Jump to content

Moto Zajednica

ITALJET FORMULA 125 TWIN - iskustva

Recommended Posts

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR F2

Ima li neko iskustva sa ovim skuterom? Da li su skupi delovi u odnosu na slicne, mogu li se naci kod nas, itd?

Vozio sam ga prosle godine nekih 15-tak minuta i mogu samo reci da ide k'o nevreme! 2 cilindra, 14ks... Ko ga nije vozio ne moze ni da zamisli kako dobro povlaci, odusevio sam se. Molim za sva iskustva, pogotovo onih koji su ga imali duze vreme, a ne samo provozali kao ja... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Imam ga od 2009. Skuter ima 19 ks ne 14. Da u pravu si sto se tice brzine, nazalost to je do 100km/h. Valjda je tako zbog gabarita tog skutera (strasno je mali). U pravu si da ide kao djavo a i resen je tehnicki vrlo dobro. Ima manu sa strujom- paljenjem ali ako imas srece kao ja sa ovim navozaces se. Ja sam sa njim i putovao po Srbiji i do sada sam presao skoro 40 000 sa njim. Imam drugara koji radi skutere i uspeo je da napravi i kit auspuh za njega i mogu ti reci kad smo ga stavili i ja sam se usrao u gace!!!! Pre 2 god mi je iskrsao jedan jeftino pa sam ga kupio za delove ali se ispostavilo da je i on dobar tako da sam sad sa 2 komada uextra stanju. Kad hocu da se zezam sa klincima po gradu sednem uvece na onaj sa 2 kit auspuha i mogu ti reci da lik na T max-u do 100 nije mogao da me stigne! Nisam mogao da verujem, mozda njemu motor nije bio ok ali ja sam stao na crveno a on je samo produzio inace bih ga pitao jel mu sve ok sa motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja