Jump to content

Moto Zajednica

Beverly cruiser 250ie VS. Scarabeo 250ie

Recommended Posts

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Doslo vreme da se menja motor. Razmisljam da prodam Vespu GT200 staru 2 godine

i da sednem na nesto sa vecim tockom. Izbor je suzen na dva motora.

 

Beverly cruiser 250 ili Scarabeo 250ie.... doduse i 500ccm dolaze u opciju nije velika razlika u ceni.

 

Definitivno je beverly zastupljeniji, mozda meni licno i lepsi, dok Scarabeo ne vozi svako....

Koje su realne razlike u voznji ova dva motora i koliko realno mogu biti razliciti ukljucujuci i dodatnu opremu?

 

Voja

 

cruiser250.jpg      VS.        scarabeo250.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

S'obzirom da imaju isti agregat,razlike koje treba da prelome u neciju korist su cena, koristan prostor ispod sedista,garancija,izgled...;)

Meni je ovaj beverly ruzniji,dok mi je stari lepsi od scarabea..ali ukusi su razliciti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Dva najlepsha skutera po meni! Kad bi josh uzo verziju piaga sa veziorm onim malim napred, kakva shminkerica od skutera bi to bila, onda moram priznati da bi mi bio malo lepshi od scarabea.

I ajde ovo je moje lichno misljenje koje je tebi nebitno, o scarabeu ne znam gotovo nishta, ali kada sam se vraco sa mora jedan nas je beverly pratio od belog polja pa sve do  kraja ovcar kablarske klisure de smo mi stali na pauzu, i to lagano,  a mi smo bili u grand cheeroke-u, pa ti gleaj zashta je taj skuter sposoban.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

tezak izbor...obadva modela su vrh u svojoj klasi...samo sto su ti na slicicama modeli od 500kubika...a ne 250...razlika je prilicno velika...prednost beverlija je u dizajnu 250-ce...moj glas kao bivseg vlasnika beverliya je definitivno za njega...scarabeo nisam imao prilike da vozim,ali bih voleo ovu od 500 malo da istestiram...

pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova

Video sam na netu da se oba modela prodaju sa istovetnim motorom od 250cc. Oba modela izgledaju odlicno. Meni se za nijansu vise svidja Scarabeo.

 

Koji god kupis, bice ti zao sto nisi uzeo ovaj drugi ;)

 

D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

tezak izbor...obadva modela su vrh u svojoj klasi...samo sto su ti na slicicama modeli od 500kubika...a ne 250...razlika je prilicno velika...prednost beverlija je u dizajnu 250-ce...moj glas kao bivseg vlasnika beverliya je definitivno za njega...scarabeo nisam imao prilike da vozim,ali bih voleo ovu od 500 malo da istestiram...

pozdrav...

 

Na slici su bas 250 ccm (oba) , i sto ih vishe gledam, sve mi se vishe dopada ova aprilija..:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

tezak izbor...obadva modela su vrh u svojoj klasi...samo sto su ti na slicicama modeli od 500kubika...a ne 250...razlika je prilicno velika...prednost beverlija je u dizajnu 250-ce...moj glas kao bivseg vlasnika beverliya je definitivno za njega...scarabeo nisam imao prilike da vozim,ali bih voleo ovu od 500 malo da istestiram...

pozdrav...

 

Na slici su bas 250 ccm (oba) , i sto ih vishe gledam, sve mi se vishe dopada ova aprilija..:)

sory...moja greska...sad sam proverio....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala na savetima. Jako su slicni, 600eur je razlika u 250ccm klasi u korist Scarabea.. To ipak nije malo...

Javljam kad odlucim, mozda ipak sacekam kraj sezone.. neke popuste kada padne prvi sneg....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

600e razlike u korist aprillie, ajde daj cene, ja nisam tako video. gde si to pitao. ono sto sam ja dobio kao informaciju je da su cene gotovo iste. inace juce je na hrt-u bio test novog scarabea, da si gledao sigurno bi ti pomoglo da se odlucis. ja otprilike imam istu dilemu tako da kad budes kupovao jedan od ova dva javi pa da dobijemo popust za dva komada.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Hvala na savetima. Jako su slicni, 600eur je razlika u 250ccm klasi u korist Scarabea.. To ipak nije malo...

Javljam kad odlucim, mozda ipak sacekam kraj sezone.. neke popuste kada padne prvi sneg....

 

ako ne žuriš, piaggio na kraju svake sezone (mislim da je okt, mada nisam 100% siguran) organizuje piaggio nedelju pon-pet i stvarno ozbiljno snizi cene motorčićima.. može fino da se uštedi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja