Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Markos

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Bio sam juce da pogledam sa imaju od Aprilie, i ne mogu da dam ocenu rada, jer nisam jos nista kupio kod njih (sem kacige АGV Sonic, ali to je bilo na sajmu pa se ne racuna).

 

Opsti utisak mi je da je atmosfera prilicno "radionicka", odnosno niko zivi nas nije ni konstatovao kad smo usli, gledali smo jedno5 minuta svasta, i niko nije ni obratio paznju... mogli smo komotno i da se izvezemo na Atlanticu 250 :D

 

Samo mesto za radnju je onako - onako, steta da je jedna od najpoznatijih italijanskih marki smestena u lucku Zonu... znaaaam znaaaaam jeftiniji prostor bla bla .... ali fakat steta, ako je Piaggio mogao da se smesti prekoputa Bristola steta sto i Aprilia nije tamo negde, vise ka centru.

 

toliko 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Bas smo skoro bili u prodavnici i nismo bili bas prijatno docekani. Razgovor je otprilike isao ovako:

 

Mi: "Ova guma ovde, koja im je cena?"

On: "Pise ti tamo"

 

Dobro, coveku su puna usta od bureka sa pulta, pa ga mrzi da kaze. Nadjosmo neku nalepnicu iza gume:

 

Mi: "Sta je ovo, 1160?"

On: "Sta komplikujes evo ti nalepnica dole"

Mi: "Aha, vidimo"

 

Lepo, kultura mu nije jaca strana.

 

Mi: "A jel meksa guma ili tvrdja guma?"

On: "Ono, standardna"

Mi: "Standardno meksa ili standardno tvrda, sta znaci standardna?"

On: "Pa kad je vozis trosi se" (?!)

 

E moj Mile, daleko je Evropa :roll: Jos jedna stvar, Markos prodaje rukavice za 5 crvenih, a iste takve mogu se naci kod Limesa za ispod 3 crvenkapice, pa vi vidite... Da ne bude sve crno, imaju dobar izbor jakni i kaciga, pa ako vam ne smeta ovakva usluga - izvolite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Nemojte tako ljudi, imaju jeftine potkape i možda jakne... A za uslugu se niste dovoljno potrudili... :food: Èoveka ste prekinuli u jelu :baeh:

Šalu na stranu, kad god sam bio, lepo sam doèekan, uz napomenu da je preovladavao oseæaj- ostavite što više para i zadržite se što manje vremena :x :x :x

Moja ocena je ipak prolazna 7+

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Moje iskustvo sa Markusom je takodje ocajno .Lik koji tamo radi verovatno je zalutao u svet motorcikala trebalo je da se zaposli u nekom butiku .Nakon ulaska u prodavnicu niko te ne konstatuje ako nesto pitas najvise se trude da te napljuju kako nemas pojma o nicemu i kako oni sve znaju ili kaze polako brate jedno po jedno pitanje i to onako dzukacki .Sve u svemu radnja nije losa samo je personal ocajan mnogo mojih prijatelja deli misljenje samnom pa vi procenite sami.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

eto ti kako izgleda kada muskarac ode u shopping. Sve najbitnije stvari trebate prepustiti zenama! Kupovina guma... pih .. nista lakse. To ti je kao kad kupujes cipele. Preturis celu radnju da bi nasao savrsen par, ugnjavis prodavca i na kraju, .... smislite sami

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Ma strasno su neljubazni !!!! :x

I sve bas sto ste opisali se i meni desilo ! Samo ono daj pare i brisi nemojnas smarati !!! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Beograd

zao mi je sto ste imali neprijatna iskustva pri kupovini jednog od najboljih motora kao sto su aprilije

od sada i zvanicno u SCG Generalni uvoznik za apriliju

blize info na sajtu:

 

WWW.SKUTER-CENTAR.CO.YU

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
zao mi je sto ste imali neprijatna iskustva pri kupovini jednog od najboljih motora kao sto su aprilije

od sada i zvanicno u SCG Generalni uvoznik za apriliju

blize info na sajtu:

 

WWW.SKUTER-CENTAR.CO.YU

 

Videcemo da to ubacimo na stranu za prodavnice. ;)

 

Nego, imenjace, predstavi nam se lepo, pa da nastavimo lepo sa druzenjem ;) :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Lepo sto si se predstavio :wink: :)

Prebacio sam tvoj post sa prestavljanjem u rubriku 'predstavljanje clanova', gde su sva predstavljana...

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Moji utisci nisu bas toliko losi kao vasi (bio sam nekih 4-5 puta), ali definitivno se oseca "ostavite što više para i zadržite se što manje" :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Pre mesec dana sam ih opet obisao da vidim sta imaju od kaciga u ponudi i tu su bila dvojica, jedan nas stari poznanik, apsolutno nezainteresovan za tvoju pojavu, pitanja i odlazak i drugi neki (mladji) lik koji se ljubazno ponudio da mi pomogne oko kvaliteta, izbora i cena kaciga i jakni. Bas onako kako i prilici prodavcima. A onaj matori sto se mene tice moze i da nestane :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Moram da ih pohvalim da su se ipak malo popravili sto kaze Never ovaj mladji lik je dosta vredniji(lenji tesko da moze da bude) od ovog drugog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ja isto moram da kazem da sam jako zadovoljna ljudima u Markosu.Neznam kakvi su bili ranije, ali u zadnje vreme su vrlo ljubazni..

Pazarila sam par stvari kod njih, kombinezon, rukavice, jaknu..i nisu pravili nikakve face i stalno su se nudili da pomognu neshto :roll:

Sad planiram da kupim i kacigu s vizirom kod njih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Zovem danas Markos i pitam jel imaju Ixon-Cosmic jaknu. Kaže baja nemamo. Na pitanje oæete li je dobijati sledi visoko profesionalan odgovor: Nemamo pojma šta æemo dobiti dok ne stigne u radnju :? :shock:

 

Pa ti sad planiraj i odvoji pare za nešto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Futog

Ja juce isao da kupim ulje i lik ni dobar dan da kaze ma ni muuuuuu to juce mi je bio drugi i zadnji put jedino ako me neka muka potera tamo ili da me neko potera usranom motkom. Krajnje neljubazni i neprofesionalni u usluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Prekljuce kada sam isao da kupim kacigu usluzio me je taj mladji prodavac.Bio je ljubazan iako sam mu mozda bio dosadan probaju ci vise modela kaciga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

I ja sam juce bio i kupovao neke stvari kod njih (kombinezon za kisu, ostalo necemo reci sta smo uzeli to ce neko drugi...), i stvarno neznam kakvi su bili ranije, ali sasvim normalno su se ponasali iako sam uleteo 20 minuta pred zatvaranje i nije bilo, e` zasto si sada dosao...

p.s. popust od 10% do kraja sajma motora u N.Sadu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Posto je 95% komentara negativno mislim da ne zelim da obidjem tu prodavnicu.

Ja imam princip kojeg se uvek drzim. Istog momenta kada me prodavac, serviser ili bilo ko drugi izneveri (bez obzira koju robu kupujem) to je poslednji put da sam tu dosao.

Ovaj sistem funkcionise odlicno. U sustini, ne zelim da podrzavam ni na koji nacin nekoga ko je los. Pre cu platiti nesto vise nekome ko je ljubazan, posten i svoj posao obavlja profesionalno.

Potpuno podrzavam ovakve diskusije na forumima!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja