Jump to content

Moto Zajednica

Set za krpljenje guma

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ja bih kupio ovaj: http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Ostalo/Set-za-krpljenje-tubeles-guma/2972283 , prvo jer je skoro džabe, i zbog glisti i onog lepka unutra. ili samo gliste, neke dobre; a lepak možda može i bilo koji za gumu. računam, bolje ikakav nego nikakav, mislim lepak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Cini mi se da sam gore napisao, za ovu gumu koja se zabija kao cep nije potreban nikakav lepak. Ne morate juriti bez veze komplete u kojima ima lepak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Te "gliste" kao što kažete već imaju lepak u sebi, tako da krpljenje tubeless gume nije neki problem. Naš Peđa vulkanizer u Labosu ipak kaže da to ne bi trebalo biti trajno rešenje, najbolje je posle skinuti takvu gumu i zalepiti - vulkanizirati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1298 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Evo 250 din u Nineks u N. Sadu.Pet cepova na kojima je lepak, silo, i prosirivac i cistac rupe. Grcki set.

Uvoznik iz Krnjace, mora da on zna gde ima u Bg-u , i ostalim gradovima.

 

Naziv artikla:set za reparaciju guard

zemlja porekla: grcka

uvoznik: car line doo

II zage malivuk 12d, 011/2713-007, krnjaca

post-7436-0-87614500-1309084341_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Da ozivimo malo ovu temu :takoje:

Gledao sam kako funkcionise ovaj set i naravno prvo trazio na srpskom po Youtube i sta sam dobio???? Nista........ njente,zero,nul..... vazno je da ima spaljivanje guma pun K....c a kako zakrpiti gumu to nije vazno.Izgleda da si veci mangup kad zapalis gumu i posle odes do vulkanizera i stavis novu.Pa samo kod nas to ima!!

 

Elem da neduzim vise, evo dva linka jedan puni gumu sa patronima a drugi duva sa kompresorom.Dakle ako ste kuci kompresor,blizina pumpe,kompresor.Ali............ ako ste na putu u sred neke nedodjije najbolja varijanta su patrone.U svakom setu ima 3 patrone koje su sasvim dovoljne da se guma naduva da bi je mogli dalje voziti. Ja imam ovaj set koji sam kupio u Louis ali ga nisam do sad koristio. http://www.louis.de/_204d2ab20b5c7c20254bdab0dd8f9fc1a1/index.php?topic=artnr&artnr=10032076

Ovaj set bi preporucio svakom ko ima motor i tubeles gume,da ima obavezno u svom motoru.Moze jednom da zatreba i da vam spase dan od nerviranja i stresa.

Evo dva linka gde ljudi lepo objasnjavaju kako se koristi set.I da se razbije fama dali stavljati lepak ili ne :aha:

 

 

A evo i drugi

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja