Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ja mislim da nije bolje da ne postavljam fotografije, nego što više to bolje, bolja je bilo kakva nego nikakva...

Ja sam protiv komentarisanja bilo čijih fotografija, mislim prvenstveno na tehničku ispravnost, jednostavno u ovoj temi su ti komentari suvišni, to je moje mišljenje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

U ovoj temi bih voleo da postavljamo fotke na kojima smo uslikali nešto interesantno, a za šta ne postoje druge teme. Da ne bi preterivali, neka se svako ograniči na maksimalno jednu fotografiju dnevno.

 

Ne moraju da budu umetničke, mada super ako jesu, samo treba da su interesantne po nečemu - nešto što bi želeli da podelite s' drugima. Zanimljivosti iz svakodnevnog života, ili nešto lepo/neobično/posebno, bilo šta...

 

Propratite i sa nekim tekstom ako vas ne mrzi...

 

Evo citata prvog posta autora ove teme u kom sve pise, koja je meni veoma draga jer se uvek mogu pogledati zanimljive fotke medju koji su i od Mostarca. Postojale su teme za takmicenje na odredjenu temu i neke posebne gde se rasplitalo o kvalitetu samih fotki pa bi komentare trebalo da sacuvate za njih a ovde ostavite nas obicne smrtnike da uzivamo u umetnosti i zanimljivostima koje autori donose na svoj nacin. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Ja bi zamolio Mostarca da se ne ljuti na moju, kako kaže kritiku jer to nije bila kritika već dobornameran savet, prijateljski. Niti mi je bila namera da nekog uvredim ili da se pravim pametan.

Voleo bih da vidim originalnu sliku. Osećam da još bolje izgleda nego ova koja je obrađena.

 

Evo nešto slično što sam slikao mobilnim telefonom od 5 Mpix. Slikano je u selu Banatska Palanka i sa te strane iz pravca Bele Crkve je dolazilo nevreme a iza mene iz pravca Dunava je još uvek sijalo sunce.

Nisam hteo da je obrađujem da ne bi još više pomogao "maju da odglumi okotobar" i da izgleda mnogo oblačnije nego što u stvarnosti jeste. :)  Mislim da je upravo to Mostarac hteo da postigne. Da oblačnost deluje još jača. Ako nije tako onda se izvinjavam. :)

 

107128991020512089564132.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

nemam pojma. preti da ujede kao kobra. jedva sam kerove odvukla da je ne spopadaju. ne znam šta bi bilo da ujede. sklonila sam sve oko nje da ne može da se krije, zatvorila kerove u kujnu i sačekala da sama ode negde drugde. kažu da je maler ubiti zmiju. a i nema potrebe, otišla je :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja