Jump to content

Moto Zajednica

IZLETI I PUTOVANJA

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Nešto gledam ovu tvoju zadnju sliku...

Ako ikad budeš snimio kompakt CD za Grand ovo bi ti bilo idealno za omot. :zvizduk:

 

stvarno izgleda ko neka montaza, jos da zapevam onu moju staru "Berane Berane rodni gradu moj" :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Nešto gledam ovu tvoju zadnju sliku...

Ako ikad budeš snimio kompakt CD za Grand ovo bi ti bilo idealno za omot. :zvizduk:

 

Motor-che, ne slusaj ove trovache i nek si ti nama zaljubiska jos dugo dugo :lol::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

poziv za voznju 09.-10.07.2011. Vesparenje Bgd-Backa Palanka-Bgd

 

Postovani,

 

Drustvo Ljubitelja Vespe Vespasian-Beograd Vas poziva na Vesparenej koje organizujemo za nase clanove, simpatizere i prijatelje.

Da biste se vozili sa nije bitno da li ste clan drustva ili ne bitna je ljubav prema Vespi i eto razloga za dobru voznju.

 

posto je nas domacin Dino obezbedio i jednu vikendicu za smestaj omoguceno nam je da idemo i subotu i nedelju, tako da postoje dve grupe koje ce ici u Subotu jedna pre druga po podne, kao i grupa koja ide u nedelje.

Za grupu koja krece u nedelju naknadno ce biti napisano vreme i mesto polaska

 

Subota ujutro 10h , ispred parkinga hotela Jugoslavija:

 

1. Coa

2. Sima

3. Zvonko

4. Mare

5. Stefan

6. Sveta

 

Subota u 17h, pumpa Zmaj u pravcu Sida:

 

1. Toma

2. Ivan

3. Srle

4. Dejan

 

Nedelja

 

1. Dača

2. Yoman

3. Milos

 

a evo kakav program nam domacin Dino priprema

 

Dakle,

 

Posto je vikendica na ulazu u BP na 4km iz pravca NS-a prvu ekipu koju ocekujem oko 12-13h cu docekati tamo.

S'obzirom da ce biti pakleno predlog je da posle smestanja i ladovine krenemo do Tikvare i okupamo se! Mozemo i barkom. Posle toga cu morati nazad da bi krenula priprema kotlica. Kuva ga jedan nas prijatelj inace stari motoras i veliki majstor kulinarstva Laza zvani Džulov.

On nece biti gotov sigurno pre 8 tako da bi druga grupa trebalo da stigne bas na skidanje!

Tu bi vecerali malo odmorili i onda mozemo otici do Dunava, paklena je guzva od naroda, šatora, narodnjaci na sve strane ali cisto malo da se promuvamo. Mozemo i do centra na sladoled kod čuvenog Rodje.

Nazad u kamp i onda ko dokle izdrzi!

U nedelju kad se ustane, sedamo u kola-motore i idemo za Ilok u obilazak carde i tvrdjave. To bi bilo lepo obaviti dok sunce bas ne ugreje prejako. Vracamo se nazad pa mozemo na čardi naruciti neki fish za rucak. Do carde se moze iz Tikvare ici i barkom. Staje nekih 7-8 ljudi i treba nekih 30min nizvodno i jedno sat i 15 uzvodno nazad. to je bas opustencija. Ostatak ljudi moze i motorima. Usput sam planirao naravno i kupanje!

Vracamo se nazad u vikendicu i polako skupljamo prnje.

Ako vreme dozvoli a nadam se da hoce i ako danas nastelujem karburator bacio bi i jedan let paramotorom cisto ako nekog interesuje kako to izgleda. Ako ne jos bolje, mocu da popijem pivce

Dejan je izrazio zelju da proba Trial-a pa cu spremiti masinu da se okuša!

 

Molba ekipi koja krece u nedelju je da krenu ako je moguce sto ranije da bi iskoristili dan i mi i oni. Ako se krene u 6h iz BG-a bez velikih pauza ste oko 8 - 8:30 u Palanci a mozda i pre!

 

Sa nadom da vas zadovoljne docekam i jos sretnije ispratim!

 

Pozdrav i siguran put!

 

Ko hoce da nam se prikljuci sa foruma deo posvecen Vespama moze da me kontaktira na 063/220-105 i 064/11-47-001 da bi dobio jos dodatnih informacija

 

Vreme ce biti prelepo, mada mi kada obecamo da cemo ici nekome u goste idemo bez obzira na vreme dali je kisa ili sunce jer najbitnije je da se domacin ispostuje jer mi znamo da cenimo trud koji je ulozen da se sve ovo izvede

 

pozdrav

 

Dejan

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Vesparenje-Drustvo Ljubitelja Vespe-Vespasian Bgd.09.07.-10.07.2011

 

Backa Palanka po drugi put ove godine, samo sada u monogo vecem broju clanovi i prijatelji Drustva Ljubitelja Vespe Vespasian-Beograd odlaze u posetu nasem drugu Dini.

 

u subotu ujutru je krenula prva grupa koja je uspesno i bez ikakvih problema stigla kod Dina negde oko 13h koliko sam ja informisan.

Sima kolima i Acina lepsa polovina, Aca, Stefa, Sveta i Zvonko

 

evo Siminih slika

 

polazak iz Beograda

 

pGwai_35501473.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

negde u Novom Sadu

 

nThJq_12499382.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ytlhw_78219308.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Q9Uda_67512607.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ByDCU_38244716.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

koVIY_99783684.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

malo voznje camcem i kupanje

 

9lLcT_96387944.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

1fcAp_74405558.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mAs02_29739355.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jyXw1_56041482.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

47WgQ_47071199.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

8beYj_51875971.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

pvpr1_49241996.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ekipa u poseti Ilouku u Hrvatskoj na vidikovcu

 

r7XWK_97105941.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ZjkHT_15688508.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

aieA4_42270004.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

i na kraju klopa pred polazak za Beograd

 

Zh5wq_96497564.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

qAvTS_92228778.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

cW6wM_12719025.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

i jos jedan pogled na plazu

 

E7ADP_57425439.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

u 18h krece druga grupa,

Srdjan, Toma, Daca i Ja, uz put Srdjanu se par puta gasila Vespa ali je sve reseno veoma brzo, posle par kilometara meni Vespa staje i konstatujemo da je usled truckanja nasim prelepim i ravnim putevima doslo do spadanja kapice sa svecice. Posle par minuta nastavljamo dalje i stizemo negde oko 20h u Backu Palanku.

Taman na kotlic koji je bio veoma dobar, u toku druzenja sa nama su pored domacina bili i prijatelji koji takodje voze motore tako da se prica nastavlja do kasno u noc.

Posle podele gde ce ko da spava polako odlazimu na spavanje oko 2 sata ujutru, ja se zavlacim u vrecu koju mi je ustupio Srdjan. Daca u vrecu koju mu je ustupio Aca, Sima odlazi i spava u autu, jer su komarci toliko dosadni da ne moze da se spava,Srdjan ko Gadafi u svom satoru, Zvonko, Toma i Stefan zauzimaju donji deo vikendice, a Sveta, Aca i Acina lepas polovina odlaze kod Dina na smestaj...

E sada najzanimljivije jutro 04h 30min...ja prvi ustajem, prelep zvuk pticica, mir, nista se sem toga ne cuje...steta je da se prespava to, ustaje i polako pokusavam nikoga da ne probudim....uspevam u tome.

Mali stefan se budi negde oko 5 sati, a za njim u 6h i Toma i Sima.

Sima u jednom trenutku pali auto i pusta muziki, problem je sto je auto tik uz Srletov sator pa se i srdjan automatski budi...vec postaje atmosfera za jutarnju zurku.

Toma proverava sta mu to zveci u Vespi i pali istu, da bi Daca poslednji ustao i psovao nekoga ko kosi travu u 6h misleci od zvuka Tomine vespe da je kosacica za travu...

 

Posle pakovanja vreca i satora odlayimo na dorucak u lokalnu pekaru, pritom u 6h 30min zovemo jutarnju ekipu koja krece iz Bgd-a Milosa i Yomana da vidimo kada krecu.

Negde oko 10h dolaze i oni i posle toga deo odlazi u Ilok a deo na lokalnu plazu.

Povratak kuci je bio u dve grupe, jedna je krenula u 16h Srdjan, Toma, Daca, Stefan i ja, a ostali su ostali na veceri i posle toga su i oni posli ka Beogradu.

Prva grupa ide preko Iriskog Venca gde pravimo pauzu za klopu posle toga daca se odvaja ka autoputu a mi nastavljamo dalje ka Simanovcima da bi tamo izasli na auto put.

Po izlasku na auto put shvatamo da nas daca sustize kako nemam pojma kako smo mi izasli pre njega na tom delu auto puta i zajedno svi dolazimo do Beograda.

 

a evo kako je to izgledalo iz moje perspektive...

 

 

 

prva slika je slika na kojoj se vidi kako Sveta pomaze Srdjanu-Gadafiju da podigne svoj sator u kome ce da boravi tokom posete nasem dragom drugaru Dini

 

yrkJo_02813f0dc0c725af170d3ef.th.jpg

 

u podizanju satora ucestvuju i ostali clanovi drustva

 

O5g19_d70d199346d1e724df5e795.th.jpg

 

dok neko radi drugi rade raznorazne druge stvari

 

18uXk_40a3c67200ee8bbb158aafdt.th.jpg

 

 

malo slika kako je domacin pripremio parking za nas sve

 

WPlsc_0e71d7ae0af1c8441fe9c27.th.jpg

 

Oy4Qe_35565cae92f653c9c40fa1f.th.jpg

 

xfh7i_621c8b85c0888fec2bfe873.th.jpg

 

a tu je i ostatak ekipe...

 

2AJ9L_9664eac770c16ab3f1a89f3.th.jpg

 

jos malo Vespi...

 

elu4P_1b479277664d21f6818427c.th.jpg

 

AcLd5_6a4e6e2ffcc43c0af09641c.th.jpg

 

a sada Dinova ekipa bajkera iz Backe Palanke...

 

6PZrQ_0f020bfd490ec86888089aa.th.jpg

 

i naravno veliki kulinar koji nam je spremio pravi kotlic...jesam pomenuo negde da je kotlic bio vruc...a ne hladan...

 

aGthJ_b31b99592d80dbf75acf0f7.th.jpg

 

i napokon VRUC kotlic...

 

X2Vwf_2eb29877dc682add87a939b.th.jpg

 

vikendica u kojoj smo nocili

 

eD78i_d336dcd859f73747cb6d619.th.jpg

 

oQ1ov_1d3dcc065b108ad5c9b8fdf.th.jpg

 

U45pL_699e950de392d4ff2839d13.th.jpg

 

PZgHf_91bf89c45573b41568abea0.th.jpg

 

xKiCV_18739e6bc3c587fc511750f.th.jpg

 

e sada jedan od lepsih trenutaka budjenje u 4h i 30 min

 

8aijA_0150f9e5d8fff93d55c6d23.th.jpg

 

n5GIK_5a5bfe954c2234c6057f7db.th.jpg

 

tOWrU_a0d6d30c2d53b3c3e7df00c.th.jpg

 

a na kraju dana neko je malo i dremnuo na plazi

 

88uw3_de91d00626695b950951591.th.jpg

 

Sve u svemu kada se sabere i oduzme u dva dana i tri pristigle grupe 12 clanova Drustva Ljubitelja Vespe Vespasijan-Beograd se prelepo provelo kod domacina koga ni ovaj kao ni prosli put nismo izneverili stim sto nas je ovaj put bilo bas dosta vise nego prosli put.Bitno je da se domacinu trud isplatio i da nas je sve nahranio, napio, nista mu se nije ohladilo i posto smo sve pojeli i nista nije ostalo nije morao da deli tu klopu po komsiluku...a i steta bi bilo da se kotlic ohladio...ni ladno prase ne valje a kamoli kotlic...

 

Pozdrav

 

 

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Pozdrav ekipi,

posto je ovo jednodnevni izlet stavicu poziv u ovoj temi...

 

znam da je za 16.06. najavlenj okupljanje Maxi skutera ali evo poziva za ekipu iz Bgd-a koja vozi Piaggio program a naravno i samim tim i Vespe, ako su slobodni da nam se prikljuce...

 

za 10.06. 2012. najavljujem polazak Vespa ekipe iz Beograda u NS

Plan je da se krene iz Bgd-a u jutarnjim satima, da se ide starim putem, da se obidje Ranc Brother-sa koji je u okolini Novog Sada i da se tamo popije pice.

Pa da se u centru NS-a napravi pauza za rucak u ~Restoranu alla Lanterna~, a posle toga odlazak na Tvrdjavu i razgledanje iste.

 

http://www.mmmpizzagroup.rs/index.php?page=sr-lanterna

 

Pozivam drustvo iz Piaggio programa da ako su slobodni a iz Novog Sada su da nam se pridruze.

 

detalje oko ove voznje mozete da pratite na FB stranici jer ce se tamo najbrze azurirati podaci oko najavljene voznje.

za razliku od dosadasnjih ovo nije Klubska voznja, ova voznja objedinjuje clanove vise klubova a naravno i ljude koji nisu clanovi ni jednog kluba.

 

evo linka ka toj stranici

 

 

Hvala

 

Dejan

 

flyerns.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Ima li neko u planu da organizuje neku voznju ili izlet na jedan dan na jugu, npr do kanjon Vucijanke ili slicno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa, Vespa, Vespa

Po treci pot za redom Ekipa iz Drustva ljubitelja Vespe - Vespasian, Beograd uzima u cesce u CroVespa skupu u Hrvatskoj. Posle Zagreba i Splita, ovogodisnja destinacija je bio Dubrovnik.

Drustvo je krenulo dan ranije i posle nocenja na Zlatiboru sutradan ujutro je nastavilo put ka destinaciji. U Dubrovniku su se nasli sa jos jednim clanom koji je dolazio iz pravca Italije.

Na skupu pored klubova iz SRBIJE ucestvovalo je jos preko 20 klubova iz okruzenja: italija, grcka, slovenija, francuska, austrija, makedinija, nemacka i po prvi put novoformirani klubovi iz crne gore i banja luke.sve u svemu preko 140 Vespi.

Dobar program i vreme kao i lokacija su u kombinaciji ispali vrhunski!

Odlican vikend i preporuka za sledecu godinu.

 

DSCN1210.jpg

Stari grad

 

399693_10152119322785440_805017843_n.jpg

Deo ekipe na polazku iz Bg-a

 

260135_196375930496219_59725719_n.jpg

 

DSC_8432.jpg

Dubrovnik

 

DSC_8909.jpg

Dubrovnik prilaz

 

264010_196364907163988_582896414_n.jpg

Drustvo i deo klubova iz Srbije

 

DSC_1500.jpg

 

307830_10152119387635440_588311531_n.jpg

 

377325_10152119388900440_1967950591_n.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Strava, divno i odlična prilika da vide da nismo divljaci. I sledeće godine da bude samo jedna grupa iz Srbije i Republike Srpske za Dubrovnik. Ok? :takoje::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Yamaha Majesty

Otvorismo sezonu i ove godine jednom laganom voznjom od Novog Pazara do Kraljeva :moto3:.Relacija koja je inace idealna za voznju dvotockasa bilo koje kubikaze :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Yamaha xc300 Versity

Otvorismo sezonu i ove godine jednom laganom voznjom od Novog Pazara do Kraljeva :moto3:.Relacija koja je inace idealna za voznju dvotockasa bilo koje kubikaze :hej:

 

 

Daj mi molim te celu rutu kojom ste prosli (osim ako je to bila magistrala). Onda nije interesantno. Ako je preko brda i planina DAAAAAJJJJ celu rutu i slike. To me zanima !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Yamaha Majesty

Daj mi molim te celu rutu kojom ste prosli (osim ako je to bila magistrala). Onda nije interesantno. Ako je preko brda i planina DAAAAAJJJJ celu rutu i slike. To me zanima !!!

 

Isli smo magistralom :moto3::zdravo:. A ako hoces dobru rutu preko planinna idi preko Kopaonika, Brzeca i Brusa za Nis, za skuter odlicna marsuta, neces se pokajati. (Ali to naravno kada dodje prolece)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo 500 GT ABS

IMG-20220612-WA0014.thumb.jpg.029059777912ea83bd00ed0ac875970f.jpg1800 km

Plan započet oko Nove godine, realizovan 09.10.11.12. 06.2022.

Dvije Yamaha T-MAX i Aprilia Scarabeo 500 gt abs.
Doboj, Sarajevo, Mostar, Trebinje, Herceg Novi, Bar, Podgorica, Mojkovac , Novi Pazar, Vrnjačka Banja, Niš, Zaječar, Golubac, Beograd, Stara Pazova, Ruma, Bijeljina, Modriča pa opet Doboj.
Dosta, dosta kiše, dovoljno i lijepog vremena, i ogromne količine dobrih vibracija. Preko brda, planina, nizija, kanjona sve u svemu 1800 klilometara u četiri savršena dana. Trojka je uz veliko zadovoljstvo realizovala plan.
A trojke su, Đuro, šta?

 

 

 

 

 

IMG-20220612-WA0013.jpg

IMG-20220609-WA0010.jpg

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja