Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Mass Company

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Mass (hr. sv.Save), Par puta sam navratio po sveæice, sprej i sl. i svaki put sam se oseæao kao da sam uleteo usred neèeg važnog i užurbanog, te kad god sam poželeo da pitam za još neke cene, osim onoga što sam kupio, prodavac bi se ponašao kao da je upravo krenuo na porodjaj svoje žene ili u najmanju ruku kao da æe u roku od 5 sec. da se USERE :jecaj: ako ne izadjem... :oops:

Pardon, jebi ga :lol: !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
" ... kao da ce da se USERE ako u roku od 5 sec ne izadjem ..."

 

Hvala kolega, to bi' bio željeni i ispravan red reèi... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

jes` vala. slazem se (ups! trebalo bi reci SAGLASAN SAM, cepanice se slazu :lol: a ljudi su saglasni jel`te), al` nema veze, poenta je da je Markos da se UKENJAS od neljubaznosti :lol::lol::lol:

 

dajte papira ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ja bas imam suprotno iskustvo!

Prvih par puta kada sam dolazio tako se ponasao ali kasnije

se covek otvorio i progovorio.

Zadnji put sam sedeo kod njega skoro sat vremena cak je bio ljubazan i

pogledao cene nekih filtera za auto koji su mi trebali! Uredno od njega dobijam Motul,NGK postere i nalepnice.

A i u sredistu firme (Custendilska na karaburmi) su skroz poslovni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Popravlja se ! Bio sam skoro i bio je jako ljubazan, na skali od 0-100, pa jedno 80... Toliko sam mu Eura ostavio :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo moram i ja da se slozim da se popravljaju, sad skoro sam bio i probao kornjacu (ups! jel ja to opet pomenuh kornjacu? necu vise majke mi...) i podosta sam ih gnjavio, medjutim ostali su zadivljujuce cool...

 

Mada, iskreno i dalje je to za moj ukus malo previse nezaintersovanosti na jednom mestu... kapirate... mogli bi bar malkice da se potrude, svakako... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Damn! totalno tacno :oops:

dakle evo novog "saveta dana" - nikada nemojte da ostavljate postove dok istovremeno pisete razvojni budzet za kompaniju :wink:

 

PS ovaj post je jos i dobro prosao: zamislite kako je tek prosao pomenuti budzet :shock: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

nije los barem mu je ulje O.K. ja ga koristim i za kola a o svecicama i kablovima da ne pricamo,Custendilska je veleprodaja pa mozda na kupce na malo gledaju malo sa visine ali u prodavnici kod hrama je sve O.K.barem guzve nema nikada i cene su O.K.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda VT 600 Shadow Kymco People S 200i

Upravo sam zvao MASS zbog gume za bike.Covek mi rece cenu i ja da mu kazem da mi je posalje ,a on " Mi ne saljemo tako" A kako saljete -pitam ja. Prvo platite CITYEXPRESSU ,pa onda saljemo-on ce. "Pa u cemu je problem -opet ja- iz Radulovica mi salju gumu i platicu je kad mi je isporuce"

A "LJUBAZNI" prodavac milosno odgovori"Onda radite sa njima!"

Lepota jedna od razgovora!

Rekoh da ga naranim s *urac, pa odustadoh,ipak sam ja gospodin coek,jel da?

I kud cu sta cu sam medju vihorove,sad moram da zovem CITYEXPRESS pa da im davam pare,pa da oni nose pare njemu ,pa da on da gumu njima , nebi li oni doneli gumu meni.Djuveè !!

A moglo je sve to i komplikovanije, zar ne?

Ma ,ko ga be,bitno je da prozori dobro dihtuju !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest SNAKESBIKER
Upravo sam zvao MASS zbog gume za bike.Covek mi rece cenu i ja da mu kazem da mi je posalje ' date='a on " Mi ne saljemo tako" A kako saljete -pitam ja. Prvo platite CITYEXPRESSU ,pa onda saljemo-on ce. "Pa u cemu je problem -opet ja- iz Radulovica mi salju gumu i platicu je kad mi je isporuce"

A "LJUBAZNI" prodavac milosno odgovori"Onda radite sa njima!"

Lepota jedna od razgovora!

Rekoh da ga naranim s *urac, pa odustadoh,ipak sam ja gospodin coek,jel da?

I kud cu sta cu sam medju vihorove,sad moram da zovem CITYEXPRESS pa da im davam pare,pa da oni nose pare njemu ,pa da on da gumu njima , nebi li oni doneli gumu meni.Djuveè !!

A moglo je sve to i komplikovanije, zar ne?

Ma ,ko ga be,bitno je da prozori dobro dihtuju ![/quote']

 

 

 

uuuuuuhhhh!!!!!!!!!!!!! :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sem nove adrese u ul. Jovanke Radaković, neljubaznost je ostala ista.

Verovatno politika firme.

 

Prospekt uzmi, cena ako ti treba cenovnika nema, zovi telefonom (a ja već tamo, kod njih), roba nije izložena već se prodaje putem tih prospekata pa ako ti nešto nije jasno opet zovi telefonom.

 

Ustvari, najbolje i da ne uđeš unutra, najviše bi se obradovao, mogao bi da igra igrice na računaru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Ja sam jucer bio u nihovoj prodavnici u Stojana Protica (kod Hrama) i pazario ulje.

Tip je veoma ljubazan i cak smo malo popricali o razno-raznim temama. Dobio sam

na poklon zidni kalendar Motul (fantastican je) i brdo Motul nelpnica, kao i neki poster

od Ferarija. Svidja mi se njihova ljubaznost prema musterijama. Svaka pohvala ѕа

Mass company.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ok, onda je zaključak da treba ići u ul. Stojana Protića a ne u Jovanke Radaković 25.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

Imam isto samo reci hvala za kralja kod hrama.Isao da pazarim svecicu i ostao skoro sat vremena u prijatnom caskanju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

Mozda nema nikakve veze ali sam dobio vizitku Mass company od Bojana kako se covek zove koji je prodavac u Stojana Protica,  a iz centrale su me uputili na njega za maloprodaju Motul-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Da li na vizitki postoji neki kontakt prodajnog mesta u ul. Stojana Protića?

 

Vizitka koju sam oteo najneljubaznijem parazitu na svetu ne sadrži kontakt u ul Stojana Protića kao sopstvenog prodajnog mesta. Takođe, nema ovog kontakta ni na sajtu www.mass.co.yu što mi potvrđuje da govorimo o dve različite stvari.

 

Mislim i da sada sa većim stepenom sigurnosti mogu sebi da dam za pravo pa da predpostavim da je ''prodavac'' bio u elementu pa mu je bilo lakše da Zool-u prepusti kontakt neke od svojih maloprodaja nego da sam nešto uradi.

 

U svakom slučaju predlažem sledeće: Zool, ako ti nije problem daj nam neki kontakt iz te radnje u Stojana Protića da nas ne zajeb.... u Jovanke Radaković, strašno sam nesrećan što sam od prodajnog mesta u Jovanke Radaković udaljen 200 metara a moram da idem na neku drugu lokaciju radi kupovine.

 

Na kraju krajeva, kada već ovde ima toliko zadovoljnih ljudi prodavnicom u Stojana Protića (a ustvari ovde nisam video nezadovoljne) vredi otići tamo sa bilo kog mesta.

 

Sumnjam da grešim, opasan je maher, evo sve nas je zajebo' da nemožemo da se sastavimo ko o čemu govori...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Kad citam ove komentare prosto imam utisak kao da pricate o nekoj drugoj prodavnici (mislim na prodavnicu u Jovanke Radakovic), napljuvaste je zestoko, a vise puta sam bio u prodavnici (i pazario) i nemam nikakve zamerke na njih (jedino sto mi je malo daleko). Ne znam, mozda ja ne postavljam neke visoke kriterijume ili sta vec...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

@Vuja pa na vizitki pise Mass Company cak je i e-mail na mass kompani. Jebes ga  ja bio tamo  ima gomila Motul stvari. Na vratima pise Mass Company :s. sta da ti kazem. Mozda je fake ali ako je tako svaka mu cast. Kada sam bio prvi put lik nije imao na lageru svecice za apriliju. Obrnuo je  fon i proverio dal ima u Jovanke Radakovic. Rekose mu da ima pa mi je rekao ako se zurim da odem tamo da uzmem a ako ne da dodjem sutradan.

Adresa je Stojana Protica 2

Fon: 011/2457 392

Lik se zove Bojan

Ja sam cuo za to prodajno mesto od drugara koji je automehanicar i on me je uputio na njih da se nebi cimao  do mrtve Jovanke, daleko bwe sa senjaka ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja