Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Pa evo pogledaj :) Na tom parkingu, tj nije to ni parking, to je neki put iza benzinske pumpe gde se okupljaju, svetla ima jako malo, skoro totalni mrak. Slikao sam benzinsku pumpu jer je jedino ona osvetljena. Inace ovo je sve na AUTO podesavanju, u Pro modu se dosta kvalitetnija fotka moze napraviti. Sto se tice low light fotografije, cini mi se da nema boljeg. Imao sam 6S iPhone pre P20 Pro, kamere su razlika nebo i zemlja.

 

U rukama iskusnog fotografa, ovaj telefon pravi strasno dobre fotke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
10 hours ago, Momentum said:

Pa evo pogledaj :) Na tom parkingu, tj nije to ni parking, to je neki put iza benzinske pumpe gde se okupljaju, svetla ima jako malo, skoro totalni mrak. Slikao sam benzinsku pumpu jer je jedino ona osvetljena. Inace ovo je sve na AUTO podesavanju, u Pro modu se dosta kvalitetnija fotka moze napraviti. Sto se tice low light fotografije, cini mi se da nema boljeg. Imao sam 6S iPhone pre P20 Pro, kamere su razlika nebo i zemlja.

 

U rukama iskusnog fotografa, ovaj telefon pravi strasno dobre fotke.

Pogledao 100% crop, pa zato i pitam. Šta znam, za moj ukus je to previše obrade. Previše je podignuta ekspozicija, pa je onda šum previše ispeglan i ono nije više fotografija, ono je crtež. :) Bez namere da osporim kvalitet kamere, čini mi se da nije toliko do kamere koliko je do softvera. Čini mi se da je Huawei lepo prepoznao koji segment može da gura, i otišao je jedan korak dalje od svih. I vidim to je uspešno, nema korisnika koji nije jako zadovoljan, što je zaista dobra stvar. :)

 

Ja sam baš kada je izbačen P20 Pro birao novi telefon, i razmatrao sam malo i njega, ali je ipak presudio subjektivni osećaj u ruci, pa sam uzeo S8. Kasnije mi je malo bilo krivo zbog toga, ali šta sad. :D Kako god, onome ko uzme DSLR sa dobrim staklom u ruke kamera na telefonu nikada nije dovoljno dobra... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Fotografija nije nova, slikao sam prije par godina. Ovaj zlatni djecak je sad vec polako stari momak, mada se jos neda. Maca nam je odlutala odavno, al je ovaj trenutak ostao zabiljezen. Kad njih dvoje mogu zajedno, sta nas sve ostale opravdava da se svadjamo i bijemo na bilo kom nivou?

 

 

clipboard_image_35dced72.jpg

clipboard_image_3f4b12ce_1537370317.jpg

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja