Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Markos

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200
Posto je 95% komentara negativno mislim da ne zelim da obidjem tu prodavnicu.

Ja imam princip kojeg se uvek drzim. Istog momenta kada me prodavac' date=' serviser ili bilo ko drugi izneveri (bez obzira koju robu kupujem) to je poslednji put da sam tu dosao.

Ovaj sistem funkcionise odlicno. U sustini, ne zelim da podrzavam ni na koji nacin nekoga ko je los. Pre cu platiti nesto vise nekome ko je ljubazan, posten i svoj posao obavlja profesionalno.

Potpuno podrzavam ovakve diskusije na forumima!!![/quote']

 

:nod:

 

citajuci komentare na ovaj post hteo sam da napisem bas ovo (tj. jako slicno)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova

Komentari su ok!

I mislim da je konstatacija da je "onaj" mladji MNOGO boji od starijeg.

Onaj stariji samo sto ti neje*e mater kad udjes! U fazonu "sta si koji moj dosao bas sad"! :?

Inace gume su im skupe - preskupe a i ostalo nesto bas nisam zadovoljan sa cenama!

Znaci ko mora da kupi "tamo" - mora, ko nemora bolje da ih izbegne! :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija
Komentari su ok!

 

Inace gume su im skupe - preskupe a i ostalo nesto bas nisam zadovoljan sa cenama!

:cry:

Trebam da menjam zadnju gumu i odlucio sam da to bude Dunlop Qualifaier,i reko ajde da uporedim cene.

Takva guma u Centar S-u je 9200 din dok je u Markosu neverovatnih 12400 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 323 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD

U Markosu sam kupio Ixon rukavice za nekih 100 eurica,i istog momenta kada sam ispruzio pare,kada da sam dobio odjeb kartu.Zao mi je sto samo oni prodaju AGV kacige,jer su mi omiljene,i jako sam zadovoljan njima.Pre par godina,kupio sam kacigu kod njih,i crni vizir,i htedoh da mi on to odmah zameni,reko on bolje zna,medjutim lik mi je tako razglavio one usice sa strane,da vise nikako nije moglo lepo da se namesti.

Znaci,o njima nista narocito lepo(radnja u BG-u) i o onom liku sa malo duzom kosicom sto ima nekih 35 godina.

Nadam se da ce vlasnik radnje procitati ovaj post!

I da,rece on meni jednom,za ulje za dvotaktne masine sledece:Ovo ti je super ulje,ja sam sipao u moju apriliju,i vozim je svaki dan po 20-30 km i JOS GA NISAM ZAMENIO!!! Ja nisam mogao verovati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kikinda

Ja nemam iskustva sa prodavnicom u Bg-u,nego sa prodavnicom u Kikindi.

Znaci bukvalno sve ali sve najgore.Ajde i to sto nisu ljubazni,nego su i neodgovorni i to jaaakooo!!Narucim migavac za Rs-a,on kaze:" zvacu te sutra,u NS-u ili u Bg-u imamo,pa cemo doneti.".OK skinem ja i drugi prednji migavac,i motor ne izgleda lose,ja racunam zvace.To je bilo pre godinu i po dana i niko me nije zvao.Narucim sajlu od km sata,on kaze zvacemo te...

Narucim sajlu od kvacila,on kaze zvacemo te...

I sta mislite da li su me pozvali?Da im je*e* ja... :evil: :x :x

A kad god pitam za te stvari oni nesto tipa : "Nemamo ovde,ostavio si broj zvacemo te,nikad da nam stigne..."

Kupujem jedino ulje kod njih,jer jedini u Ki imaju Silkoline.I to udjem,znam gde stoji na polici,uzmem ga,stavim na sto,izvadim pare i ni dovidjenja ne kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd

Bio sam u prodavnici u NS pre 2 godine i bio je gazda na usluzi.

Hteo sam da kupim Pegaso od nekih 6700 Eur. Toliko je bio usluzan da sam odmah zaboravio na Apriliu sve dok je on uvoznik. sa toliko nipodastavanja i nepostovanja kupca se nikada nisam susreo. Zbog toga sam pazario i Suomy kacigu, umest Agv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Pa evo i ja da kazem nesto nisam bio u BG ali zato sam bio u Kikindi pa nije bilo nikakvih ekcesa ljudi su bili prijatni lepo su mi sve objasnili za robu jedino mi se nije svidjalo to kad sam platio kacigu nisu me ni primetili kako sam gledao ostalu robu ja pitam on odgovori znaci ne trudi se mnogo oko musterije ali sta ces tako je to kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest zvedri

Moje iskustvo jos nije zavrseno sa njima ako tako mogu da kazem...

Iskreno receno pre dva meseca lik koji radi u njihovoj ranji u BG je bio vrlo korektan i pokazao mi je sve od rukavica do kaciga i jakni i sve mi objasnio sta nisam znao, ali eto problema pitam za deo (far i migavac za apriliu 1998) i on kaze zovi Sinisu (nisam vise siguran odakle je , Kikinda ili ...) no zovem ja narucim i kao bice za 2-3 nedelje odem dan dva posle u ranju da dam avans od 50% sa datumom 4.12.2006. e sad je kao sto vidite 16.01.2007. i jos nisam video deo koji sam narucio i svaki put kad nazovem da vidim sta se desava cujem "sad ce, sad ce ... ili evo sad je kolega otisao , dolazi za dva dana" i stalno tako neke glupe price ... no svejedno nadam se da cu do kraja nedelje dobiti naruceno sa zakasnjenjem od ... izracunajte sami !

Kad ovo zavrsim sa njima cisto sumnjam da cu jos nesto da narucim od njih!!!

Vrlo sam razocaran , ako izuzmemo ljubaznog lika u radnji koji je ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
moze li neko d ada komentar za kacige tamo cini mi se mds ili tako nesto i neke agv koje ksotaju oko 6500 din' date='vredi li to cemu?[/quote'] Evo ja sam imao i jednu i drugu i mogu komotno da kažem da je to kaciga iskljuèivo za SUVOZAÈA!!! Duva, svira, magli, jednostavno jeftina gradska kaciga za svaki dan od semafora do semafora, možda do posla i za suvozaèa!!! :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Kad se vec Dexterr javio...hteo sam tu da kupim za suvozacicu. Hoce li joj biti dovoljna?

 

Nece.

Za suvozacice samo tvaBB_22525316bg.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Za suvozacice samo ATl7f_22525316bg.th.jpg

Koliko kosta ta kaciga (ako nije malo direktno pitanje) ?

Kad smo vec kod agv kaciga, ja imam kinetic rossi i prezadovoljan sam sa njom!

A sa Markosom u Kikindi nemam bas najlepse iskustvo, a u ns-u sam kupio jaknu i nisu se pretrgli sa ljubaznoscu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

34393 din (sa dodatnim vizirom) ali vredi svaku paru! Laka ko pero, izgleda do jaja, aerodinamicna i veoma udobna. Ventilacija odlicna. Ne magli ni malo. Zena mi je prezadovoljna. Pa zna valjda Rosi sta je dobro :lol:

Krivo mi je sto sam ja kupio ovo sranje od Nolana, ali dobro...svaka skola se placa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Pa zna valjda Rosi sta je dobro :lol:

 

Da, siguran sa da Valentino na glavi ima kacigu od 400EUR :mrgreen:

Objasnio sam ti vec da samo Arai ne previ replike i da jedino njihova deviza: NAMA JE SVAKA GLAVA ISTA, sto znaci da kad u radnji (oni bas zbog toga nemaju online store) kupis Corsair - to je ista ta koju Sete Gibernau ima glavi.

 

A ovo sto tvoja zena ima satro Veleovu a moja satro Capirossijevu (a da, ona kaze da nece vise da sedne na motor. Hoce li neko Suomy Spec 1R za male pare. Nosena 3x?)...to mi mozemo njih samo da lozimo

 

Nemoj da si stipsa, odvoji 9 glava za Arai. Valjda ti je zena vaznija od para...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

A ovo sto tvoja zena ima satro Veleovu a moja satro Capirossijevu (a da' date=' ona kaze da nece vise da sedne na motor. Hoce li neko Suomy Spec 1R za male pare. Nosena 3x?)...to mi mozemo njih samo da lozimo[/quote']

 

Upsss...zaboravio sam najvazniji detalj...za razliku od Rosijeve ova kaciga je napravljena od malo jaceg kartona...u pravu je Djura. Kosta malo vise, posto su upotrebili malo vise boja nego sto je uobicajeno.

Zato se i zovu AGV Satro i Suomy Satro. Rade ih samo za istocno trziste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Narode, mislim da grijesite u vezi replika. Max Biaggi je stvarno prosle sezone na glavi nosio Spec 1R, isto kao sto je ove godine Bailis nosio model Vandal. Samo sto njihove boje kostaju malo vise i imaju racing vizire sa patentima za trkacke folije (takav vizir kosta oko 100 eura...). Isto to rade i Arai i Shoei, top modeli u jednoj boji su im oko 650 eura, a replike oko 900. A ta Arai-jeva fora za sve isto se ondosi na boje. Moja kaciga je navodno Max Biaggi Replica, ali neki detalji nisu bas potpuno isti i nigdje na njoj ne pise ime kao sto je to na konkretno njegovoj kacigi. Arai daje potpuno preslikanu saru...

 

P.S. Smajs, ne bih da te razocaram, ali ta tvoja kaciga nije model koju nosi Rossi, on na glavi ima Ti-Tech, a to tvoje je GP-Pro model :wink:

 

 

A sto se Markosa tice, zadnjih sedam puta kako sam bio su bili ljubazni i dali su mi da probam sve sto sam trazio. A jednom sto sam bio u NS-u u radnji, lik me spasio posto mi se tada probila guma pa mi je rekao kome da se javim i to mi je bilo expresno zavrseno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ja nemam lose iskustvo sa prodavnicom u BG-u. Kod njih sam kupio jaknu, rukavice i kacigu. Sto se tice ljubaznosti, ne mogu da se pozalim. Skoro uvek je bio neki lik sa bradicom, i bio je jako ljubazan. Jednom je samo bio neki nadrndani, sa duzom kosom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...neki nadrndani' date=' sa duzom kosom.[/quote']

Jedino je on bas nadrkan, onaj sa bradicom i onaj drugi lik su skroz dobri. Sreca pa taj kosati nije cesto tamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja