Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki GT550

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ostao sam duzan slika sadasnjeg stanja ali ima dobronamernih kolega pa mi skrenuse paznju... Cena 600 e.

 

Zamena za neki Chopper / Cruiser u pribliznoj ceni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ostao sam duzan slika sadasnjeg stanja ali ima dobronamernih kolega pa mi skrenuse paznju... Cena 600 e.

 

Zamena za neki Chopper / Cruiser u pribliznoj ceni...

post-2147-0-75192900-1362257385_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

I evo opet sam ga ukakio farbanjem 1hmm.gif , al sam zato kupio nove svecice :moto3: ...

 

E da ga ukakio nego si ga usr*o i to debelo. Jos se i vidi prosla nalepnica... Nece da te izvade svecice pa ni da su Iridijum sa pozlacenim konektorom :lol:... pa zasto? :stabre::zbunjen:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Prihvatam kritike, svestan sam svega, bice ispravljeno. Ne pravdam se ali sam imao neke brige pa mi bilo lakse da ceprkam nesto i da sam van kuce, u polisi pise neka 7 siva pa tako, 'spremih' ga za registraciju. I da dam 1000e za farbanje kupci bi me zvali i lupali neke gluposti i ponude, tako da mi je pun svega pa cu ga voziti ja malo kad imam vremena a ako nesto zezne onda ide na kilo, samo bi mi bilo zao jer me nikad nije izdao.

P.S. Uzivo je jos gore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2845 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Verujem ti, da se i ti grizeš. To je lep komad moto istorije, kome treba više ljubavi nego para. Nadam se da ćeš ga u neko skorije vreme doterati da bude k'o lutkica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

A sto se tice tih starih slova ideja mi je bila da ih sa 2000 osmirglam posle farbanja ali ne detaljno vec samo da ih nekako kao osencim ali to jos nisam probao ali pokusacu da znam za drugi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Lep primerak moto istorije, ali treba mnogo da bi izgledao kako treba. Daješ li uz njega fabrioočke satove, kućište filtera za vazduh, neki normalan auspuh ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Nemam nista od toga, videh na kupujem prodajem da neko prodaje masu delova od gpz-a ali stavio neke 2 razlicite slike, ako je motor sa prve slike u pitanju onda mogu dosta stvari da nabavim ako resim (citaj skupim pare) da ga radim. Ali sve i da nadjem nacin ja opet necu imati vremena da radim a to nije posao koji odneses nekome da uradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

ode kawa za kineza, mislim nije se udala za kineza nego sam menjao za kinroada 250. Novom vlasniku zelim puno bezbednih km i da ga posluzi kao mene sto je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

ode kawa za kineza, mislim nije se udala za kineza nego sam menjao za kinroada 250. Novom vlasniku zelim puno bezbednih km i da ga posluzi kao mene sto je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja