Jump to content

Moto Zajednica

Kako izgleda kada se u motor sipa lose gorivo

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd, Cherry Spa

Da li se to moze pokazti na taj naci sto motor povremeno izgubi snagu i menja zvuk. Takodje kad pustim gas, prilikom kocenja motorm, cuje se, kako bi to mogo da docaram, e kao da motor tiho prducka. Onako puf puf. I los je odziv na gasu, ne ubrzava kao obicno. I onda kad ugasim motor, malo ga odmorim, upalim krenem i sve je uredu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd, Cherry Spa

Lepo je sto ste svi procitali sta sam napisao ali bilo bi lepo kada bi neko i dogovori, pa makar i to da prestanem da serem ako sam napisao neku glupost.

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Stvarno nemam iskustva, ali sama cinjenica da motor lepo radi kad je hladan, a pufpufka tek kad se zagreje, moze da ukazuje i na kojekakve druge probleme. Ja bih na tvom mestu jednostavno sipao drugo gorivo i proverio da li postoji razlika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd, Cherry Spa

Nije bas mnogo povezanao sa tim dali je motor hladan ili ne. Juce na primer kada sam krenuo od posla ka kuci to je nekih 6km radio je savrseno, stigao sam do kuce ostavio nesto to jetrajalo 5 min. seo na motor i krenuo nazad ka gradu i primetim da se ne ponasa isto kao kada sam dolazio. Stignem do drugara zadrzim se kod njega 15min krenem nazad ka kuci i opet je sve uredu.

 

Neverujem da on moze nesto posebno da se ohladi za 5 ili 15 minuta.

 

Vozio sam ga ja za vikend Beograd - Babe - Barajevo - Beograd pa ni u jednom momentu nije bilo problema. Ni posle 40min neprestane voznje. A pre nekoliko dana sam seo na hladan motor pa su se javljali ovi simptomi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

motore sam uglavnom vozio servisirane i ispravne, ali sam se ceo zivot mucio sa jugicima i stojadinima... Ovo sto si napisao , ja mislim da nema veze sa gorivom, ni karburatorom(ubrizgavanjem), moze da bude problem sa svecicama, u zavisnosti od toplotne (ne)karakteristike, ili moze da ima ozbiljniji problem, sa dihtovanjem i stanjem glave i ventila... vidi to kod nekog majstora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja