Jump to content

Moto Zajednica

Gde ima da se kupe delovi za Beverly 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Priboj
  • Motocikl: Beverly 250

Jel zna neko gde ima da se kupe delovi za beverly 250,jel ima neko polovan da ga rastura, sada mi trenutno treba sajla kilometar sata i usisno grlo, a interesuje me inace gde ima delova za ovaj model sutra nesto kad ode da ne mislim gde ima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Prevrni oglase, pogledaj na e-bay-u (ima član foruma koji donosi iz Nemačke), a alternativa su ti majstori po BG, dosta su vešti u nabavci delova. Možeš da se dogovoriš telefonom, pa da ti pošalju deo, ako budu voljni da pomognu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Za usisno grlo ne znam, ali sajlu ce sigurno "Boban Sajle" da ti napravi istu kao originalnu, za mnoooogo manje pare. Ima tema na forumu ili imaju iskustva. Valjalo bi sam oda imas delove od stare sajle da bi moga oda ti pogodi tacnu duzinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

ljudijel moze pomoc?imam beverly 200,2003godiste,tabla ima digitalni pokazivac temperature i br predjenih kilometara,epa taj displej mi ne radi izgleda se pokvasio,posto sam ga tako uzeo.epa sad me interesuje znate li mozda gde.mogu da kupim polovan displej?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

ljudijel moze pomoc?imam beverly 200,2003godiste,tabla ima digitalni pokazivac temperature i br predjenih kilometara,epa taj displej mi ne radi izgleda se pokvasio,posto sam ga tako uzeo.epa sad me interesuje znate li mozda gde.mogu da kupim polovan displej?

 

Polovan displej je oko 100evra...tako da zaboravi na to. Skini taj sat i dobro ga okupaj sa WD-om. Ako ni to ne pomogne svaki malo bolji elektricar moze da ga popravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Treba mi komplet prednja čeljust bez kočionih pločica za Beverly 250cc...gde bi to mogao naći??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja