Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

a majstor na cnc,je poceo i sa pravljenjem namenskih ukrasnih trouglova za viljuske.sa rezbarenjem slova na deklovima,trouglovima itd.tako da ako nekom treba neki specifican deo ili gravura moze i to.danas smo i neke deklove ukrasili slovima itd.

post-2079-0-78820900-1330729270_thumb.jpg

post-2079-0-92291700-1330729299_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ma ko je uopste ovaj Bokilic i zasto ga svi toliko hvale? :P :P :P :P

Vidimo se za vikend (najverovatnije) :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Jes da ti mehanika ide kao 'ladna voda ali zato postavljanje fotki ti ne ide nikako... jbte koliki mi monitor treba da pogledam fotke-smanji bre Borislave maloooooooo!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Da pohvalim Bokilica za danasnji rad. Karbovi sredjeni, vile sredjene, kocnice sredjene, lezajevi sredjeni. Najvise moram da pohvalim na nesebicnosti, tj. kad vidi da nesto ne valja, odmah se kvar otklanja bez obzira da li je bilo dogovoreno ili ne. Prethodno iskustvo sa majstorima- odrade striktno ono sto je dogovoreno i ni sraf vise. Hvala jos jednom, javljam se kad stignu bobine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Jes da ti mehanika ide kao 'ladna voda ali zato postavljanje fotki ti ne ide nikako... jbte koliki mi monitor treba da pogledam fotke-smanji bre Borislave maloooooooo!!

 

Ja kupujem kinoprojektor čim legne 13. plata specijalno za pregledanje Bokijevih slika1Mina.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Pa sta ste napali coveka, ne moze biti i majstor umetnicke fotografije! On je usko specijalizovan...1moto3.gif

Ja sam posetio "la casa Bokilic" za vikend... Pored standardno dobrih vibracija i resenja za sve moje probleme oko motora, ja sam bio posluzen i rostiljem 1ooo.gif

Pa sam punog stomaka krenuo kuci, a i rezervoara, posto je Boki ustelovao potrosnju na 5,5l, iako fabrika kaze 7l/100km... Ali sta oni znaju 1hej.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Pa sta ste napali coveka, ne moze biti i majstor umetnicke fotografije! On je usko specijalizovan...1moto3.gif

Ja sam posetio "la casa Bokilic" za vikend... Pored standardno dobrih vibracija i resenja za sve moje probleme oko motora, ja sam bio posluzen i rostiljem 1ooo.gif

Pa sam punog stomaka krenuo kuci, a i rezervoara, posto je Boki ustelovao potrosnju na 5,5l, iako fabrika kaze 7l/100km... Ali sta oni znaju 1hej.gif

 

To iz tebe roštilj govori 1nanana.gif

Nemoguće je da ti je on naštelovao motor da manje troši,moj je načisto upropastio...nema šanse da razvije 380 km/h a troši preko 10 ako ga vozim na 14k obrtaja...KATASTROFA 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Sve pohvale za Bokilica :takoje: Odradjen servis, sirena posle duzeg vremena ponovo radi :moto3: ,zamenjene rucice i prednja guma. Karbovi ocisceni i nastelovani. Pali ko mina, lepse i mirnije radi na manjim obrtajima. Sve uredno utegnuto i pritegnuto. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Cube 1998

Bokili,

 

Setio sam se jednog pitanja... KN filter za vazduh... Da li ima vajde da ga pazarim za moju Apriliu Pegaso, hoće li se PRAKTIČNO dobiti na ičemu kupujući tu džidžu za 70 jurosa? Ili da ga držim na Champion filteru od 4 jurosa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Bokili,

 

Setio sam se jednog pitanja... KN filter za vazduh... Da li ima vajde da ga pazarim za moju Apriliu Pegaso, hoće li se PRAKTIČNO dobiti na ičemu kupujući tu džidžu za 70 jurosa? Ili da ga držim na Champion filteru od 4 jurosa?

ma,,,sta ce ti kn..drz se ti obicnog filtera....:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Cube 1998

Heh, hvala na sugestiji, a i na onom bukvaru za motore, IPAK cu ga loma "prelistati", uvek se nađe neka korisna inoformacija...

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CM125,GPz 550 Uni-trak

Boki, sta mislis da li je bolje da uzmem karburator od nekog 4t kineza pa da mu pravim "reduktor" za moju hondu 125 ili da repariram stari? Odnosno da ga posaljem tebi na reparaciju.Od svih takvih jedino sam na mojoj nasao neki drugaciji.Kaze mi drug da gas ne dodaje direktno preko sajle nego neki vakumi,neka cuda.Ili da ti pustim sliku pa da mi kazes ima li svrhe da ga saljem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 323 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36

Cenim da sam konacno,posle grdnih muka,pronasao pravog majstora za moju Tenerifu! Otkriven i resen golem problem oko karbova,zamenjen lanac i spaner bregaste,ustelovani karbovi,zamenjeno ulje i filteri,odradjen ozbiljan i kvalitetan servis,uz sve to dobio sam veliki broj saveta,za sto se kaze "uradi sam".

Od mene sve preporuke!

I majstor i dobar covek!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Boki, sta mislis da li je bolje da uzmem karburator od nekog 4t kineza pa da mu pravim "reduktor" za moju hondu 125 ili da repariram stari? Odnosno da ga posaljem tebi na reparaciju.Od svih takvih jedino sam na mojoj nasao neki drugaciji.Kaze mi drug da gas ne dodaje direktno preko sajle nego neki vakumi,neka cuda.Ili da ti pustim sliku pa da mi kazes ima li svrhe da ga saljem?

posalji ce gu resimo,a sta se desava s njim..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Cenim da sam konacno,posle grdnih muka,pronasao pravog majstora za moju Tenerifu! Otkriven i resen golem problem oko karbova,zamenjen lanac i spaner bregaste,ustelovani karbovi,zamenjeno ulje i filteri,odradjen ozbiljan i kvalitetan servis,uz sve to dobio sam veliki broj saveta,za sto se kaze "uradi sam".

Od mene sve preporuke!

I majstor i dobar covek!

a smem da se kladim da nije ovako isla ni kad si je uzeo :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ventili pretegnuti, karbovi prljavi,neko strucan iskrivio plovke.. smesa pretegnuta, jedan siber to jest igla goriva ovako,jedna onako,,sve u haosu,spaner preskocio zubic..ah...

prezubio za 1 citav zubic na izduvnoj bregastoj..

inace moram da priznam da ta tenera ide kao suntava... nisam skoro vozio teneru da tako tako dobro ide,skoro pa nekako bolje od ostalih nemam pojma zasto..

nesto ima u njoj..:takoje:

post-2079-0-11174400-1331500281_thumb.jpg

post-2079-0-49103300-1331500373_thumb.jpg

post-2079-0-86885200-1331500400_thumb.jpg

post-2079-0-92050600-1331500420_thumb.jpg

post-2079-0-11080900-1331500446_thumb.jpg

post-2079-0-55595900-1331500467_thumb.jpg

post-2079-0-90387900-1331500485_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

a bogami sto se komplikovano zubi vf500...ah..no dobro nije nam prvi put..

uspesno uzubljena,agregat prede,ica nabavio i nov srednji lonac,samo suskece :takoje:

post-2079-0-38643700-1331500579_thumb.jpg

post-2079-0-17065800-1331500638_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 323 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36

ventili pretegnuti, karbovi prljavi,neko strucan iskrivio plovke.. smesa pretegnuta, jedan siber to jest igla goriva ovako,jedna onako,,sve u haosu,spaner preskocio zubic..ah...

prezubio za 1 citav zubic na izduvnoj bregastoj..

inace moram da priznam da ta tenera ide kao suntava... nisam skoro vozio teneru da tako tako dobro ide,skoro pa nekako bolje od ostalih nemam pojma zasto..

nesto ima u njoj..:takoje:

Boga mi,ide ko nevreme!Noge mi se tresle posle dva kruga,ko da sam seo na neki drugi motor.

I zena mi se obradovala kad sam doterao Tenerifu kuci,pa koji kilometar po sebeskom ataru...samo da se podseti malo,duga bese zima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ventili pretegnuti, karbovi prljavi,neko strucan iskrivio plovke.. smesa pretegnuta, jedan siber to jest igla goriva ovako,jedna onako,,sve u haosu,spaner preskocio zubic..ah...

prezubio za 1 citav zubic na izduvnoj bregastoj..

inace moram da priznam da ta tenera ide kao suntava... nisam skoro vozio teneru da tako tako dobro ide,skoro pa nekako bolje od ostalih nemam pojma zasto..

nesto ima u njoj..:takoje:

Boga mi,ide ko nevreme!Noge mi se tresle posle dva kruga,ko da sam seo na neki drugi motor.

I zena mi se obradovala kad sam doterao Tenerifu kuci,pa koji kilometar po sebeskom ataru...samo da se podseti malo,duga bese zima...

samo polako,kad obrtometar dodje do kraja ti saltaj..:nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CM125,GPz 550 Uni-trak

Hoce da procuri ako ne zatvorim gorivo na rezervoaru par sekundi pre nego ugasim motor,kad dodam gas ne reaguje dok ga ne protresem saltanjem ili nekom rupom na putu a to je sve mnogo izrazenije kad je relativno hladno vreme.Nekad prima gas normalno pa prestane, po 20 puta zavrnem rucicu bez efekta, pa posle saltanja ili neke druge vibracije normalno proradi.A desava se i da nece da smanji gas kad lagano vracam rucicu, samo naglo otpustanje pomogne.Nabasao sam negde na broj pa cu te nazvati sutra da se dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja