Jump to content

Moto Zajednica

oRLoVo gnEZdo - 21.05.2011

Recommended Posts

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Kampovanje blizu izvora, potoka, rečice...bilo kakve prirodne tekuće pijaće vode.

 

edit : nadam se da autor teme nema ništa protiv da dodam koju svoju fotku Orlovog gnezda.

 

Pa, ispod Riora, i Velikog Maljenja. Izvorista Tinje,i Kozlice(uliva se bas kod O. Gnezda u Kamenicu). Ima puno starih kucica, koliba , mozes pored njih oformiti kamp. Siguran sam da svaka od njih ima svoju zanimljivu pricu, istoriju. Pa tu su par meseci godisnje ziveli ljudi ,rasla deca..

 

Elem, ja nosim svoju vodu, al mozes probati domacu, iz tih vododerina.Uostalom tu je i fabrika vode(5km)(ne preporucujem alkohol i kretanje po planini)

Te recice su male. Potocici.

 

Kamenica na sastavu Bele, i Crne je dobra za kampovanje, al puno ljudi zivi okolo, prolaze, a voda je mahom prljava. Tu u krugu 1-2km imas par virova za brckanje. Uostalom i O.G. je nizvodno 30min sporog hoda niz Kamenicu. Putem ti je oko 20km!

Na sastavu Kamenice je dobro zbog blizine "civilizacije" i prodavnice.

Uostalom ako budes odlucio tamo da ides, a negde ti tamo zapne, zovi 064/1248606, znam dosta ljudi, koji mogu da pomognu..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Au, kakva si enciklopedija oblasti :takoje:

 

Tometno polje mi je jako interesantno jer preko njega spajam G. Milanovac, Uzice, Ravnu Goru, Čačak, Mionicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Upravo se vratih iz setnje do Orlovog Gnezda, i kao sto sam pretpostavio nabujala Kamenica je napravila haos. Nazalost polomila je branu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Slovenija, Notranjska
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Predivno. Kod nas u Sloveniji ovake avanture mnogu puta brzo se završavaju policijskom kontrolom in izrekom kazne. Vožnja motorom u prirodi izvan utvrđenih puteva je zabranjena. Sretni vi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Predivno. Kod nas u Sloveniji ovake avanture mnogu puta brzo se završavaju policijskom kontrolom in izrekom kazne. Vožnja motorom u prirodi izvan utvrđenih puteva je zabranjena. Sretni vi.

 

 

Isao sam peske, sa suprugom, i dvoje male dece. Ovuda niz reku tesko moze motorom, jer mora cetiri puta da se prelazi sa jedne na drugu stranu reke, okolo su stene, a kamenje veliko. Mada, moze i motorom, al da se malo gura ;) Inace bili su prelazi preko reke za traktore, al posle onakvih bujica sve se ispomeralo, reka se iscistila do stena , a na krivinama nanosi peska, kamenja, drveca..

 

 

Ovuda kuda sam prosao retko ko bi vas video, a kamoli policija, kao i na vecini tih puteva, kojim se pretezno voze traktori.

Mada ja bih bio srecniji da ne bacaju ljudi? toliko smeca u prirodu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: africa twin rd07a

pricalo se da bi opstina trebalo,ako nista dalje,bar da sanira sve sto je potrebno i nastavi sa radom. medjutim od toga nista nije bilo,sto verovatno znaci da je jos jedna u nizu buva,tako da i dalje stoji napusteno i propada....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Poznajem Daniijela, pre par godina mi je dao projekat i ostalu dolumentaciju u nadi da cu uspeti da mu nadjem kupca za ranc. Ne znam sta je sa njim nismo se culi par godina. Realno tamo treba mnogo para da bi sve funkcionisalo. Bez pomoci drzave od svega toga nema nista ili druga varijanta je da to kupi neki bogatas i napravi raj samo za sebe. Ako je neko isao u skorije vreme neka napise sta se desava i obavezno neka uzme broj od Danijela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja