Jump to content

Moto Zajednica

Moto oprema, Solun

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: kawasaki z750

Moje iskusto je veoma lose u Solunu sto se tice moto opreme,bio sam pre mesec dana kada sam se vracao sam mora,obisao sam celu Karamanli ulicu i veoma sam se pokajao,cene su previsoke i tada nije bilo snizenja a nije ni neki izbor,konkretno Dainese opreme tako da ti ne preporucujem...Ako posetis Karamanli prenesi tvoje iskustvo..pozdarv

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

da osvezimo malo temu...

 

idem za Greciu na morence pa me zanima da li ima nekih novosti za prodavnice moto opreme...

 

konkretno Solun...

 

ne mora sajt ali ulica ili reon bi znacio...

 

pozz

 

EDIT : hhehehe na ciji post naleteh dok sam googlao :) Acime brate svuda te ima :) aj raspisuj se inace cu odmah po upravi da raspalim :)

 

http://www.fz6-forum.com/forum/greece/31731-moto-shops-thessaloniki.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd-Skopje
  • Motocikl: Yamaha XJR 1300 Sp

 

konkretno Solun...

 

ne mora sajt ali ulica ili reon bi znacio...

 

 

 

Ulica Lagkada, prva levo posle Holiday Inn na Via Egnatia.

 

Na samom pocetku sa leve strane nakon 100 m pocinju radnjice, mada ne bih preporucio nikome takav poduhvat.

 

Cene su im iste ili mahom od 15-30 % vise nego u Beogradu, a uzasno su neljubazni.

 

Usli smo u prilicno snabdevenu radnju sa suprugom da bi kupili prakticki sve od opreme za dvoje, pocevsi od kacige, jakne, pantalone i ostalo, ali njihova uzasna neljubaznost je uradila svoje.

 

Prodavacica nije htela da digne svoje cenjeno dupe da bi donela broj veci, odgovarala da i ne a njen pogled je bio kao da smo joj upravo pobili psa :)

 

Srecom po nas u Mass company smo dobili 15% popust na skoro 2000 eura, a ja sam iskoristio i povrat pdv-a.

 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Beograd/Toronto
  • Motocikl: TDM 900, BMW R1150 RS, BMW R1200 ST, AT 2020

Zdravo ljudi,

 

Ima sanse da uhvatim poslednje zrake sunca i toplo vreme u poslednje dve nedelje Septembra. Idem u Grcku-Halkidiki tacnije.

 

Moje pitanje je dali ima nekih dobrih radnji u tom delu? Cuo sam za neko mesto ili outlet blizu Soluna.

Svaka pomoc je dobrodosla.

 

Puno hvala

 

 

Ivan :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23
  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

I zaboravi ostala mesta, gledaj samo Solun,

Samo ni Solun nije vise kao sto je bio, a i inace ono sto valja kosta, a nesto je i skuplje nego kod nas pa obrati paznju!

avgust2011...

u9I9w_grpolis.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ja sam bio u ulici Odissey ali je to uličica sa puno radnjica i servisa za motore koja ima svega i svačega.

 

Kada sam tražio ono što sam poručio, slali su me od radnje do radnje...na 50 C..tako da sam se razočarao i zaboravio :(.

 

Konkretno sam našao Yamaha radnju gde sam i kupio neke delove, koje sam pre toga poručio preko mail-a.

 

Zovu se MATAKOS, ulica je Legkada broj 120.

 

Lepo im pošalješ mail sa onim delovima koji te interesuju (poželjan je Yamaha art.nr.), oni ti odgovore sa cenama i :takoje:.

 

Evo primera;

 

Trebao mi je tacho gear za obrtaljku...

 

Kod nas su mi tražili 60 eura, 10 dana rok isporuke :stabre:

 

Tamo je 11,3 eura :nanana:...Tako da sam za 60 eura, koje sam trebao dati ovde, kupio punu kesu delova i to original Yamaha.

 

Toliko.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1093 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Hteo sam nesto konkretno da napisem ali oba prethodna odgovora su na mestu.

 

Ako ces delove, pravo u tu ulicu ( nalazi se iznad kvarta sa autodelovima) a ako ces opremu to je rastrkano po celom gradu u vidu velikih radnji i nista nije posebno jeftinije osim ako ne naletis na popuste i rasprodaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Obzirom da uskoro idem na more i da nameravam par dana provesti u Solunu, da li može neko da me uputu ili da adrese radnji sa moto opremom, prvenstveno garderoba. Ili neki oulet, bilo kakva informacija bi mi bila od pomoći.

Unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Jel zna neko dobro snabdevenu prodavnicu moro opreme u Solunu?Trenutno sam u Grckoj, pa d vidim ima li nesto interesantno po pristupacnim cenama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

Za dobro snabdevenu ne znam ali onaj jedan put koji sam bio isli smo neim bulevarom , mislim da da je ovaj sto ide kroz sredinu grada Egnatia , i bilo je 10ak radnji ali su bile kao nase recimo , znaci nista veliko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Nasao nekoliko radnji. Sto valja to je i skupo, uz malo cenkanja usteda 20-30€ . Uzeo zeni pantalone Dainese, valjda nisu kineske a i da jesu donro su. uradjene. Dosta za ovaj put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Dainese, Shoei, itd, ima svega po malo a i na sajtu ima da se vidi trenutno stanje na lageru.Kupio Dainese jaknu, cipele, rukavice 2 para, ne daju taxfree račun ali zato možeš da se cenkaš do mile volje :)Radnja se lako nalazi, posebno iz pravca Halkidikija ili sa RingRoad-a

http://www.megastockbazaar.gr/default.asp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Naiđoh na ovu temu pa da dodam da dobro snabdevenih moto prodavnica, a što je jos važnije ima ih na jednom mestu dovoljno, locirane su u blizini glavne železničke stanice Thessaloniki, Egnatia ulica pa desno, i levo, sve je u krugu od 100m (obeleženo crvenim kvadratićima po sećanju od letos u kojima sam ja bio)... Inače u tom kraju su i prodavnice autodelova, uglavnom rinfuzna roba, ali ih u tom krugu ima bar dvadesetak + dve javne kuće, tek da ne zalutate. :-)))

moto-prodavnice.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja