Jump to content

Moto Zajednica

IZRADA MAJICA BJB MAXI SCOOTER CLUBA

Recommended Posts

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Jeste lepše sa senkom, logo i kofer obavezno ostavi, kao i logo bjb na leđima :zdravo: .....a ovo www briši....izgleda previše kao reklama za site i gubi se poenta .....neka se javi neko od vlasnika i da konačan sud šta može a šta ne na maju......pa da štancamo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

Jeste lepše sa senkom, logo i kofer obavezno ostavi, kao i logo bjb na leđima :zdravo: .....a ovo www briši....izgleda previše kao reklama za site i gubi se poenta .....neka se javi neko od vlasnika i da konačan sud šta može a šta ne na maju......pa da štancamo :takoje:

 

:care::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

E ova majica (bez kofera) mi se svidja...kupujem cim se izrade :zdravo:

 

Pa ti treba da uzmes sa koferom valjda, a ja bez? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5712 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

И тако, јавише се они до краја недеље...

 

Čitava tema u vezi Maxi Scooter Cluba je dosta osetljiva pa tako i deo vezan za majice. Dogovorili smo se na Lisinama da kordiniramo poteze sa upravom BJB/AMS ali to je moguće u drugoj polovini meseca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Sto zbog garancije kvaliteta, sto zbog odrzavanja sajta, sto zbog zastite prava.. majice sa BJB logom radice uprava BJB-a tj. ljudi koji su za to zaduzeni. Podruce se da to bude u sto krace mvremenskom roku. Bitno je samo da se konacno usaglase misljenja oko dizajna.

Neko je nekad i pominjao obicne najce maxi skuter kluba, na kojima nema BJB loga i niko nema nista protiv toga, samo dogovore oko istih prebacite ili na onu FB stranicu ili ostavite za neko naredno okupljanje. Cisto da bi ispostovali domacina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

To je sve ok, uvažavam uredništvo i tako treba da bude...mada bi stvarno mogli napraviti bar neko glasanje između recimo tri idejna rešenja i koji predlog prođe i ljudi izglasaju to se štampa.....ne znam da li je fer prema forumašima da neko (vlasnik site-a i apsolutnih prava) na svoju ruku kaže to i to se štampa i ćao, a recimo ljudima se ne svidi i šta onda.....Ipak je ovo Scooter caffe(koji konstantno raste) i Maxi scooter club čiji članovi (mi) će nositi te majice :zdravo: , dajte da malo unapredimo saradnju na svim nivoima....pozdrav za bjb ekipu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja sam i mislio da se otvori jedna tema ili da se u ova tema doradi i da se otvori glasanje. Samo prvo da skupimo zvanicne predloge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

pa da se uzmu 3-4 modela sto su ovde predlozeni i da se napravi glasanje, ako neko ima jos neki predlog neka kaze ali mislim da imamo vec dosta modela i da treba samo da odlucimo sta ce ici za glasanje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

ajde mi da uradimo ono sta mozemo pa kada se admini organizuju da odrade resto :neznam::zdravo: ovo su moji predlozi za glasanje... :zdravo:

 

 

red-5psd.jpgred-1psd-copy1.jpgred-t7psd-copy.jpgred-t9psd-copy.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: zemun

Drugari, upravo definisemo dizajn i za ostale BJB majice, pa ce medju njima biti i BJB Scooter majica/majice. Cena ce biti pristupacna, kao i za sve druge BJB stvari koje cemo praviti od kvalitetnih materijala. Naravno, kupovinom svake majice direktno pomazete BJB sajtu i AMS asocijaciji. :takoje:

 

Predlazem da vase predloge za dizajn posaljete Natasi (trinity na forumu).

 

 

pozdrav ako bi ste hteli, pozovite me da odradimo zajedno majice! 0603141070 imam stampariju pa da vidimo sta nam je ciniti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja