Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem V Strom 650 K9 NECU DA LAZEM-PADAO SAM

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Aaaa, ovo je onaj jedini motor sa kojim je padano u poslednjih 10 godina? Sa, cuo sam, cuo sam... :lol:

Ma drugar, stvarno svaka cast! Citajuci oglase, niko nikada nije pao sa motora u Srbiji! :lol: Evo i od mene + za postenje! :zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

Svaka cast POŠTENO nema šta!!!!

Dali bi prodao nesto od opreme sa njega(rolbar i stitnike za ruke)?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Smederevo

Strale,

ne bih prodavao posebno opremu pošto mi je strom bas onako po meri sa ovom opremom, a bez rol bara ga ne bih vozio ni do prodavnice :) a i ako ga ne prodam pošto je motor PADAO :staa2: morao bih ponovo da je kupujem za sebe.

Spale92,

u pravu si da je off, a kada ti budem odgovorio onda će mi neko postaviti pitanje: a kako je moguće da se sjebo tocak a da su ti retrovizori i vizir ostali netaknuti... pa onda, koliko je klizao?, jer ukoliko je klizao 15 metara onda je ok, ali ukoliko je klizao 16 metara onda je totalno iskrivljen i nema nista od njega... ali evo odgovora, moguće je ukoliko tokom klizanja tocak zakaci ili udari u neki objekat.

Ja sam ovde napisao da prodajem motor sa kog sam padao i osnovne informacije o motoru, a ukoliko se nekom svidja motor i ozbiljan je kupac, može da dodje do mene, pogleda motor, popijemo kaficu, rakijicu... i rastanemo se kao ljudi :zdravo: bez obzira kupio motor ili ne. Mislim da je ovako pošteno a ne da slažem da motor nije ni ogreban, a kamoli padao, pa da neko dodje iz Vranja, na primer, i onda shvati da su ipak neki delovi zamenjeni, ili još gore da kupi motor pa da me posle zove jer sam ga zajebao.

AgaAganlija,

naravno da može 063 688246

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Iskreno ja se ne cudim sto je menjan tocak, vidjao sam motore kojima je i zadnji pucao posle

pada sa 40 kmh.... Bitno je da je RECENO, da je zamenjeno NOVIM i ko voli nek izVoli.... :takoje:

 

P.S. imas plus i od mene

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • HTTP 404 page not found, 87 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: suzuki freewind xf650

+ i od mene za iskrenost, motor je super, srećna prodaja, žao mi je što nema menjaže :)

 

A Beka, što se tiče slika, svi savremeniji browseri imaju opciju desno dugme miša i open in new tab - to će ti rešiti sve probleme sa veličinom slika :zdravo:

 

Ja baš volim kad su velike slike, pa možeš bolje da vidiš sve bitne detalje na motoru :aha:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Smederevo

PRODATO.

Kolega prvi put došao pogledao motor, popili piće i baš se lepo ispričali. Sledeći put pitao da li može da odveze motor u ovlašćeni servis pre kupovine, odvezao ga, proverio, vratio se i kupio.

Puno bezbednih kilometara kolega :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja