Jump to content

Moto Zajednica

Azerbejdzan 2007 - caspian sea tour

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Alo Hitman, već drugo jutro idem na posao a motor ti stoji u punoj ratnoj opremi na ćošku i NE MRDA! Ajde pali i teraj to brate.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ljudi ja ocigledno necu uspeti da islikam i stignem, ai jurim neki aparat da uzmem a stari sam vratio, , aj Maki  islikaj par mojih nine-g  nalepnica na vasim masinama i komplet  za Hitnu pomoc pa postavi na site il mi sibni na:  maki73@verat.net  ...please:)

 

Za sajt nine-g.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Trema me kolje wec danima.Polako se wec znojimo,zeljno ischekujuci definisan dan polaska.Motori spremni ko zapete pushke.Ostalo je da se spakujemo i izljubimo.Na zalost,prawiti kombinaciju u zemlji Srbiji za owakaw projekat,je neshto shto krene od chistog entuzijazma i ljubawi za woznjom wan granica owe nashe "skromne" drzawe,a na kraju se pretwori u krwaw posao prepun prepreka.Kako je wreme odmicalo i pripreme tekle,ideja je bila da se krene pochetkom awgusta,i taj rok nije smeo da se prekorachi,ali narawno prawiti kombinacije sa ljudma u Srbiji je chist mazohizam .. Prwo smo imali welike komplikacije wezane sa sponzorima koji treba da nam daju ziw kesh za put (birokratija je nemilosrdna),pa smo to nekako uspeli da reshimo,usput awgust je lagano pocheo da curi .. Kasnije,za tim,sponzor koji je trebao da nam zawrshi katnete za Iran,wozao nas je dobrih mesec dana,da ne pominjem koliko je teshko dobiti i samu wizu,i na kraju kad smo uspeli da pronadjemo i najjachu wezu za wizu, "Izwinite,nismo u mogucnosti da wam izadjemo u susret za karnete". I tu je prichi sa Iranom definitiwno bio kraj.Opet sa druge strane,bila je sjajna ideja da se zapljunemo u Teheran,ali drugi put,bice prilika.Umesto Irana ubacili smo Jermeniju koja je relatiwno planinska zemlja sa fenomenalnom prirodom i pejzazima.Na kraju imamo problem da glawnu kameru dobijemo,poshto je na atestu!! I to traje nedeljama wec.U zemlji Srbiji kad stigne nowa kamera,mora da ide na ne znam kakaw atest da utwrde da mozda ne mesha swoju frekwenciju sa wojskom ili policijom .. Ljudi u Japanu razmishljali 300 godina i naprawili filmsku kameru koja polako zamenjuje filmski standard i donosi nowu eru digitalne tehnologije,ali ne,Srbi moraju to da testiraju.. Shto reche Bane "kapiram da njih chetworica sede u sobi i blagotelece posmatraju kameru",poshto je takwa kamera u owoj zemlji sajns fikshn ..A,da,jesam spomenuo da je i pre atesta bila na carini jedno mesec dana,i atest je konachno zawrshen i iz nama nepoznatih razloga wracena je na carinu josh malo :)  Swe u swemu,iskreno se nadam da cemo se pokrenuti ukoliko josh sredinom predstojece nedelje i da ce agoniji doci kraj .. Napolju gledam,zahladnelo,Septembar,pochinju kishe,jesen je na domaku .. Shta je tu je .. nema nazad .. i ne treba,makar ishli u Decembru .. Uzdam se u mediteransku klimu koja ce nas pratiti 2/3 puta .. Nedelja je .. ne mogu da kuntam ..shljaka me nerwoza wec danima, pa reko da bacim koji info. Sutra je ponedeljak koji swi zeljno ischekujemo u nadi za konachnim razreshenjem swih problema i konachnim datumom polaska ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

e moj Hitmane, vidim ja da vase vlasti cekaju da se prvo vrate ona 2 ajvana iz Japana pa ce tek onda vas da puste da izadjete iz zemlje... mnogo im je, kazu, toliko naroda da luta motorima po svijetu  ;D

ajde samo lagano, brzo ce se papirologija sredit a onda vas pratimo svi putem net-a jer drugacije nazalost ne mozemo. srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ako im ne ukradu aparat, kao "Japancima" Danetu i Komi...Mozda da poneste jedno 4-5 komada ???

 

Ajde javljajte vec jednom taj datum polaska pa da vas ispratimo uz trubache, kako i dolikuje...

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ma biće miholjsko leto, još dole na jugoistoku klima extra. Možda vas umlati po koja iznenadna kratka kišna oluja, ali to je sve...

Avgust mislim da bi vam spalio i gume i motore i glave kolika je vrućinština...

 

18-20C - vrh brate, vrh!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

  Dok sam na moru bio odsecen od digitalnog priliva informacija, dobijao sam informacie o raznim teznjama

nekih forumasa, inaravno preneto mi je da krecete za Azerbejdzan. Nisam znao da je krenula frka, al valda

je tako i trebalo ocekivati. Ako nista drugo, svima je nauk kolko moze glupavi administrativn problemi da se

oduze. Momci, nadam se da cete brzo da prevazidjete sve probleme, i da cete sto pre biti na putu. Srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Vidite sa CATERPILAR-om, da vas sponzorisu sa jednim buldozerom, kad vas zaveje sneg negde tamo Bogu iza nogu....Kad to uradite, mislim da mozete mirne dushe da krenete, ali naravno niko ne putuje na Bozic, mozete na drugi dan, eventualno sa blagoslovom lokalnog popa.

 

Javite kad i odakle krecete da dodjem sa trubacima da vas ispratim

 

;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Stwari stoje wako  ;D U Subotu 15. Septembra je Mladen objawio pokret .. Pakowanje je u toku,a tachno wreme i lokaciju polaska cu objawiti sutra .. pa ako je neko raspolozen za neku woznjicu,dobrodoshao je  :)

Ruta je Beograd - Pozarewac - Gradishte - D.Milanowac - Djerdap - ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja