime, u Srbiji prvi put registrovan 06.decembra 2010. god., trenutno ima 2411 milja. Stanje odlicno (glupo mi je dalje da kitim i pricam price, ko je zainteresovan, videce i proceniti sam).Ovde samo par manjih slika, da ne opterecujem sajt - ako je neko zainteresovan, poslacu mu HI-RES na mail.

E-mail: slobodan.radisic@trcpro.rs, mob: 064 640 4319, Cena: 3000 EUR

rslGH_savage1.jpg

Z65g1_savage2c.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Pančevo-Beograd
  • Motocikl: negde u oglasima...

Evo, ja bih ga i psovao i vukao za kosu, kad bi bio od onih jeftinih, što se lako daju... :vutra:

Ma lep je divdža, zaslužio je nekog da ga mazi i pazi...

p.s. nego, bisage su mu do 00 :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

"...p.s. nego, bisage su mu do 00..."

He,he, cekam neke rucno pravljene, kozne, al izgleda da me tip ispalio... Ma, nije ni vazno, iovako ce mi trebati nove, kanda. Skupio sam za doplatu, ako Suzi ode po pristojnoj ceni, ide nabavka opreme za novu makinu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Kada sam ja prosle godine trazio Savage-a cene su bile 1500-1800 za 90-to godiste sa XX.XXX kilometara, a 97/98 se prodavalo preko 2000, jos uvek imam sacuvane oglase u compu.

 

Da li je moguce da se trziste toliko promenilo za godinu dana da Savage 03-ce sa 3.500km vise ne vredi 2900???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Lepo izgleda, divno ide, ali o tome sada samo mastam... Otisla mi dozvola na 30 dana... Patnja, godisnji cu provesti na biciklu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Prosle godine sam vozio cerku na matursku proslavu u Rodicevu pivnicu, oko pet sati popodne. Normalno, deca se spremaju, sminkaju, isprobavaju, i kasne na fotografisanje. Ispred Rodica, negde malo pre pumpe, parazan put, ja malo pritisnem, da ne zakasnimo na fotografisanje, iskoci pandur ispred mene, 82km/h. Dozvoljeno 50. Preko 30 iznad ogranicenja brzine nema mandatne kazne, sudija za prekrsaje i oduzimanje dozvole.

 

Kriv sam, nema sta da se prica, nista se nisam ni bunio, samo sam molio pandura da me pusti da odnesem decu do Rodica. Dao sam mu dozvolu, licnu kartu, saobracajnu i molio ga da me pusti samo da decu odvedem na fotografisanje da ne zakasne, pa da se vratim po zapisnik, ali ovaj zapeo pa pise, pise... jbm. ga, pokvario i meni i deci ceo dan. Bas sam bio ogorcen.

 

Bilo sta bilo, sad sam pesak, a Savage skuplja prasinu u garazi.

 

Jos jedan pokusaj: 2800 eur...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Motor presao jos nesto u medjuvremenu, sada ima 2850 milja (oko 4500km).

 

Cena 2600 fiksno, bez ubedjivanja molim. Ako ne mogu toliko da dobijem, necu ga menjati, definitino.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Nudili mi kamionce u zamenu! Realna ponuda, al stvarno to nisam ocekivao...

 

Ljudi moji, ovo trziste je stvarno u raspadu... Ko ima para i gde da lageruje, sada treba da kupuje motore, nema ih u Evropi jeftinije nigde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova
Ko ima para i gde da lageruje, sada treba da kupuje motore, nema ih u Evropi jeftinije nigde...

I šta onda sa njima? Da ih prodaje još jeftinije, da čeka da postanu oldtajmeri pa da ih vrati preko ili da tržište krene da raste što će uz malo sreće biti u isto vreme.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Iskreno, mislim da ce se cene vratiti na neki nivo u okruzenju u skorije vreme.

 

U Srbiji ima malo motora u odnosu na broj automobila, i s obzirom na to da nismo preterano "hladna" zemlja. Ljudi ce poceti da ih koriste vise - kad ih prodje bolest "... a da moj (automobil, kuca, bilo sta...) bude veci od komsijinog...". Motocikl je zabavno, prakticno i ekonomicno prevozno sredstvo, ali kod nas je prevozno sredstvo prvenstveno pitanje statusa, a sve ostalo ide posle...

 

Pogledaj broj motorista u Italiji, Madjarskoj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Motocikl: Golden Dragon

Pa vidi ovako, cene vise nikad nece ici na gore, kao ni cene automobila. Prolazi vreme Golfa 2 starog 20 god za 3000-3500eura, i nece biti vise drasticnih razlika u cena vozila ovde i vani. Inace tvoj motor je kao lutka, nadam se da ces ga prodati ubrzo, srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Ja ne vidim da su motori napolje jeftiniji nego ovde. Bar ne oni koji su novije godiste i dobro ocuvani.

 

Izuzimajuci Svacarsku, u kojoj se stari motori rasprodaju zbog novih taksi na izduvne gasove, i ameriku, gde su u principu osteceni japanci na poklon, nemas mnogo mesta gde ces naci motor po nizoj ceni nego ovde (govorim o motoru do 5 god. starosti u DOBROM stanju)

 

Ovde se kriza dobrano oseti, a kada ti krava stane na rep, moras da kleknes sa cenom - muske igracke (motori) prvo stradaju... Poznanik kupio Drag Star 1100 2006 za 4400 eur, nisam mogao da verujem!

 

Molio sam drugara iz Engleske da mi dotera tako nesto, kaze - krs od 20 godina cu ti doneti dzabe, a ono sto bi ti zeleo nema za te pare.

 

Ja se na bavim trogovinom, mozda nisam u pravu, al imam takav utisak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja