Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

jos oporavljam i da nesmem da nago ustanem kad cucnem ali se popravljam :moto3:

hvala drugarima na vocu i slatkisima :takoje:

 

Pa ti lezi 1lol.gif , nizak ti pritisak, treba tu neka cica da se seta da ti podize pritisak, bas takva kao to voce i slatkisi sto ti drugari dadose, da bude ko breskvica i slatka ko slatkis 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Pa i mi mu kažemo da treba neka garava da mu podigne pritisak, btw ide Trandža, točak mu nije otpao Svaka čast majstore :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Dao sam dijagnozu cim sam ga video, vitamini, seceri i ona mala. Prva dva si dobio, trece dobijas kad se steknu uslovi za to. Glupo je da se sad penjes pa umesto Bokilic da te prozovu Omanulic.

ps.

Da je majstor za motocikle, jeste, tu nema primedbi.

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

a kazu srednje uvo se upalilo,a tu je i centar za ravnotezu,jos trece oko da mi nadju i ima da budem ko nov :)

 

Не дај се друже, драго ми је да су најзад успоставили дијагнозу. Чувај се промаје, уши су осетљиве на то.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Bolje da se upalilo srednje uvo nego ,ne daj boze, srednja noga! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa moz malko i u visinu..nebi bilo lose :moto3:

jedna mlada ....,eventualno dve :lol: i jedno 20dana pustog ostrva da se preporodim :moto3:

no dobro,uvo boli,idem levo desno ,malo gubim percepciju,nesmem ni auto sam da vozim,ubicu nekog,za mene tu i tamo :staa:

ali se snalazim :lol:

scut rasparcan,karb mu do ola sredjen jos da mu nadjemo delove, agregat u parcicima,da se radi olu generalkica :takoje:

mpwmfghmrm4bs44wyacg_thumb.jpg rpdl66iwewfabhw2yia_thumb.jpg 7ixup2l151s8f4pm75dy_thumb.jpg

a jes krsan,neodrzavan...najvise mrzim kad mu rade nebitne stvari,a one bitne zaobidju..zna se sta je bitno a sta perifefno za odrzavanje..

prljavzapusten,nema ulja,nema vode...kako li je radilo...:lud:

07akyln3vwgl7qaw89d4_thumb.jpg mwsho73hp9y4nf3sl5sq_thumb.jpg gpezwrhpdjgr1saaczn_thumb.jpg

a i kolica sam napravio,bas su mi falila...:moto3:

xlveztk3je59bsw12clt_thumb.jpg ropgn1zse2efdnlvd3zu_thumb.jpg hbosy5y453cco10157u_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

kineza caskom zavrsismo,bar je kod njega sve manje vise prosto,pa cak i novi novcijati karbovi koji dodju neispravni....

valjda su se od stojanja sve gume rasusile..resismo caskom,samo da jos vlasniku isporucimo nove svecice, i da padne voznja :takoje:

46kaolb1cgoxot45wx28_thumb.jpg 966s9gtkxmmql18hv7qw_thumb.jpg 3yuk2nuj2k1ogg541fr2_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

trandzi caskom namestismo lamele,novu maticu za korpu strugar caskom napravio,sve ide glatko i podmazano :takoje:

p.s. najlepsi trandzoslav u srbiji :takoje:ili jedan od meni najlepsih :takoje:

xdy8cotwhvd6qxl2ye_thumb.jpg jqw9xbsmthislsmw8bya_thumb.jpg dhf7btz3wae8xj6l4fz_thumb.jpg

paprika caskom,ko podmazano,karbovi ulje u kocnicama ,podmaz sajli,vrat volana proveren,oprane kocnice,ma sve to brzo i caskom :takoje:

cebt5pipolmnuhu0a2sc_thumb.jpg ef7me1tmo0n8ld7vik2t_thumb.jpg 2061nkiws04an4wi5uf3_thumb.jpg

pol;a slika ima pola nema zahvaljujuci novom androidu..nemam pojma sta mu je....baguje kinesko telenorovo schit..mora se vrnem na n95..

obju8ftbjycbuu1vea2t_thumb.jpg c9zk9c0a83f6pxh16xg_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

na pantenolu zamenjen lezaj,al zeza po nekad nesto...pa opet u rastur :(

ja9iao5f7eed3jkfnmj_thumb.jpg

sam da poludis,caskom ima kvar,caskom nema...grrrrrrrrr :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

cb 500 i njeni ventilici,provereni,jedan bio laaaabaaaavvvvv, resen, karbovi caskom reseni,mnogo ubavo motorce :takoje:

nbsd3g7f4cyewehvr69f_thumb.jpg 8m77p3niwnulnhvsmsw_thumb.jpg d2np9vv12quf9r13rsse_thumb.jpg[/url

ima inace tu jos filteraza zamenu, nije sam vazdusni bitan,no dobro,imamo materijala,rms, napravismo rezervni,da nam cb 500 pevusi,i to se ponekad menja,cisti..proveri..

1t1xixhzr33970az6n50_thumb.jpghws03znguu9f2fibc338_thumb.jpg 96ho8fhc435opnabr9ef_thumb.jpg

lc14c72v5nilz5n3r2hq_thumb.jpg v3phmjwygqi4robrgmfh_thumb.jpg

antifriz dobila po knjizi,bas onako kako treba, sajla sauga ja se nadam trajno sredjena, :takoje:

smesa vakumetrija...ma reseno :takoje:

olwr09c5lo5ilbnf8qk0_thumb.jpg fda9kpxu2cbvanmmt2m_thumb.jpg e3km73iaob0e88rlel94_thumb.jpg caa6ggo6tgbo3mlelv_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

a novijem trandzi dok dodjes do filtera za vazduh......:zvizduk:

tocak sredjen,to jest guma,vulkanizera zamalo da omlatim :lol: al resismo problem :jee:

3jmtxhrua4t6cply6ma_thumb.jpg vffba5bfr59s25aubbf_thumb.jpg yl3oaqxs4h8addmebxfo_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

steneri casom resismo popaljene lamele i ploce,smirgla u ruke i udri,naravno i pravilno stelanje kvacila,i jos neke sitnice,caskom..

:moto3:

xqyv45v9dj8shddczi9_thumb.jpg yw3nec4h742v63kjyzv6_thumb.jpg x678b5tl6b9eqw75cyf_thumb.jpg

a1eizoeggqod0kmrz_thumb.jpg m62fyhytgv6rr6ar09l_thumb.jpg i165qvvqctb4fj9d1w7r_thumb.jpg 0y0bmqq49uwrswjmwwh1_thumb.jpg

sajle podmazane, menjac pomazan,ocisceno, proveren lancaanik itd, :takoje:

tqkxg6fdg5cqbj4av9_thumb.jpg q9z17mgcbdkxcplj5d_thumb.jpg kszd7bl3zvjogs47sn8_thumb.jpg

i nema vise,,,crklo govno od telefona :staa: samo zabaguje,pa proradi..mora da ga nosim u lelenor da se zalim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500

cb 500 i njeni ventilici,provereni,jedan bio laaaabaaaavvvvv, resen, karbovi caskom reseni,mnogo ubavo motorce :takoje:

nbsd3g7f4cyewehvr69f_thumb.jpg 8m77p3niwnulnhvsmsw_thumb.jpg d2np9vv12quf9r13rsse_thumb.jpg[/url

ima inace tu jos filteraza zamenu, nije sam vazdusni bitan,no dobro,imamo materijala,rms, napravismo rezervni,da nam cb 500 pevusi,i to se ponekad menja,cisti..proveri..

1t1xixhzr33970az6n50_thumb.jpghws03znguu9f2fibc338_thumb.jpg96ho8fhc435opnabr9ef_thumb.jpg

lc14c72v5nilz5n3r2hq_thumb.jpgv3phmjwygqi4robrgmfh_thumb.jpg

antifriz dobila po knjizi,bas onako kako treba, sajla sauga ja se nadam trajno sredjena, :takoje:

smesa vakumetrija...ma reseno :takoje:

olwr09c5lo5ilbnf8qk0_thumb.jpgfda9kpxu2cbvanmmt2m_thumb.jpge3km73iaob0e88rlel94_thumb.jpgcaa6ggo6tgbo3mlelv_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Ide CB kao 'ladna voda :takoje:

Neka si ti ziv i zdrav, ne mogu da trazim drugog majstora :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

zbog praznka upale uveta i jos jednog smrtnog slucaja do ponedeljka servis nece raditi...

srecni praznici svima pa od ponedeljka ajmo u rad ponovo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Jbg stvarno glupo mesto ya filter ya vayduh. Ma bitno je da je guma u redu ne ubijaj vulkaniyera :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Sve pohvale za majstora! Sredio mi motorče, ali ne samo to.. Pre nekoliko dana je uspeo da mi popravi motor preko telefona1moto3.gif! Stvarno super majstor i čovek! Pozdrav Bokili i sve najbolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

a novijem trandzi dok dodjes do filtera za vazduh......:zvizduk:

 

Mi ti ovde pominjemo neke mlade devojcice, a ti trandzi ovo trandzi ono...man se toga 1oda.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Moze jedno brzo pitanje.

 

Promenio sam tecnost u prednjem kocionom sistemu...sipao totalno novo ulje...

 

To je bilo pre nekih 1000 km,sad pogledam ulje prljavo pa skoro kao na ovoj africi sa prethodne strane.

 

Jel sam napravio neki propust ili to tako treba ? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Moze jedno brzo pitanje.

 

Promenio sam tecnost u prednjem kocionom sistemu...sipao totalno novo ulje...

 

To je bilo pre nekih 1000 km,sad pogledam ulje prljavo pa skoro kao na ovoj africi sa prethodne strane.

 

Jel sam napravio neki propust ili to tako treba ? :stabre:

 

pa,,moras da isperes sistem lepo..ostane u kljestima ostane u posudi...a najednostavnije...promeni ponovo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja