Jump to content

Moto Zajednica

RELI 2011

Recommended Posts

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ajd malo da ti smanjim doživljaj :moto3: .

 

Evo tema o vožnji sa saputnicom(kom) i po meni najbolji savet o tome kako treba da se ponaša suvozač na motoru (by tvoj komšija Arakis)

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/6925-voznja-sa-saputnicomkom/page__view__findpost__p__1107253

 

:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

pihhhh,neko me preduhitrio!! :nanana:

aaaaaaaaaaaaa,bit ce relija?! :moto3:

Da znaš da sam prvo tebe očekivala sa ovakvim pitanjem :nanana: Ali vidi se da si dobro obučio Slovence na reliju 2011 :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Najveći galamdžija i "podgrevač dobre atmosfere" na Reliju je Branko - svetac :D...a i njegova ljupka saputnica se toliko brzo "slizala" sa drugaricama na Reliju 2011 ta je to bilo milina gledati :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

neka bubica za uho.

 

Malo promenjen termin, spavanje u velikim turističkim centrima, Gucha included ;), Pešter included :hej: , 1000 km top za 4 dana (tj. više druženja)...

 

Preko ovoga bilo bi neozbiljno, tj. detelje objavljujemo kada zatvorimo celu stvar (drugime rečima, oko marta).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

neka bubica za uho.

 

Malo promenjen termin, spavanje u velikim turističkim centrima, Gucha included ;), Pešter included :hej: , 1000 km top (više druženja)...

 

Preko ovoga bilo bi neozbiljno, tj. detelje objavljujemo kada zatvorimo celu stvar (drugime rečima, oko marta).

Hihihihihi...sta ti je Seve, malo ga isprovociras i on istrtlja pola rute :nanana:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Datum ne možemo da objavljujemo pre nego potvrdimo i rutu i policiju i (najvažnije) hotele.

 

Razumljivo je da su ljudi znatiželjni (i to je uvek neka vrsta komplimenta za Reli!), ali ako se malo razmisli - jasno je zašto nije moguće objavljivati bilo šta definitivno pre nego što imamo zatvorenu celu konstrukciju.

 

U svakom slučaju - očekujte temu za Reli 2012. negde oko marta (možda malo pre, nadam se ne i malo posle ;))...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Vidite ovako: koji god datum, hotel, rutu, trajanje i cenu izabrali, ja imam da neopozivo izjavim samo ovo:

 

01. Lucky Vladano

 

 

 

:BJBmoto::sampion::jee1:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Au Laki druže da nije malo rano?! :kafa: Mislim, jeste prošli RELI bio vrhunski organizovan i strava smo se proveli :moto3: ali tek je početak januara ljudi?!!!??? :neznam: Doduše mora se priznati, što jes, jes..... treba se osigurati na vreme da ne bude posle kad krene navala, e pa cvrc mema više mesta..... ;)

 

Željno iščekujemo mart da čujemo sve pojedinosti! :aha:

 

:Navijac:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja