Jump to content

Moto Zajednica

Oblepljivanje motora folijama

Recommended Posts

  • U prolazu, 50 postova

Zna li neko ko moze da mi oblepi rezervoar i plastike (rep) motora sa folijama.Narucio sam 3d karbon foliju ali nesmem da probam sam da je ne upropastim.Znam otprilike da piče sa fenom i jos par nekih trikova sa sapunicom ali ipak neverujem da sam ja to u stanju da odradim.

Ako neko zna nekog da radi korektno i da je okolini Pozarevca,Beograda i sl. javite na PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

A gde si uzeo tu foliju...a da nije u LOUISU...i koliko kosta??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Karbon foliju ima Mile Vulkan u "Biker House", Tošin Bunar ;)

 

Mislim da je oko 3000 din m2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

A gde si uzeo tu foliju...a da nije u LOUISU...i koliko kosta??

 

Ma ima folije gde oces, obrni par oglasa i nacices na 100 mesta, kucaj "prodajem 3d karbon foliju" i eto.

Jedino sto je sirina uglavnom ogranicena na 127cm a duzina po zelji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

moj brat je oblepljivao plastike na atv-u,nije karbon nego mat crnom folijom,nije lose bilo u pocetku ali sad se malo podlupilo,moze dobro da se odradi,ali poprilicno je skupa pa bolje da odneses kod nekog ko stvarno dobro radi,em ce duze da ti traje,em ne zajebes nista 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Nikako sapunicom, ako lepish na krivu povrshinu...

Na suvo!!Malo po malo fenom i peglaj..samo treba strpljenja i iseci bar 4-5cm veci komad od same povrsine na koju lepish, ja isecem i vishe, jer se polako tegli kroz celu ravan i mozesh da je zalepish komotno i na blatobran i rezervoar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Postavi slike sta bi lepio,ako si u Bgd.-u ja mogu da ti pomognem(bavim se izradom i montazom sv.reklama,lepljenjem izloga,brendiranjem automobila.....pravim i lepim trakice na felnama motorcikala itd.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-strom DL1000

Probaj :) ako uspes, bice ti draze da ga vozis nego da ti ga je neko drugi oblepio :) Lepo operi i odmasti, foliju uz pomoc fena zagrevaj i zatezi da se ne prave baloni i uspeces! Nije to neka raketna nauka! Koliko vidim sve je oblo bez ostrih krivina, kao sto su rekli, iseces po meri +10 cm i rokaj! Ako bas zajebes nisi foliju platio zlatom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Probaj :) ako uspes, bice ti draze da ga vozis nego da ti ga je neko drugi oblepio :) Lepo operi i odmasti, foliju uz pomoc fena zagrevaj i zatezi da se ne prave baloni i uspeces! Nije to neka raketna nauka! Koliko vidim sve je oblo bez ostrih krivina, kao sto su rekli, iseces po meri +10 cm i rokaj! Ako bas zajebes nisi foliju platio zlatom.

Pa stoji i to kao opcija, skinuo sam rep i rezervoar, očistio ih i sad cekam, ili da se jevi neko da zna to da odradi ili da probam sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

evo slika ovih delova koje bih oblepio.....ako je to moguce uopste i ako nadjem majstora....sam nesmem

 

Marko Bg - 064/1456281

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

Gile_Extremeboy Kod mene na N.Beogradu tacnije u mojoj zgradi ima firma Difol,koja se bavi prodajom skoro svih folija koje mogu da ti padnu na pamet,primetio sam da bas dosta majstora koji se bave reklamiranjem dolaze kod njih po robu pa predpostavljam da je ok sa cenama.

 

http://www.difol.net/contact/contact.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Postavi slike sta bi lepio,ako si u Bgd.-u ja mogu da ti pomognem(bavim se izradom i montazom sv.reklama,lepljenjem izloga,brendiranjem automobila.....pravim i lepim trakice na felnama motorcikala itd.)

 

 

 

Ne znam zasto uopste vise razmisljas...to bi trebalo da se lepi kao i pvc pa evo ti strucnjaka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1895 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ovih dana na Niskom buvljaku vidoh karbon folije. 1000din je 1,25m3 (metar sa metar i 25cm). Na oko izgledaju odlicno. Nisam zapazio ko ih pravi. Ima crne, sive, mat, sjajne itd. Da li to vredi da se proba ili ne?

Jedno pitanje- neko gore rece da se lepi na suvo. Kako mislite to na suvo? Jel ta folija ima neki lepak sa druge strane ili sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja