Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DL650 V-Strom 2012

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

A vec smo videli to. Nikako da ga prikazu jbt! Prvo su napisali 15.06. pa 20.06. Evo ti sad kazes 27.06. Katastrofa! Ne razumem koja je poenta, ako je do marketinga i da bi se ljudi napalili uopste im nije uspelo... Nadam se da promene nece biti samo na faru... Sad stvarno mora da bude boom da bi opravdali to cekanje :aha: Ovako je glupo jako :zbunjen:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Znam da su bile slike iz prvog teasera u temi o Stromu, ali mi se čini da nisu bile ove iz druge serije. Nebitno, i tako motor treba ovde predstaviti :moto3:

 

Što se tiče ovih odlaganja, šta znam, verovatno marketing tim Suzukija zna šta radi, bez obzira šta mi mislimo o tome. I antireklama je reklama :lol:

 

When are we actually going to see the new Suzuki adventure bike properly revealed? The month of June has promised more than one date, but apparently a presentation to the press will take place on June 27, so we have more time to sit back and wait - but hopefully Suzuki will spare us more of its teaser campaign in the meantime.

 

http://www.twowheelsblog.com/post/6595/more-teaser-pics-for-new-suzuki-v-strom

 

U svakom slučaju se nadam da novi "mali Strom" neće biti razočarenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

27. juna u Hrvatskoj je prezentacija... i spominjalo se da ce mozhda biti 800cc jer to sad trendi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Suzuki je pre par nedelja počeo medijsku kampanju u kojoj je najavljivao novi avanturistički model srednje klase o čemu su pisali mnogi drugi moto sajtovi (pai naš), posle par odlaganja datuma predstavljanja tog novog modela, danas su se (bez neke pompe) pojavile slike i specifikacije "novog avanturističkog modela" pod nazivom V-Strom 650 ABS. Na naslovnoj možete pročitati detaljniji tekst o novom modelu a na zvaničnom sajtu možete naći sve specifikacije.

 

00a.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Suzuki je pre par nedelja počeo medijsku kampanju u kojoj je najavljivao novi avanturistički model srednje klase

 

Sa naglaskom na AVANTURISTIČKI pre svega :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Motor je po meni toliko dobar i kvalitetan da nema potrebe da se menjaju neke stvari, osim da se malo poradi na izgledu :takoje: Sto su i uradili! Mada koliko sam ocekivao, mislio sam da ce biti od 800cc al' dobro... Da motor ne valja i da treba nesto da se menja ne bi bio jedan od najprodavanijih motora u celom svetu :zdravo: Srbiju ne racunam jer nismo jos uvek u svetu :nanana: Samo da dodam da vise nema L1 :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

Mislio sam da auspuh ne moze da bude ruzniji nego sto je na starom , kad ono .... :bljak:

Uvek može ružnije. Pogledaj auspuhe na transalpovima. Totalna parodija!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

:takoje:

Novi instrumenti daju vise podataka:

 

"include odometer, dual trip meter, gear position, coolant and ambient temperature, average fuel consumption, fuel gauge and clock."

 

http://www.globalsuzuki.com/motorcycle/moto/sport_enduro/v-strom650/media.html

Realno! Videli ljudi da se stari wee prodaje super pa ko veli malo da naprave lepsi look, po meni super stvar, nisu ni oni glupi, znaju da je svetska ekonomska kriza... Kalkulator u ruke i sve je jasno. Da su ga stvarno uradili i promenili motor bi bio jako skuplji ;) A onda bismo rekli u mamu im pa znas kad cu sad da ga kupim :zdravo:

post-6421-0-25211400-1308727625_thumb.jpg

post-6421-0-38216300-1308727631_thumb.jpg

post-6421-0-31084200-1308727634_thumb.jpg

post-6421-0-12559100-1308727721_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Sto se tice izgleda, ne izgleda lose, ako nista drugo, svaka promena valja pa makar bila i losa, vec dugo godina se nista nije menjalo sem nalepnica. Ja za taj motor stvarno nemam zamerke, imao sam ga, vozio sam ga, i tek sad posle nekoliko meseci od prodaje vidim koliko sam se zajebao. Sve su sanse da se na zimu opet vratim u sektu 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

00a.jpg

 

Meni se bas ne svidja ova crna plastika sa rebrima(nekome je nedostajao RF) ispod farova, nekako mi izgleda jeftino, kao igrackica. :( A svetlosna grupa opet sa druge strane podseca na stare Fazer-e sto opet nije kompliment.

Nemojte pogresno da me shvatite, kad bi mi ga neko poklonio verovatno bih narednih mesec dana vristao od srece, ali mi se cini da je sve ovo moglo bolje da se izvede...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

mozda bi mogli da promene farove. uvek kada mi kolege stromasi dolaze u susret, pomislim da mi se priblizava neki skuter :stabre:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

meni se bas svidja....ima jedan minus to je svetlosna grupa koja je mogla bolja da se osmisli...a dva plusa ima za izduv i kontrolnu tablu....kontrolna tabla je prelepa....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Ocekivao sam neku gabaritniju grdosiju kad ono...mica nezna :D sav je nekako softy...

Stari model je ipak nekako robusniji sto se meni svidja, nedorecen i jedan i drugi dizajn, no svaka promena je dobrodosla :takoje: Samo napred!

 

P.S.

Sa slike mi se cini da su sedista nesto manjih dimenzija pliceg profila pa se nadam da nece izgubiti zvanje najudobnijeg motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja