Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Mass Company

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Zool, hvala, sa takvim tipom bih i ja bio zadovoljan, to je po meni normalna komunikacija...

 

U Jovanke Radaković neću ići iako ne mislim da je nemoguće da neko ima i dobra iskustva sa njima. Ja ih nemam, blizu su mi pa mogu da idem na pola sata da vidim ''da li je nešto stiglo'' ali druga strana odbija ne takav nego i ''dobar dan, izvolite?'' odnos.

 

Ne znam, mozda ja ne postavljam neke visoke kriterijume ili sta vec...

 

Evo, sada kada vidim kako razmišlja Cubric pada i meni na pamet da nije nešto do mene... Ali nije valjda uvredljivo: ''Dobar dan, treba mi sintetičko ulje za dvotaktne motore'' nešto uvredljivo? Možda mu se ne dopada motor, mozda što sam ćelav...

 

U svakom slučaju prodavnica u Stojana Protića valja, lokacija je atraktivnija i većini bliža, ima isti asortiman, roba je verovatno izložena pa ne moraš da je biraš iz prospekata, ljubazni Bojan je tu, kontakt dao Zool - meni dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Danas sam zvao telefonom jer mi je trebalo menjačko ulje.

 

Nazvao sam broj koji je ostavio Zool, dobio tog Bojana i iz razgovora saznao sve o čemu je ovde postojala dilema (naravno, i o ulju).

 

Generalno, Bojan je potvrdio sve naše utiske ovde iznesene, i svi su u pravu. Njegova radnja nije Mass Company ali je sa vlasnikom pomenute firme jako dobar prijatelj pa između sebe ne prave neku razliku, ona se više javlja kroz papire dva odvojena preduzeća. Cene im nisu iste ali nisu ni bitno različite, Bojan obračunava kurs po 80 više godina unazad dok u Mass-u rade dnevni obračun po srednjem kursu tako da se tu javljaju razlike koje su minimalne.

 

E sad, čovek koji pleni negostoprimstvom i neljubaznošću zove se Miloš, i on je dobar prijatelj sa Bojanom pa ga ovaj pravda kao i ja kada dajem lažna opravdanja za svoje prijatelje u situacijama kada su zaista krivi. Tako je Miloš preopterećen poslom (pa valjda nema vremena za mušterije) i ume da bude neprijatan, da je i on čuo više pritužbi ali ceo posao je na Milošu pa mu se malo neljubaznosti može oprostiti. A i nije stalno takav, samo kada nezna gde mu je glava od obaveza i odgovornosti. Inače je super tip i čak voli da bude predusretljiv.

 

Bojanova radnja u Stojana Protića je nekada i formalno bila u sastavu Mass-a ali je nekim prijateljskim aranžmanom došla u njegove ruke, on radi sa Motul-om i ostalom njihovom robom pa zbog toga i deli njihove vizitke a oni opet upućuju ljude na tu radnju kao na sopstvenu maloprodaju jer su sa njim najbliži i nemaju pravu prirodu poslovnog odnosa.

 

Zapravo, Bojan je na mene ostavio takav utisak da je sa njim zaista teško imati loše odnose, skroz je korektan i na bazi svega što sam čuo i ja bih prijateljski posavetovao svakoga da ode u Stojana Protića bez straha da će mu se desiti nešto ružno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Upravo tako.

Mass Company d.o.o  za kupovinu ulja preporucuje obe adrese:

Jovanke Radakovic 25 u Beogradu ili u Stojana Protica 2 isto u Beogradu!

 

U principi, nabitnije je da je ulje original, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Upravo sam zvao MASS zbog gume  za bike.Covek mi rece cenu i ja da mu kazem da mi je posalje ,a on " Mi ne saljemo tako" A kako saljete  -pitam ja. Prvo platite CITYEXPRESSU ,pa onda saljemo-on ce. "Pa u cemu je problem -opet ja- iz Radulovica mi salju gumu i platicu je kad mi je isporuce"

A "LJUBAZNI" prodavac milosno odgovori"Onda  radite sa njima!"

Lepota jedna od razgovora!

Rekoh da ga naranim s *urac, pa odustadoh,ipak sam ja gospodin coek,jel da?

I kud cu sta cu  sam medju vihorove,sad moram da zovem CITYEXPRESS pa da im davam pare,pa da oni nose pare njemu ,pa da on da gumu njima , nebi  li oni doneli gumu meni.Djuveè !!

A  moglo je sve to i komplikovanije, zar ne?

Ma ,ko ga be,bitno je da prozori dobro dihtuju !

Preko 10 godina saradjujem sa MASS-om.

Kakve gume su u prici ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda VT 600 Shadow Kymco People S 200i

U prici su bile gume za Hondu Shadow 600.Zadnja je bez problema kupljena kod 'Radulovica"i poslata expres postom a prednja posle  dosta peripetija i polulegalnih transakcija(mogucnost da mi nestane 8400 dinara) kod "Mass kompani".Napokon kad mi je stigla video sam da je proizvedena 2003 ali vise nisam imao snage da se zajebavam i ganjam sa "gospodom" prodavcima,te sam je montirao i okoncao  fantasticnu odiseju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

pozdrav svima...

Bojan je super lik,radnja u stojana protica je karjnje domacinska varijanta...ulje original,svecice i ostali proizvodi...sve vrste dogovora su moguce sa njim...jako korektan odnos...

sudeci po tome kako posluje i da je to njegovo vlasnishtvo,cenim da bi uspeo da vam iskopa i druge delove koji su vam potrebni,uz one koje pazarite kod njega...pravi poslovni i profesionalni odnos prema klijentu...

inache,lichno ga poznajem,i od srca preporuchujem...

ne vezano sad za sve ovo...jedno pitanjce...gde mogu da nabavim plochice prednje i zadnje kochnice za kawasaki tengai?

da li postoji neka radnja koja ima plochice na lageru konstantno ili sudeci po vashoj prichi shta god u ovaj usranoj zemlji kupujesh za svog dvotochkog ljubimca morash da naruchish,chekash i molish boga da stigne u nekoj bliskoj buducnosti pre nego shto izgubish glavu negde u toku vozhnje... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
...jedno pitanjce...gde mogu da nabavim plochice prednje i zadnje kochnice za kawasaki tengai?da li postoji neka radnja koja ima plochice na lageru konstantno ili sudeci po vashoj prichi shta god u ovaj usranoj zemlji kupujesh za svog dvotochkog ljubimca morash da naruchish,chekash i molish boga da stigne u nekoj bliskoj buducnosti pre nego shto izgubish glavu negde u toku vozhnje... ;D
KDM, Guevara....... rubrika ''Prodavnice''...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Danas sam bio u... hmm, predstavnistvu (prodavnici ili kako se to vec kaze) Mass-a u NS-u, malo uvrnuta lokacija, tacnije smesteni su na sajmu u Hajduk Veljkovoj 11/a, mada mi je trebalo pola sata da skontam gde su tacno, nalaze se u nekom mini-sobicku na prvom spratu sajma, kako mi je covek rekao preko telefona "kancelarija broj 11,prvi sprat", nema bas nikakve reklame u blizini, ama bas nicega...  ???

U glavnom, pronadjem ja njih, pokucam na vrata, cuje se "DA!!" iznutra, udjem, dobar dan - dobar dan, izvoli, treba mi to i to ulje, momenat...momak odlazi u drugu sobicu, donosi ulje, koliko - toliko, hvala dovidjenja. Momak nije bio nesto preterano ljubazan i nisam imao tu privilegiju da dobijem nalepnice i postere  ;D , ali, mislim da je usluga na zadovoljavajucem nivou bar u Novom Sadu.

 

br. telefona: 021/420-659

 

Jos jednom se zahvaljujem Barkocis-u za informaciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Radi li taj shop u Jovanke Radaković subotom? U drugom threadu je neko napisao da imaju puno opreme na nekom tavanu ili čemu već, dok zidaju novu radnju preko puta. Da li je to tačno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

pozdrav svima...

Bojan je super lik,radnja u stojana protica je karjnje domacinska varijanta...ulje original,svecice i ostali proizvodi...sve vrste dogovora su moguce sa njim...jako korektan odnos...

sudeci po tome kako posluje i da je to njegovo vlasnishtvo,cenim da bi uspeo da vam iskopa i druge delove koji su vam potrebni,uz one koje pazarite kod njega...pravi poslovni i profesionalni odnos prema klijentu...

inache,lichno ga poznajem,i od srca preporuchujem...

ne vezano sad za sve ovo...jedno pitanjce...gde mogu da nabavim plochice prednje i zadnje kochnice za kawasaki tengai?

da li postoji neka radnja koja ima plochice na lageru konstantno ili sudeci po vashoj prichi shta god u ovaj usranoj zemlji kupujesh za svog dvotochkog ljubimca morash da naruchish,chekash i molish boga da stigne u nekoj bliskoj buducnosti pre nego shto izgubish glavu negde u toku vozhnje... ;D

... i naravno Jasminko VIR! Covek je kralj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Hornet je danas bio u mass-u.

Kaze da imaju dosta stvari na popustu. Da su vise nego dobre pantalone 11.000 din.

 

Caka je ta, da ako se kupi za 50.000 dinara dobija se rdodatni rabat od 50%

 

Mogli bi da se dogovorimo i da kupimo opremu za male pare.

Ako je neko zainteresovan neka se oglasi ovde.

Meni trebaju pantalone i cizme.

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Prodaju kofere, samo je pitanje da li su na popustu.

 

Znaci dodatni popust vazi za opremu koja je na rasprodaji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Hornet je danas bio u mass-u.

Kaze da imaju dosta stvari na popustu. Da su vise nego dobre pantalone 11.000 din.

 

Caka je ta, da ako se kupi za 50.000 dinara dobija se rdodatni rabat od 50%

 

Mogli bi da se dogovorimo i da kupimo opremu za male pare.

Ako je neko zainteresovan neka se oglasi ovde.

Meni trebaju pantalone i cizme.

 

To je bilo i u septembru,

DAINESE oprema nije na popustu, IXS jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Super, super.

Ja kazem samo da se skupimo jer mozemo kupiti opremu za sitne pare.

Mislio sam da sacekam februar da kupim bering pantalone u Italiji, ali ovo je mnoooogo jeftinije.

 

Verujem da mnogima odgovara... Samo da se jave.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Jesi, ako kupis opremu koja je na rasprodaji i svi skupimo ukupno 50.000 din onda to stvar koju si pazario kosta duplo manje

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Samo da se jos neko javi...

Isli bi ja i hornet, a i ti. Samo hornet i ja radimo u subotu... Moze ponedeljak. mislim da rade i posle 5

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Мønsтеr 620 i.e.

Istina je za tu prošlojesenju rasprodaju. U prvi mah nisam poverovao, pa sam otišao informativno bez keša.

Svidela mi se jakna, pa pitao lika da mi sačuva za sutradan ujutru. Došao sa devojkom, pazarili u vrednosti od

preko 50.000 na šta smo dobili popust od 50%.

Dve jakne sa postavama i zaštitom

kožne ženske rukavice

dve bočne Givi torbe (puno pakovanje)

možda još neka sitnica, ne sećam se više

Stvarno ljubazan, nije nas gušio. Kad smo ga zvali za pomoć, došao.

Mi smo bili prezadovoljni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja