Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Hornet 600

Previše sam zategao šraf na karteru (aluminijum) i izlete ulje kao da je ispaljeno iz haubice. Nisam znao kome da se obratim, i reko ajde da kontaktiram Majstora Bokilića sa BJBikers foruma.

 

Sutradan se motorcikl našao kod njega u garaži (vredi spomenuti da mi je pomogao i oko pronalaženja šlepa) i preko reda mi je odradio motorcikl. Što se tiče naplate (pretpostavljam da je to ono što najviše interesuje raju) čovek je više nego korektan.

 

Takođe, više puta me je nazvao da pita ima li problema, da li curi i tako dalje.

 

Svima bih preporučio da ga kontaktiraju ukoliko imaju problema oko svojih motorcikala.

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Kada sam gledao na yt sinhronizaciju karburatora, reko to kod nas niko ne radi, može da se baci, ali ipak ima mađioničar koji radi!

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 2 sati, X8 Vračar je napisao:

Kada sam gledao na yt sinhronizaciju karburatora, reko to kod nas niko ne radi, može da se baci, ali ipak ima mađioničar koji radi!

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 

 

Druze zivot i tehnika ne postoji od kad si ti sjeo na motor ,vec od mnogo ranije. Sinhronizacija karburatora instrumentima se vrsila od kad su se poceli serijski proizvoditi motocikli sa vise cilindara, ali ajde u grubo je to zadnjih  45 godina. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Čekaj, sa čime se sinhronizuju karbovi, ja mislio da se sinhronizuju između sebe? Prvi put čujem (dobro, nije ni da sam nešto mnogo ni slušao o tome) da neko sinhronizuje jedan karb.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa moram da probam da li ima pun gas ili nema,da li lepo radi,da li je popravka sa vecim diznama , da li je ostar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja