Jump to content

Moto Zajednica

VFR 800 FI 2000.

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova

404.jpg

 

Honda VFR 800 FI

 

Motor je u perfektnom stanju, nikad padano. Ja sam ga kupio u martu i tada je bio, a i sad je, najbolji VFR800 FI na nasem trzistu. Sve plastike su mu originalne i odgovaraju godistu, dual brake ispravan i radi, termostat ispravan, centralni stender itd. sve je fabricki na njemu. Gume 90%, prednje pakne bi mogle da se zamene do kraja sezone. Motor je uvezen iz Engleske preko Pegaz moto i to od prvog vlasnika iz Engleske. Kompletna dokumentacija - potvrda o svim tehnickim pregledima MOT sa upisanim predjenim kilometrima po godinama, potvrde o svim servisima, od prve godine do danas, sto znaci da je kilometraza provereno ta koja pise, originalni racun iz Engleske, servisna knjiga, racuni za dodatnu opremu, naravno uputstvo i alat, dva kljuca. Motor ima fenomenalan zvuk zbog Skorpion izduva, trosi 5-6 litara na 100 km, ide 270. Registrovan na mom imenu do marta 2012.

 

E sad, naravno i mane: Pre par dana vagao mi je na pumpi zbog prosutog dizela i sada ima par tackica na levoj plastici, zbog uobicajene voznje u Engleskoj po svim vremenskim uslovima ima po koji zardjali sraf ispod plastika, naravno lako je kozmetikom ovo ispraviti.

 

Ukratko:

 

Godiste: 2000.

 

Kilometraza: 35.000 km

 

Uradjen servis: Pre tri hiljade km, zamenjen filter vazduha,rashladna tecnost, ulje, filter ulja, proverene svecice

 

Dodatna oprema: Poklopac zadnjeg seedista, Buble Duble zatamljeni vizir, dodatni blatobran pod repom, Scorpion izduv, alarm SPY BALL sa originalnim kodovima, dokumentacijom, racunom i dva daljinska.

 

Registracija: Mart 2012.

 

Cena: Niza nego napolju za motor u ovakvom stanju - 3.600 EUR

 

064 932 81 32

 

Novi Sad

 

404.jpg

 

 

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

 

404.jpg

 

 

404.jpg

 

 

404.jpg

 

 

404.jpg

 

404.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

extra ti je masina, VFR 800 RC-46 zadnji model sa zupcanicima u razvodu, moj sledeci motor u nekoj bliskoj buducnosti :)

Samo jedna stvar mi ne stima, 270kmh?? :stabre::staa: nema sanse da ide toliko bez neke malo ozbiljnije budzevine, samo auspuh nije dovojan za te performanse. 240kmh im je max :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

extra ti je masina, VFR 800 RC-46 zadnji model sa zupcanicima u razvodu, moj sledeci motor u nekoj bliskoj buducnosti :)

Samo jedna stvar mi ne stima, 270kmh?? :stabre::staa: nema sanse da ide toliko bez neke malo ozbiljnije budzevine, samo auspuh nije dovojan za te performanse. 240kmh im je max :)

 

 

Hvala, za max brzinu se Izvinjavam , sat je u miljama, bilo je to 270 milja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

extra ti je masina, VFR 800 RC-46 zadnji model sa zupcanicima u razvodu, moj sledeci motor u nekoj bliskoj buducnosti :)

Samo jedna stvar mi ne stima, 270kmh?? :stabre::staa: nema sanse da ide toliko bez neke malo ozbiljnije budzevine, samo auspuh nije dovojan za te performanse. 240kmh im je max :)

 

 

Hvala, za max brzinu se Izvinjavam , sat je u miljama, bilo je to 270 milja :)

Izvini se opet,a verovatno je bilo 170 milja.

Lep ti je motor :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07

to moze da bude onda samo 150mph? jer je 270mph = 434 kmh :) a jel onda i presao 35000 milja ili kilometara? jer ako je milja to je onda oko 55000 km...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Lepa masina :takoje:

 

Mala pomoc:

 

1 milja = 1.609344 kilometara

 

Znaci da je max brzina 240 km/h ili ti 150 m/h.

E sad ako ti je sve u miljama onda je i kilometraza isto u miljama pa tih 35.000 izadje 56.327km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

extra ti je masina, VFR 800 RC-46 zadnji model sa zupcanicima u razvodu, moj sledeci motor u nekoj bliskoj buducnosti :)

Samo jedna stvar mi ne stima, 270kmh?? :stabre::staa: nema sanse da ide toliko bez neke malo ozbiljnije budzevine, samo auspuh nije dovojan za te performanse. 240kmh im je max :)

Ne bih se slozio sa tobom, imao sam ga 2002 god. i ide dosta vise nego sto ti navodis!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2353 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Trebalo bi da moze da zagrabi do 170 mph. To je oko 270 km/h.Mislim da je realno. Ali ne bas za ovaj model. Po katalogu ova grabi 155 milja,a to je oko 250 km/h. Malo li je?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Honda VFR 800 FI

 

Motor je u perfektnom stanju, nikad padano. Ja sam ga kupio u martu i tada je bio, a i sad je, najbolji VFR800 FI na nasem trzistu.

 

Mislis od sva tri koja su se tada u martu prodavala :) :) :) .

 

Ja bih molio da se svi ostali koji imaju VFR-e i koji takodje misle da su im njihovi motori najbolji primerci koji se u Srbiji mogu naci, uzdrze od komentara. Iskulirajte, pustite coveka da proda motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800 Fi RC46, Suzuki DL 1000 V-Strom ABS, SCOTT SCALE EXPERT 29"

Izvini za off, ali motor izgleda odlicno. Ja sam imao isti takav, samo 2001 godiste (svi 2001 imaju sive felne), Mislim da je moj bio najbolji primerak dok ga nisam olupao pre dve nedelje u sred Londona. Sad je u djubretu.

 

Samo da kazem da je maks brzina po brzinomeru 270 tacna. Ja sam moj na autobanu naterao do 260 po brzinomeru, i da sam cekao jos malo dohvatio bih i tih 270 jer je realno moglo. Jedino sto je Garmin zabelezio maks speed 235km/h. Tako da po brzinomeru ide 270, a po GPSu 240, pa ko sta voli. Na otvorenom moze da potrosi i 4.7 Litara na 100 km, brzine 160-180 po brzinomeru, austrijoskog Shell benzina od 95 oktana. Provereno. Inace ovaj 2000 ima dve lambda sonde pa i malo manju potrosnju od onih 98-99. Odlican motor jos jednom. Proveri ti predjenu km, moj brat vozi isti takav za englesko trziste u londonu i predjena km je u miljama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Honda VFR 800 FI

 

Motor je u perfektnom stanju, nikad padano. Ja sam ga kupio u martu i tada je bio, a i sad je, najbolji VFR800 FI na nasem trzistu.

 

Mislis od sva tri koja su se tada u martu prodavala :) :) :) .

 

Ja bih molio da se svi ostali koji imaju VFR-e i koji takodje misle da su im njihovi motori najbolji primerci koji se u Srbiji mogu naci, uzdrze od komentara. Iskulirajte, pustite coveka da proda motor.

 

Tad su se prodavala ukupno 6 VFR 800, a da nisu V-tec i sve sam ih pogledao sa par ljudi sa foruma. Sad VFR-ova 800 ima jos manje na prodaju, a kao sto rekoh ja ne mislim da je moj najbolji, nego on to jeste, sto ne znaci da su ostali losi, tako da eto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja