Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Dije ona Super Ténéré, paćenica, oćel skoro??


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Preuzeo yamahicu od Bokilića (ima sličica u temi šta je rađeno), ukratko servis ulja i filtera, lanac, štela karburatora, kočnice i usput šta je nađeno da treba servisirati.
Sad samo ključ i vozi..
Karburatori ko fabrika namešteni, početnik sam, ne pržim je mnogo, po ograničenjima i koliko umem (a ne umem mnogo za sad, polako :) ), 4.1 litra/100km..
Zvao sam majstora da ga pitam jel to na plin ide sad, da li reklamaciju da ulažem, al sam dobio par dobrih saveta u vezi vožnje i da ništa ne brinem, i ja šta ću, teram točak, slušam iskusnije i tako :)

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
On 9/24/2020 at 8:51 PM, nafetS said:

Preuzeo yamahicu od Bokilića (ima sličica u temi šta je rađeno), ukratko servis ulja i filtera, lanac, štela karburatora, kočnice i usput šta je nađeno da treba servisirati.
Sad samo ključ i vozi..
Karburatori ko fabrika namešteni, početnik sam, ne pržim je mnogo, po ograničenjima i koliko umem (a ne umem mnogo za sad, polako :) ), 4.1 litra/100km..
Zvao sam majstora da ga pitam jel to na plin ide sad, da li reklamaciju da ulažem, al sam dobio par dobrih saveta u vezi vožnje i da ništa ne brinem, i ja šta ću, teram točak, slušam iskusnije i tako :)

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 

Koja je tvoja jamaha bila? Crvena diverzija? Lepo sređen motorić, odlična, nagledao sam se pošto sam već par puta kod Bokilića u garaži bitisao. Vala sam je se i napsovao jer sam morao da je obilazim 100 puta:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S
On 27.9.2020. at 14:18, Novola je napisao:

Koja je tvoja jamaha bila? Crvena diverzija? Lepo sređen motorić, odlična, nagledao sam se pošto sam već par puta kod Bokilića u garaži bitisao. Vala sam je se i napsovao jer sam morao da je obilazim 100 puta:)

E baš ta, fala :)
Ma jeste nezgodna kad je parkirana, zato i ne obilazim oko nje, nego opkoračim i voziiiii :BJBmoto:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
2 hours ago, nafetS said:

E baš ta, fala :)

Posebno su mi se dopale ručke, gledam da nađem slične. Ove Barakude kineske su apsolutno sranje.

20200920_132012.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja