Jump to content

Moto Zajednica

Honda VT600 shadow

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Prodajem moju Hondu Shadow 600 1992 god. kod mene je 4 god. na mom je imenu, registrovana je do avgusta. Stanje EXTRA, drugo dete mi je na putu, radim po ceo dan, greota da stoji, moze zamena za kamp prikolicu + doplata. Cena 3100 eura.

062523866 Radovan

 

Mz6JB_resizeofdsc00896.jpg

 

TzSSb_resizeofdsc00901.jpg

 

7Uwz2_resizeofdsc00902.jpg

 

sibu3_resizeofdsc00903.jpg

 

Na slikama se nevidi, skinuo sam, a ide uz motor, velike bisage, torbica ispod fara...

Promenio član acim
Sređene slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Kawasaki gpz500s

Druze, imam ja kamp prikolicu na zamenu za tvoju hondu... Imam i Yamahu FZR Genesis 1992. isto ako te interesuje... Ako si raspolozen za neku kombinaciju - javi.

 

Pozdrav, Sasa Kovin0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Druze, imam ja kamp prikolicu na zamenu za tvoju hondu... Imam i Yamahu FZR Genesis 1992. isto ako te interesuje... Ako si raspolozen za neku kombinaciju - javi.

 

Pozdrav, Sasa Kovin0takoje.gif

 

Kamp prikolica me mozda interesuje za zamenu. Nazalost motor me iz gore navedenih razloga. Poslji slike i opis kampa?

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Kawasaki gpz500s

Ok. stavicu slike cim odem kuci, posto sam student. Ali svakako se bojim da necu imati za doplatu, bar dok ne prodam moj motor.....1neznam.gif

 

Pozdrav....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Od opreme ima produzene hromirane fuzastere, zadnje hromirane fuzastere, druga guvernala i rezervoar, led zmigavci i stop, hromirani retrovizori, automacki podmazivac lanca. .. ima velike bisage 2x27l i torbicu ispod fara. akumulator je nov u garanciji, nov lanac i lancanici (did) promenjeno ulje (motul) i svi filteri i svecice. ja sam vlasnik 4 godine registracija je istekla. .. zadnja guma je na otprilike 40%. Motor je perfektan. cena bi mogla biti korigovana za koji euro. E da prodajem ga jer sam u protekle dve godine dobio dvoje dece i nemam kada da ga koristim!

 

usMxe_picture306.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja