Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Mass Company

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Belgrade, Serbia
  • Motocikl: '16 CBR500RA

Samo da se slozim sa cusom, i da dodam da su me ispalili za popust, na sajmu pre par dana su mi obecali popust od 10% na kupovinu opreme u iznosu vecem od 120k RSD, danas kada sam trebao da platim tu istu opremu mi javljaju da vise ne daju 10% popusta vec samo 5% i u principu uzmi ako hoces, ako neces ko te j.be.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Cinjenica jeste da su neljubazni, ja imam slicna iskustva sa cekanjem da me neko pita stonsam dosao u Mirijevu, kao da ne zele da rade se kupcima direktno... Milsim da je to zato sto im se moze jer je konkurencija relativno slaba.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Jedared smo kum i ja usli kod njih da trazimo neke egzoticne svecice...bili u prolazu.

Prvo, bili iznenadjeni "da nisu na carini, u drugom magacinu..i sl.". Kupili, uzgred dobili i katalog NGK, da se lakse snadjemo ubuduce pri kupovini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda rd 04, Vespa px 200e

Cinjenica jeste da su neljubazni, ja imam slicna iskustva sa cekanjem da me neko pita stonsam dosao u Mirijevu, kao da ne zele da rade se kupcima direktno... Milsim da je to zato sto im se moze jer je konkurencija relativno slaba.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Slazem se sto se ljubaznosti odnosno ne ljubaznosti tice ali ne i da je konkurencija relativno slaba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ja bih licno voleo da si ti u pravu. Cinjenica je da mnogi upravo kupuju od njih u veleprodaji, upravo zato kazem da ima se moze jer oni i ne moraju da rade direktno sa nama, ni su uvoznici i pare deru na veleprodaji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Belgrade, Serbia
  • Motocikl: '16 CBR500RA

Samo da se slozim sa cusom, i da dodam da su me ispalili za popust, na sajmu pre par dana su mi obecali popust od 10% na kupovinu opreme u iznosu vecem od 120k RSD, danas kada sam trebao da platim tu istu opremu mi javljaju da vise ne daju 10% popusta vec samo 5% i u principu uzmi ako hoces, ako neces ko te j.be.

 

Da zakljucim pricu, sto se tice popusta rekoh 'ajde nebitno i uplatim im full iznos za robu jos krajem marta, odmah posle sajma, uz dogovor da ce roba "najkasnije da stigne za dve nedelje, a mozda i ranije". Pet puta sam pitao i napomenuo da mi je vrlo bitno kada ce stici to sto sam narucio zbog svojih obaveza, i da mi daju okvirni timeframe, i pet puta su mi rekli za dve nedelje. Ok rekoh, nema problema. Oko 18.og aprila (20 dana nakon uplate) mi javljaju da je ista na carini i "samo sto nije". I tako posle mesec dana zavlacenja mi danas javljaju da ce verovatno tek posle 1. maja.

 

Na stranu to sto kada svaki put kada dodjem kod njih u radnju ona tri drona sede iza svojih monitora i ne konstantuju te dok klikcu na minesweeper, ali teram motor kao mutav vec mesec dana bez pola opreme zbog njihovog zavlacenja i iskreno mene vise nece videti ni za obican liner.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

 

Samo da se slozim sa cusom, i da dodam da su me ispalili za popust, na sajmu pre par dana su mi obecali popust od 10% na kupovinu opreme u iznosu vecem od 120k RSD, danas kada sam trebao da platim tu istu opremu mi javljaju da vise ne daju 10% popusta vec samo 5% i u principu uzmi ako hoces, ako neces ko te j.be.

Da zakljucim pricu, sto se tice popusta rekoh 'ajde nebitno i uplatim im full iznos za robu jos krajem marta, odmah posle sajma, uz dogovor da ce roba "najkasnije da stigne za dve nedelje, a mozda i ranije". Pet puta sam pitao i napomenuo da mi je vrlo bitno kada ce stici to sto sam narucio zbog svojih obaveza, i da mi daju okvirni timeframe, i pet puta su mi rekli za dve nedelje. Ok rekoh, nema problema. Oko 18.og aprila (20 dana nakon uplate) mi javljaju da je ista na carini i "samo sto nije". I tako posle mesec dana zavlacenja mi danas javljaju da ce verovatno tek posle 1. maja.

 

Na stranu to sto kada svaki put kada dodjem kod njih u radnju ona tri drona sede iza svojih monitora i ne konstantuju te dok klikcu na minesweeper, ali teram motor kao mutav vec mesec dana bez pola opreme zbog njihovog zavlacenja i iskreno mene vise nece videti ni za obican liner.

Stize li roba?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja