Jump to content

Moto Zajednica

Vizir i ralica za horneta

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Hornet 900

Stiglo mi je sa Hornetom i meni se ne svidja a drugo ne moze ni da se montira iliti, vizir je za horneta 600 i 900, 600-tka 2003-ce i mladje a 900-tka 2002-go i mladje (nisam 100% siguran), na moju 900-tku 2002-go pase, ali mi se ne svidja kako to izgleda. Evo ga i link pa mozete da vidite kako to izgleda montirano http://www.motoring-europe.com/en/f-fabbri/f-fabbri-frezzi-cup-naked-dark-smoke-3001-ds.html , nalepnica jos uvek stoji, tako da neko ga je pre mene isto tako montira, ali cisto sumnjam da ga je koristio. Ima par ogrebotinica dole (vidi se na slici) a ostatak je da kazem u fabrickom stanju. Proizvodjac je F. Fabbri ako nekome nesto znaci. Jel cena od 3000din ok?!

 

Druga stvar je ralica, ona je iskljucivo za 600-tku, cak i pise na njoj, za 2003-ce (pretpostavljam opet i mladje), prethodni vlasnik je krenuo sa pripremama da je prepravi i montira na 900-tku, stigao je samo do priprema za farbanje. Nisam pitao tako da ne znam da li je home made, kupovno, ili nesto trece, da li fali nesto od vijaka, "bracket-a" i sl, sve sto imam je uslikano. Opet, jel cena od 1500din ok?!

 

Evo ga par slika...

 

R0Imr_dsc0093du.jpg

 

 

 

FN3UU_dsc0094xw.jpg

 

 

 

2uP7f_dsc0095s.jpg

 

 

 

NujRH_dsc0096gk.jpg

 

 

 

LmgkR_dsc0097zf.jpg

 

 

 

a7Fu6_dsc0099vh.jpg

 

 

 

404.jpg

 

 

 

ebuEG_dsc0101mv.jpg

 

 

 

Aq5Em_dsc0102m.jpg

 

 

 

PQ1pE_dsc0103pl.jpg

 

 

 

IoV3j_dsc0104ep.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja