Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ponovo pitam, u čemu je problem, covjek se prepao fotke ? Zašto se uvijek nađu neke strine (tako kod nas zovu one koji mnogo i bezveze pričaju, koji su svakom loncu poklopac, koji komentarišu, a niko ih nije pitao itd. ) na svim forumima, koje svako malo nešto komentarišu, a da ih niko ništa nije pitao ? Još daju sebi za pravo, da savjetuju, šta bi neko trebao da radi, a da ih opet niko nije pitao za mišljenje, strine.

Nevaspitanje i nekultura, napisao bih...

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ajde da se uvde novo pravilo. Kad postavite neke lepe fotke, kao što je ova od GuMi5, napišite i gde je ta lepa građevina, priroda... Mene, recimo, zanima da potražim neke detalje na netu. Za but i guz, može i broj tel. modela. :D:D:D  

A ne bi bilo loše ni staviti čime je slikano, da li je obrađivano ili je "prirodno"...

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1766 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660
Pre 8 sati, Mostarac je napisao:

Ponovo pitam, u čemu je problem, covjek se prepao fotke ? Zašto se uvijek nađu neke strine (tako kod nas zovu one koji mnogo i bezveze pričaju, koji su svakom loncu poklopac, koji komentarišu, a niko ih nije pitao itd. ) na svim forumima, koje svako malo nešto komentarišu, a da ih niko ništa nije pitao ? Još daju sebi za pravo, da savjetuju, šta bi neko trebao da radi, a da ih opet niko nije pitao za mišljenje, strine.

Nevaspitanje i nekultura, napisao bih...

Rekao bih da si kolegin post o prepadanju tvojom fotkom shvatio previše bukvalno. Nepotrebno grubo reaguješ na kritiku (a njegov post nije ni bio kritika već šaljivi komentar), kao da ih shvataš kao napad na ličnost.

 

Kako god, ovo je javni forum i kao što svi imamo prava da kačimo fotke tako svi imamo prava i da komentarišemo tuđe. Apsolutno je nemoguće da će se svaki naš komentar, fotografija, putopis ili bilo šta svideti baš svima...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Posle ovog:

 

Pre 22 sati, drs je napisao:

@Mostarac

 

Tvoje fotografije su odraz tvog senzibiliteta, doživljaja, shvatanja, .... ili si jednostavno opredelio određeni stil kao vrstu svog potpisa i načina komunikacije .... ili je nešto sasvim četvrto primarni faktor.

Šta god da je tvoja zvezda vodilja u fotografiji, ona je tvoja, neguj je i razvijaj dokle god je pratiš.  :takoje:

 

I ne treba da se brecaš na poneki komentar koji ukazuje da ne dele svi takvu perspektivu ;). Tako da, što se mene tiče, problem ne postoji.

 

Ti napišeš ovo:

 

Pre 10 sati, Mostarac je napisao:

Ponovo pitam, u čemu je problem, covjek se prepao fotke ? Zašto se uvijek nađu neke strine (tako kod nas zovu one koji mnogo i bezveze pričaju, koji su svakom loncu poklopac, koji komentarišu, a niko ih nije pitao itd. ) na svim forumima, koje svako malo nešto komentarišu, a da ih niko ništa nije pitao ? Još daju sebi za pravo, da savjetuju, šta bi neko trebao da radi, a da ih opet niko nije pitao za mišljenje, strine.

Nevaspitanje i nekultura, napisao bih...

 

Pa ti nisi normalan...

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Kumodraž
  • Motocikl: Mrka kapa, za sada...

Embona, Rodos; porodična kafana u kojoj smo posluženi neverovatnom jagnjetinom i govedinom, zapečenom fetom i domaćim vinom... ali i pored svega toga, najjači utisak na mene ostavlja grožđe koje nam domaćin donosi da "presečemo" slano. Jedan od onih momenata koji ostaju urezani u pamćenje zauvek, kao spreman odgovor na pitanje "čemu sve ovo"

IMG_20180917_174404.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Posle ovog:
 
 
Pa ti nisi normalan...


Verujem da mostarac nije reagovao direktno i iskljucivo na post od@drs

Poznavajući oba korisnika ‘naloga’ verujem iskreno da je miskomunikacija u pitanju zbog pisanog karaktera.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova
Pre 2 sati, СајберГастарбајтер je napisao:

@misa-pei

 

Ako se ne varam, mislim da je to na Gumijevoj fotki, Château de Chillon na zenevskom jezeru https://en.wikipedia.org/wiki/Chillon_Castle

 

samo snimano dronom odozgo

 

Tačno, nisam shvatio da je bilo pitanje...

 

Divno mjesto, divan dvorac, posebno planine iznad samog Montreux... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Bez obzira na sve, zašto neko ima potrebu da komentariše bilo čiji rad ? Ime teme je jednostavno, fotografija dana !

Zar nije čudno, piše "živog me isprepadao "... Ovaj Gumi5 kao advokat, piše i još savjetuje, kako bi neko trebao da se ponaša...

Još razmišlja, kao ja da očekujem kako svi treba da prihvate moj "rad" kao najbolji itd. 

Mislim da je na granici bolesnog, jer ovdje treba da postavljamo fotke dana, a ne da se takmičimo, kao da je neki foto forum...

  • Sviđa mi se 6
  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Kada je deljenje kvalifikacija u pitanju, niko ti ne može zameriti da si cicija. Ti to deliš šakom i kapom  :takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
Pre 10 sati, dangubas je napisao:

DSC00126.JPG

Bar ti je bager kašikom iskopao... Ja sam ručno svoju... Nego, što ne ostavi razmake negde (češće) medju ciglom da lakše otiče...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Opet ja po autoputu haram sa aparatom 
Svirnite kad me vidite da virim do pola iz kola
BOB_1880.thumb.jpg.2e00a16e1112e3a3c0ae426332716aa3.jpg

Jel ovo namerno u portret verziji jer imam osecaj da bi bilo lepše u landscape orijentaciji?

A inače si #1 sto se tiče mene po fotografijama.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Hvala puno ! 

 

Namerno forsiram ovaj ugao, pokazacu ti snimke na koliko se blizu fotkamo pri 120/140km/h :) 

A i dosta zavisi u kojim kolima se vozim i koliko mogu da se ispruzim i spustim do asfalta. 

 

Evo i danas sam imao akciju novu ... Ducati i Dzoni koji tetovira :) 

BOB_2559.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja