Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Markos

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E
Pa zna valjda Rosi sta je dobro :lol:

 

Da' date=' siguran sa da Valentino na glavi ima kacigu od 400EUR :mrgreen:

Objasnio sam ti vec da samo Arai ne previ replike i da jedino njihova deviza: NAMA JE SVAKA GLAVA ISTA, sto znaci da kad u radnji (oni bas zbog toga nemaju online store) kupis Corsair - to je ista ta koju Sete Gibernau ima glavi.

 

A ovo sto tvoja zena ima satro Veleovu a moja satro Capirossijevu (a da, ona kaze da nece vise da sedne na motor. Hoce li neko Suomy Spec 1R za male pare. Nosena 3x?)...to mi mozemo njih samo da lozimo

 

Nemoj da si stipsa, odvoji 9 glava za Arai. Valjda ti je zena vaznija od para...[/quote']

 

Koja je velièina te kacige i koliko para...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Svratio sam pre neki dan do servisa u NS-u da vidim dal slucajno neznaju nekoga ko prodaja Apriliju Pegaso i usput popricao sa ljudima, u radnji su bili kranje ljubazni i ok samo sto mislim da bi im bolje lezala prodaja mobilnih telefona i opreme za mobilni jer to mnogo bolje znaju nego za sta su placeni ali su se potrudili da mi odgovore na svako pitanje, a sto se servisa tice hmm to je posebna prica , prodavac me je uputio na servisera ja fino otisao do istoga i onako ko pao sa marsa diskretno dao ceoveku do znanja da nemam pojma o cenma delova i motora i priupitao ga koliko bi mi uzeo da mi zameni semerinege na prednjoj vili na nindzi 6-tici, a tip ko iz topa 130e!!!mislim da dalje ne treba komentarisati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Da, potpuno se slazem. Ljudi Deru sa cenama. Ok, moraju i oni nesto da zarade, ali sto je mnogo, mnogo je. Bas sam juce bio kod njih da uzmem sprej za lanac. Vidim neke cizme marke ORINA, slabo poznajem tu marku (izvinjavam se), ali te cizme kostaju 165e. Nista narocito ne izgledaju. Jedino su im gume jeftinije i to Dunlop oko 110e prednja. Ima vise modela. Onaj plavi lik mi i nije nesto usluzan. Zastupnici za Yoshimuru, a cene, bride usi kad sam cuo. Sve u svemu dobro je da ima radnji za motore, pa kada budu videli da im posao slabi, spustace oni cene dole.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

KAWA, nisi u pravu. Ta oprema toliko kosta i kod nas i svuda okolo. Kada bih ti rekao koliko kostaju racing cizme za tvoj motor pao bi u nesvjest. Sve sto valja kosta, ne moze drugacije... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Ne mogu da verujem da u tri grada imaju prodavce sa istim odnosom prema kupcima. Kad bih se ja tako postavljao prema svojim kupcima odavno bih pasao travu, a klinac bi mi hodao go i bos!

Pre neki dan sam bio kod njih u Novom Sadu i proveo sam se kao i vecina vas, sto znaci - jadno. Lik u radnji je bio najnadmenije stvorenje i verovatno bi mu bilo najdraze da nisam ni usao, a kad vec jesam onda da ga nista ne pitam. A kad ga vec pitam, da nista ne probam. Nisam siguran da mu je bilo vazno da nesto kupim s obzirom da sam izasao sa parama napolje, a znam da su kojim slucajem uloge bile zamenjene, da bi on otisao izvrnutih dzepova. Ne bavim se prodajom ni motora ni moto opreme, ali zbog ovakvih mi dodje da se svim kupcima izvinim u ime pravih prodavaca.

P.S. Sutradan sam zvao beogradsku prodavnicu i covek koji se javio je sasvim normalno komunicirao. Bilo mi je zao sto nisam mogao odmah da se stvorim u Beogradu. S obzirom da Marfi nikad ne spava, ako se pojavim tamo onda ce raditi onaj drugi "prodavac" sto ima klonove po drugim Markosovim prodavnicama. Vidim da cu ipak da pazarim Suomy ka sto preporucuje Evil_Zo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam u markosu bg nasao model kacige koji hocu. Iz ns su post expresom porucili, stiglo kao sto su rekli, pozvali me... sve najkorektnije. Covek se trudio... vidim da je ovde vecina komentara negativna po markos, izgleda da sam imao srece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Novi Becej

Ja sam kod njih (u NS-u) uzeo i jaknu i kacigu a pre toga sam bio vise puta i samo gledao. Svaki put su bili usluzni, mozda malo hladni, ali usluzni. Vecina nas ne voli kada ga prodavac salece i ubedjuje. Jakne mi je dovlacio iz magacina 2,3 puta, ubacivao i vadio postavu..., a kada sam kupovao kacigu nije bila moja velicina u boji koju sam hteo pa je on premontirao unutrasnjost iz druge i usput mi objasnio kako se vadi, pere i vraca unutrsnjost. Drugi lik me cak poveo u obilazak radionice, tek onako.

Verovatno sam jedan od srecnika pa sam zato tako dobro prolazio, ali imam stvarno OK iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
ja sam u markosu bg nasao model kacige koji hocu. Iz ns su post expresom porucili' date=' stiglo kao sto su rekli, pozvali me... sve najkorektnije. Covek se trudio... vidim da je ovde vecina komentara negativna po markos, izgleda da sam imao srece[/quote']

Ja sam juce bio u Markosu.Trazio TANK PAD pa da vidim sta nude.Mora da su citali komentare.Momak sa bradicom je bio jako ljubazan.Iako nije imao sta mi je trebalo siti se ispricasmo.Popravljaju se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ja sam juce bio u Markosu.Trazio TANK PAD pa da vidim sta nude.Mora da su citali komentare.Momak sa bradicom je bio jako ljubazan.Iako nije imao sta mi je trebalo siti se ispricasmo.Popravljaju se.

Taj decko je uvijek ljubazan :kul: I ima jos jedan lik sto je takodje super :kul: Ali zato kada sam jednom zatekao covjeka sa duzom kosom istrcao sam napolje :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Heh evo konacno sam imao prijatno iskustvo u Markos-u odem da kupim sprej za podmazivanje lanca i usput udjem u servis da pitam posto ciscenje i stelovanje karburatora, kad onaj baja sto mi trazio 130e za zamenu semeringa u prednjoj vili pogleda prema liku koji je tu sedeo u koznoj jakni i odelu i ovaj fino odeven lik pita koliko karburatora? ja reko dva kaze on to ti je 4000din sve samo nemoze pre sledece srede ako nije problem, zatim sam usao u radnju i pazario sprej za podmazivanje lanca a prodavac posto me je procitao da sam novajlija mi je cak i pokazao kako i gde da naprskam. Na moje pitanje cime da ga ocistim, tip mi odgovori imam neke sprejeve al ti najbolje flaminom, sto me potpuno iznenadilo i ja lepo zvizduci izadjem iz prodavnice prezadovoljan uslugom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Bio danas u prodavnici kod mene u NS i trazim prednju 180-70-17 gumu. Kulturno mi ponudili dve vrste. Obe su Dunlop sportmax. Prva je 11.500 dinara i to je kao najnoviji modela sa novom sarom, a druga je 9.290 stara sara (kao male zmije). Ja uzmem ovu drugu. Dovidjena. Mislim da to nije puno. Nudili mi tu neke polovne za 100e, ali ipak novo je novo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest mevdza
Bio danas u prodavnici kod mene u NS i trazim prednju 180-70-17 gumu. Kulturno mi ponudili dve vrste. Obe su Dunlop sportmax. Prva je 11.500 dinara i to je kao najnoviji modela sa novom sarom' date=' a druga je 9.290 stara sara (kao male zmije). Ja uzmem ovu drugu. Dovidjena. Mislim da to nije puno. Nudili mi tu neke polovne za 100e, ali ipak novo je novo.[/quote']

 

koje su dimenzije ZADNJE ako su ovo od prednje gume, opasnu masinu vozis :nosila:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
Bio danas i trazim prednju 180-70-17 gumu.

 

:shock: :shock: ...otkrij nam tajnu sta vozis.. :D:D ..

 

Ja se izvinjavam. Vidite i sami gresku. Mislim da me ne treba z. 120-70-17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Bio danas i trazim prednju 180-70-17 gumu.

 

:shock: :shock: ...otkrij nam tajnu sta vozis.. :D:D ..

 

Ja se izvinjavam. Vidite i sami gresku. Mislim da me ne treba z. 120-70-17

 

Ma zna se na koju gumu si mislio, ali malo shale nije na odmet..:)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Iskreno, ljudi iz Markosa su "krivci" sto sam kupio KTM-a...

Naime, prosle godine sam zeleo da kupim Suzuki DRZ-400 SM (smatrao sam da je KTM ipak presnazan za mene), i pogledam ja na mobile.de - vidim, model 2005 se prodaje nov oko 4500, a model 2006, tek stigao (bio je mozda mart 2006) se prodavao za oko 5200...

Okrenem ti ja Markos (odlicio sam se za nov motor...reko...'ajde da podignem neki kredit, pa da ga otplacujem)...racunam...carina je 4-5%, plus pdv 18% (s'tim da se to neutralizuje, jer i Nemci imaju stoer od 16%), znaci, racunam da kod regularnog uvoznika (kako se Markos predstavljao) ne moze biti vise od 5500 jura...

Prvo mi kazu da moram da dam lovu, pa onda cekam 3 nedelje...pa takav zastupnik mogu i ja da budem, daju mi lovu, ja odem pa kupim i doteram...Dobro...nema veze...ponudim im ja (posto je sajam bio blizu) da ja dam lovu, da motor sluzi kao izlozbeni eksponat na sajmu, i da oni meni daju neku cenu i sajamski popust...lik iz Markosa, ni pet, ni sest kaze: pa mogli bi da ga imate za 6900?!

To me je toliko iznerviralo, da sam ga oterao u ..... i zalupio slusalicu....i otisao i kupio polovnog KTM-a koji je kostao otprilike isto toliko u Nemackoj polovan...sto bre ja da placam motor vise od tog nemca koji ima 5-10 puta vecu platu od mene?!

A iskreno mislim da je ocekivana zarada od 2500eura na ulozenih 4500 (za koliko mislim da je Markos dobijao te Suzukije) - pardon, nije ni ulozenih, to bi bile moje pare?!? - krajnji bezobrazluk.

Eto toliko.

Inace, kod Euro Sumar-a (mislim da su oni sad uvoznici za Suzuki), taj isti motor ove godine mislim da kosta (ili je kostao na sajmu) oko 5400 eura...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC

Usluga im je ocajna. Onaj debeli krm. odnosno prodavac me toliko nervira da mi je muka da razmisljam o njemu a kamoli da idem tamo. Samo ako budem bash morao ali to ce da bude tesko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

ovoliko negativnih komentara nigde nisam procitao :( pa ljud sto idete kod njega ako je los jednostavno obidjite ga javite svima da je los a on ili ce da promeni radnike i nauci ih lepom ponasanju ili ce da propadne, prosto... nema druge

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ajd da ih malo i pohvalim...mrezica za prtljag 525 dinara. Ali opet, vizir za MDS kacigu od 5-6000 kosta oko 3000 dinara :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Hmmm... imam utisak da je momcima iz Markos-a u NS pomalo dosadio posao. U poslednje tri posete, pokušavao sam na sve naèine da ih navedem da se malo potrude da mi prodaju nešto... ne ide mi baš najbolje.

 

Naime, pošto sam nov u svemu treba mi svašta. A to sam i jasno stavio do znanja prodavcima.

 

Ja sam ih pitao za sledeæe: kacigu, jaknu, rukavice, lanèinu ili sajlu za vezivanje, sredstva za održavanje...

 

Uspeli su samo da mi prodaju kacigu i sprej za lanac. A i to sam morao da otimam. Kacigu sam naterao èoveka da ode i donese moju velièinu AGV flip up kacige da je probam. Sprej za lanac sam se vratio da kupim jer mi je drug rekao da je to super stvar a ja sam ga video kod njih kada sam kupio kacigu.

 

Ostalo što sam tražio samo sam dobio usputne odgovore da nema moj broj i da je roba na carini iako sam bio jedini u radnji. Tek kada sam tražio da vidim šta mi preporuèuje od jakni kada stigne moj broj, prodavac mi je pokazao šta imaju i to ono - prstom...

 

E sad, ima jedna jakna koja mi se baš sviða - kako se ispostavilo jedina koja je moje velièine na moje insistiranje da je probam. Da mi se prodavac nije tako sa dosadom obraæao i da je bio ljubazniji ostavio bih mu pare. Ovako... idem da procunjam još malo po konkurenciji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Juce sam u Markosu u NS-u kupio pantalone, a prekljuce kacigu u Markosu u BG-u. Pocinjem da sumnjam da nisu vise oni problem, stalno sam po 1000 puta dolazio, probavao, dovodio ljude da rade isto i nikada niko nije imao nikakav problem (sve ovo se odnosi na zadnje pola godine...).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Los izbor, mogli bi malo da obogate ponudu bar opremom za nas zene ako nista drugo :moli:.

 

Nigde ne mogu da nadjem sebi dobre rukavice. u Markosu sam uzela Ixon katalog, imaju fenomenalnu opremu ali to nigde ne moze kod nas da se kupi, a imaju dobre zenske rukavice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja