Jump to content

Moto Zajednica

Peda imao udes

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

 

  Evo malopre otvorih PP kad pise Peda sa Sokolca aka. PedaSoko. Kaze da je imao udes. Udario ga covek negde ispred Zenice sa strane. polomio mu levu nogu pa je na stakama.Kaze da motor jos nije video (BMW 1200 RS) ali zna da je oklop polomljen,nogostop i da je puklo deklo motora jer mu je ulje sprzilo povredenu nogu. Tako da brate moj ja tebi zelim brz oporavak a motor ce mo napraviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Nekako mi je lakše da primim vest o povredi motoriste kada imamo vesti iz prve ruke, odnosno kada povređeni može da nam kaže šta se desilo. Peđa, želim ti brz oporavak i što bolje negovanje.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5346 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pedjoni sunce mu kalaisano pa jel` bas moralo?

 

Aj da se sto prije oporavis,a i Bendzola da bude tip top.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Nekako mi je lakše da primim vest o povredi motoriste kada imamo vesti iz prve ruke, odnosno kada povređeni može da nam kaže šta se desilo. Peđa, želim ti brz oporavak i što bolje negovanje.

 

najzli

Loše sam formulisao, hteo sam da se zahvalim Eri031 jer je preneo poruku...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Hvala braco !Malo mi je teze doci do racunara,nalazi se u potkrovlju kuce,pa posto sam na stakama,jedva dobauljam do njega.Povredjen sam na putu Zenica-Doboj,u mjestu Zepce,tako sto je covjek sa Opel-kadetom preticao auto ispred sebe.Ta dionica puta je nazvata Putem smrti,jer nema dana kad se na tom famoznom putu M17,ne dogodi nesreca.Inace ,cesta je mnogo brza,frekventna a ima kolotrage u obadvije trake 'dubine i do 15 cm!Ja sam se kretao iz pravca Zenice,otprilike na 35-om km,izlazivsi iz desne krivine i ulazeci u pravac,stizem cisternu ispred sebe,u susret mi dolazi kolona auta,cim se mimoisao sa kamionom,kadet zapocinje preticanje,vjerovatno kako je iskocio iz kolotraga,mnogo desno ide ka mene,ja vec na bankini,covjek me skrese,po deklu,polomi mi nogostop-lijevi i okrzne nogu.Ulje me opece po nozi,a od udara mi pukne kost-fibula,distorzija stopala i opekotina,koju smatram najtezom povredom u svemu tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Zaboravio sam napisati da su momci iz MC"KONDOR"Zenica,saznavsi za udes,sve organizovali dok sam bio na putu za urgentni,tako da sam imao nevidjeni tretman u zenickoj bolnici!!!10-tak momaka me docekalo na ulazu u bolnicu i svo vrijeme bili samnom,dovodili specijaliste raznih profila da me pregledaju,i obezbedili su mi maximalan tretman za vrijeme mog boravka tamo,pa i ovako im zelim ZAHVALITI!!!

MOTORISTI SU TO,BURAZERU!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Srbija, Požega
  • Motocikl: BMW K 1600 GT

Eee Pedjoni baš si se udesio, želim ti brz i bezbolan oporavak!

Aj sve al kako stiže ulje da te opeče...ah taj  BMW, da je bio japanac...  ::)???

 

P.S. Nadam se da si izvukao "neku" pouku! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

ziv skoro zdrav, sta ima da brine nego nek se izvlaci iz kreveta da mu se odma pomogne da popravi motor i teraj dalje breee ;)))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

ziv skoro zdrav, sta ima da brine nego nek se izvlaci iz kreveta da mu se odma pomogne da popravi motor i teraj dalje breee ;)))))

 

Kakvog kreveta...već je krenuo po skupovima,onako na štakama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Danas sam bio kod ljekara,skinuli su mi gips,uslikali potkoljenicu,i sve je ok!!!Mali problem pravi infekcija na opekotinama,ali je pencilin cudo.Ma sve je to ko sunce,tako da je na redu da saniram povrede na motoru,i njega cu expresno da oporavim!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Pedja druze, brz oporavak ti zelim! Crvena azdaja ce se srediti.

Ma samo da prohodam,kupujemo i novi i ljepsi motor od ovoga!!!!

XAXAXAXA!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Danas sam po prvi put od udesa vidio motor.Na prvi pogled i nije se ucinilo da ima mnogo posla oko njega,ali kad se skinuo oklop,vidio sam da i nije bas tako.Udarac je bio u deklo glave,pa su pukle bregaste,fazni lancanici,lanac i klizac je deformisan.Glava je naprsla,pa se mora kupiti kompletna sa bregama,i sve sto ide uz nju,tako namontirat,i to je to.Ovo sam napisao kako bi mi eventualno neko pomogao da sto prije pronadjem TO,kupim i napravim motor.

HVALA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Eee Pedjoni baš si se udesio, želim ti brz i bezbolan oporavak!

Aj sve al kako stiže ulje da te opeče...ah taj  BMW, da je bio japanac...  ::)???

 

P.S. Nadam se da si izvukao "neku" pouku! ;)

 

da je bio japanac, a ne BMW, verovatno bi bio na operacionom stolu na rekonstruisanju noge......koliko sam uspeo shvatiti iz procitanog, bas cilindri su mu spasili nogu....

kakogod, zelim ti brz i bezbolan oporavak Pedjoni......

kod motora pogledaj i zadnji nosac na menjacu, da nije naprso.....obicno nosac kod takvih bocnih udaraca naprsne.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Eee Pedjoni baš si se udesio, želim ti brz i bezbolan oporavak!

Aj sve al kako stiže ulje da te opeče...ah taj  BMW, da je bio japanac...  ::)???

 

P.S. Nadam se da si izvukao "neku" pouku! ;)

 

da je bio japanac, a ne BMW, verovatno bi bio na operacionom stolu na rekonstruisanju noge......koliko sam uspeo shvatiti iz procitanog, bas cilindri su mu spasili nogu....

kakogod, zelim ti brz i bezbolan oporavak Pedjoni......

kod motora pogledaj i zadnji nosac na menjacu, da nije naprso.....obicno nosac kod takvih bocnih udaraca naprsne.....

 

OK,hvala moj BEMVEJDZIJA!Pogledacu nosac,jer kad sam ovo sve vidio pao mi je mrak na oci,pa drugo i da sam htio nisam mogao od muke vidjeti!Ali sta je tu je,idemo dalje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja