Jump to content

Moto Zajednica

prodaje se Trandza 600 1200 evropskih

Recommended Posts

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

dakle. prodaje se trandza 600 (honda transalp xlv 600) , zapusten, hrdjave zice, potrebno dosta truda da bi se vozilo uglancalo, gume korektne, agregat dobar, joska iservisirao CDI.eve, zadnje plocice nove.....najveci nedostatk su hrdjave zice na felnama ...motor je zapustem i nista vise....cena fix 1200 jevreja...osim ako neke cica resi da joj to bude prvi motor ...dali bi popust na emocije

Picture005.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Jel se dobija sediste i bocne maske uz nju :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ne moze da se javi upravo na onoj temi ubedjuje nekog momka da okaci letnje slike. Popust na motor plus sto sam ja obecao estetiku gratis ali tesko ako nastavi da pare stucava na izlaske na kraju ce ipak morati da nadje decka sa motorom. 8)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

izvinjavamo se, mlogo se izvinjavamo. Ovaj vikend sam bio dosta zauzet..ugasio telefon i batalio net. Elem, motor je kompletan, ima sediste i bocne plastike...u prvoj je boji, samo je strasno zapusten. Nadam se da mi je Joska zavrsio ignitere da mogu da ga upalim kad neko dodje....inace je lepo radio ali je gasio jedan cilidar sa vremena na vreme.

sanduce ocisceno.

0641173611 aleksandar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Završio i popravio, bolji su nego originalni :)

 

Eno ih kod mene u Laboratoriji ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Hej hej

Evo da se oglasim, tek danas videh(posto su mi na to ukazali) da me prozivate... :D

Elem, ne mogu da se javim jer nisam u finansijskoj situaciji za isti... :D Ne zbog izlazaka i provoda, vec sto, bre, neeeemam...

 

Tako daaaa....

 

p.s.

A, inace, ovo je ekstra lepa sema Trandze- ljubicasto i sivo, savrsenstvo! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Osim zardjalih spica...ima li jos nesto sto bi trebalo da se napomene o motoru ?

Sediste celo,zdravo ili ? Karburatori? Hladnjak....?

Mene bi mozda zanimao motor da se igram....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Osim zardjalih spica...ima li jos nesto sto bi trebalo da se napomene o motoru ?

Sediste celo,zdravo ili ? Karburatori? Hladnjak....?

Mene bi mozda zanimao motor da se igram....

sediste celo istapacirano nogama, potreban dobar tapetar i parce skaja. Hladnjak zdrav ne curi. Karburatori obavaljaju posao rasprsavanja goriva u stohimetrickom odnosu..mozda malo klizaju lamele, ali ja bas nisam merodavan posto dajem gas preko pola a imam previse kila da bi mrcina povukla kako treba....dakle motor lepo radi, ne dimi, nema zvukove, sve je celo i zdravo na njemu, nosac fara i prednje maske je blago pokrivljen od pada u levo. Nema krpljnja plastika, sve je celo i u prvoj farbi....kesh and carry sistem....prodavac nisam ja vec jedna m,oja musterija koja je vec kupila novi motor i zanima ga da se ovog resi.....cena je fiksna iz razloga sto sam ja neke stvari odradio na motoru i svoj rad i delove moram naplatiti.....dakle fix 1200 evra osim za neku cicu kojoj ce to biti prvi motor mali popust (ozloglasene bajkerke i kaskaderke ne svrstavam u cice)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Ne odgovaras na PP, a mob ti je nedostupan. A pre neki dan kada sam zvao, na isti mob, neko se javio i rekao da je greska????

Mozda si preskocio neku ciftu u kontaktu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja