slike zajednickih MAXI voznji

20 hours ago, filipfg said:

Inace moracu jos da seckam onaj deo u kacigi posle pocelo ponovo da me steze

Kolega ajde molim te reci mi gde te to steze, u kom predelu glave?

I kako "seckas" i kako znas da ne preteras

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

2 hours ago, king_julien said:

Kolega ajde molim te reci mi gde te to steze, u kom predelu glave?

I kako "seckas" i kako znas da ne preteras

Meni je "proces" demonstirao kolega @stanebane

U sustini mene posle 1h voznje pocinje da steze u gornjem predelu cela(znaci pre toga nista ne osecam, samo od jednom krene extra jak bol). Skines onu navlaku iznutra i videces sloj stiropora, e sad mi smo bili iseckali par mm(covek imao noz kod sebe ali Darko rece da moze i smirglom da skidas ravnomerno), ali ocigledno cu morati jos. Da se ne bi preteralo, malo secnes pa onda vozis i vidis jel radi posao.

Kod mene je smor sto bol nastupa posle 1h, pa cu morati da seckam, vozim 1h i tako dok ne nadjem meru.

Kaciga Scorpio exo 510.

0

pre 50 minuta, filipfg je napisao:

Meni je "proces" demonstirao kolega @stanebane

U sustini mene posle 1h voznje pocinje da steze u gornjem predelu cela(znaci pre toga nista ne osecam, samo od jednom krene extra jak bol). Skines onu navlaku iznutra i videces sloj stiropora, e sad mi smo bili iseckali par mm(covek imao noz kod sebe ali Darko rece da moze i smirglom da skidas ravnomerno), ali ocigledno cu morati jos. Da se ne bi preteralo, malo secnes pa onda vozis i vidis jel radi posao.

Kod mene je smor sto bol nastupa posle 1h, pa cu morati da seckam, vozim 1h i tako dok ne nadjem meru.

Kaciga Scorpio exo 510.

.... i ja imam istu kacigu  ... i jedno što me žulja ponekad je šav potkape ... :)

Kolega , možda ipak nije kaciga problem ...  ;););) ...samo TO se malo teže  šmirgla   ;)

2

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

0

He he dobra dobra. :)

Samo sto da ne postoji fizicki dokazi a to je kad skinem kacigu i taj gornji deo cela nije crven kao paprika i boli na dodir, mozda bih i pomislio da nesto drugo treba da  se smirgla.

0

He he dobra dobra.

Samo sto da ne postoji fizicki dokazi a to je kad skinem kacigu i taj gornji deo cela nije crven kao paprika i boli na dodir, mozda bih i pomislio da nesto drugo treba da  se smirgla.

Ako ti to drugo raste nešto na čelu, samo ne znaš, trebaće ti malo veća granulacija šmirgle ili eventualno bruslilica

0

:)

Kolega, niko ne rece da bilo sta "raste", ali moze da poraste nesto drugo, pa ako si raspolozen za jedno smirglanje salji broj na PM :D

1

Kolega, niko ne rece da bilo sta "raste", ali moze da poraste nesto drugo, pa ako si raspolozen za jedno smirglanje salji broj na PM 

Ahahahahahahahahhhhhhaha ne bih da zalazim nikako

0

Ae mir u ludnici dosta je bilo zaebancije ovo nije tema o raznoraznom rastinju i tupljenju u prazno, devojke ako mozete da pomognete malom Fići da resi problem resavajte u PM (private mesage) nije ono sto mislite (raznorazne materine) nemo ja da lupam packe! :tras2: Ili jos bolje otvorite novu temu i tacka. :lol:

1

Saglasan sam sa koleZom @stanebane - nemoj sad da pometem metlom ovaj off :P

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.