Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • motoras, 2347 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pogled na Obedsku baru iz restorana "Bonafides" u Kupinovu.

Sony Ericsson xperia Arc s

post-7764-0-27930700-1398164862_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1788 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Zalazak sunca sa Petrovaradinske Tvrdjave. Dan pre nego sto je ovo fotkano zalazak je bio onako, bas filmski spektakularan ali ja nisam imao vremena da idem fotkati. Ovom prilikom zalazak i nije bio bas nesto al je ova fotka lepo ispala (nije sto je moja... 1jezik.gif ). Za divno cudo uspeo sam da horizont ne bude nagnut, ne secam se kada mi je to zadnji put poslo za rukom :D

 

873YOuG.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

i-hqV9pbg-M.jpg

Upoznah junaka. Ovo je detektiv Aleks Kolins (desno), pripadnik Šerifove službe opštine San Bernardino u Kaliforniji. Prošle godine, obavljajući svoju dužnost, preživeo je ranjavanje u lice i grudi.

 

U martu 2013, cela nacija je bila na nogama kada je bivši policajac Kristofer Dorner odlepio i krenuo da sistematski ubija porodice policajaca u Los Anđelesu. Sakrio se od potere u planinskoj kućici nedaleko od L.A.-ja. Dva pripadnika lokalne Šerifove kancelarije su ga locirala i pokušala hapšenje. Dorner ih je upucao. Detektiv Jeremija MekKej je poginuo; pozornik Aleks Kolins je ranjen sa četiri metka, u lice, grudi i koleno. On je preživeo.

 

Pozornik Kolins je prebačen helikopterom u bolnicu, gde ga je pri sletanju dočekao njegov šef, šerif Džon MekMen. Dok je Aleks sav krvav na nosilima prenošen u operacionu salu, šerif MekMen ga je sve vreme držao za ruku. Kada se prpbudio iz kome, prva osoba koju je ugledao je opet bio njegov šef, koji je sve vreme bdeo pored njega sa njegovom porodicom.

 

Posle završene rehabilitacije, Aleks se vratio u aktivnu službu. Ubrzo je unapređen u detektiva.

 

Upoznao sam ga prošle nedelje na mini-mitingu u čast njegovog šefa. U Americi, kao u kaubojskim filmovima, narod bira svog šerifa svake četiri godine, i šerif MekMen se kandidovao za još jedan mandat. Aleks Kolins je došao da svojim prisustvom podrži njegovu kandidaturu.

 

Detektiv Kolins je inspiracija. Držao se svoje zakletve, obavio je svoju dužnost do maksimuma, rizikovao je sve, vratio se u aktivnu službu i pored teškog ranjavanja, i ostao je veran onima koji su bili uz njega u najtežim trenutcima.

 

Nadam se da će se i on jednog dana kandidovati za nešto. Svetu trebaju ovakvi ljudi.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja