Jump to content

Moto Zajednica

IZLETI I PUTOVANJA

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Zamolio sam Muljaza da sve postove oko ponovnog okupljanja prebaci u temu drugo okupljanje Maxi Scooter Cluba da se ne bi polemisalo o tome u 4 teme. E sad nisam siguran da li je i tvoj post o Lisinama trebao ići tamo ili da ostane kao predlog za izlet i vožnju. MAXI pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Onda nek premeste i ovu sekciju IZLETI I PUTOVANJA u - kantu. Ne vidim kakve veze Maxi scooter klub ima sa putovanjima i predlozima za marsrute i nisam ocekivao da se nesto cemu je mesto upravo ovde premesta. Izgleda da sam ja sa svojim trudom koji sam ulozio da predstavim jednu destinaciju stvarno nebitan i da ova sekcija IZLETI I PUTOVANJA nema pojma sa tematikom kojom se bavi ovaj forum i da je treba ukinuti na svim svetskim forumima i podforumima. To je moja tema i moj trud i zelim da se stavi tamo gde je i bila postavljena. Ako joj nije mesto u predlozima za putovanja, onda sa mnom nesto nije u redu.

Nemojte ovo da shvatite licno jer sve vas veoma uvazavam i postujem. Ali ovo sam ja shvatio licno, takav sam, i moz ga jebat. Mozete i izbrisati temu jer ja ionako ne idem, ali postavio sam je i ilustrovao zbog vas, cimao Lalajka da mi posalje track log Kucaja da bi bilo ispunjenije vreme kvalitetnim sadrzajima, potrosio 5 sati...

Pozdrav, skuter deka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Nešo nemoj se duriš odma'. >:( Ja sam kriv, :grr: zamolio sam čoveka da predloge oko drugog okupljanja stavi sve u jednu temu. Sad ću ga zamoliti da tvoj predlog vožnje za Lisine vrati gde mu je mesto. :takoje:

 

Nema potrebe da se briše tema kad si je onako lepo predstavio a i ima zainteresovanih koleZa za Lisine! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

samo bez nervoze i ljutnje ,ipak je cilj svega ovoga lepo druzenje a ne napetost i tenzija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Poslao sam PP uredniku da vrati post gde mu je mesto. Izvinjavam se - nije bilo zle namere. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Poslao sam PP uredniku da vrati post gde mu je mesto. Izvinjavam se - nije bilo zle namere. :zdravo:

 

Naravno Alexa. Vec si me SMS-ovao zbog ovoga i redu je, znas i sam. Urednici su tu da ispravljaju nepravilnosti , a ne mi. Ti to radis tako malo ponesen lepotom svega ovoga i ponekad se i zaletis. Ovde nepravilnosti nije bilo i nije bilo nikakvog razloga da se stvari komplikuju. A sad idem da se utoplim jer sam zaboravio kisno odelo , a vozio sam se po gradu i pokiso ko mis. PozdraF

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

samo bez nervoze i ljutnje ,ipak je cilj svega ovoga lepo druzenje a ne napetost i tenzija

 

 

ma pusti to, nego cobe, ides li sa Lalajkom i ekipom u Bugarsku i ona jezera? To je extra extra tura ! Mogao bi i onaj Alexa iz Zablja da se malo provoza. Vas dvojica imate jake masine pa malo da ih produvate :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Imam ogromnu zelju ali zbog ogromnih obaveza na poslu ne mogu da priustim sebi toliko slobodnog vremena :-((((( i veoma sam tuzan zbog toga .ove nase ture na dan ,dva mi najvise odgovaraju da malo izbistrim glavu i odmorim se od svakodnevnice .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Urednici su tu da ispravljaju nepravilnosti , a ne mi.

 

Zbog guzve oko zavrsavanja faxa,ne stizem svaku temu da prelistam sve postove,tako da najbolje da mi pustite ovde pp ili "prijavite" nesto,jer to obavestenje dobijam na mejl/telefon,pa mogu da reagujem.Ako ja ne stignem,tu je Vam je i koleza Muljaz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

pa jel se ide na lisine i na drugo maxi skuter okupljanje ili ne i kada je datum koji ce biti predlog za moguce okupljanje ???a ne znam zasto ti neso ne ides ?zato sto si ljut ili te nesto drugo sprecava???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

pa jel se ide na lisine i na drugo maxi skuter okupljanje ili ne i kada je datum koji ce biti predlog za moguce okupljanje ???a ne znam zasto ti neso ne ides ?zato sto si ljut ili te nesto drugo sprecava???

 

Trenutno pizdim sto nisam mogao da idem na Bajk rok misiju u Kosovsku Mitrovicu !!! :(

Sto se tice Lisina, sprecava me samo nemanje novca. Alexanto dobro zna koliko me molio da dodjem u Zabalj i priznajem da sam otisao samo zbog njega i njegove velike zelje da ja prisustvujem. Kao sto sam i napisao tamo, predlog datuma za Lisinu i eventualno izvor Grze je samo template kako treba da izgleda ideja za neku destinaciju. Na vama mladima je da da se organizujete, a ja cu da se shlepam kad mogu.

 

 

PS a sto bar ti ne ode Kosovsku Mitrovicu ?

 

pozdrav cobe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ja mogu da zapucam za Lisine jedino u nedelju 3. jula. U subotu ne mogu. :neznam:

Ako bude zainteresovanih - pridružujem se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

pa nisam otisao zbog obaveza koje sam imao kuci jer sam morao da pomognem mojima nesto da urade pa zato nisam otisao a zelja je bila velika !!!!

ja sam raspolozen da organizujem sve za nedelju 3.7 samo da se ostatak ekipe izjasni sta bi hteo da ruca i kakav plan da bude ,kada se stize u despotovac,gde se nalazimo sa vama koji krecete iz bg,gde se sve vozimo i u kojoj duzini i tako te detalje .ja bih sa nekim iz kg(panta,neci) mogao u toku nedelje da se provozam do tamo i sve lepo na terenu isplaniram pa o tome obavestimo ostatak zainteresovanih ovde i dogovorimo se u detalje o svemu ....a neso nemoj da kvaris druzenje nego u nedelju pravac despotovac da se druzimo lepo kao u zablju ...maxi pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

a posto je neso vec bio u ovim krajevima mislim da bi bilo najlepse da on kao najstariji napravi plan i program desavanja i da ga svi ovde zajedno razradimo i podjemo u nedelju svi skupa i lepo se provedemo ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Srce kaže da ali prednja guma kaže ne....

Mrzim kada ovo pišem, ali znaću za par dana da li da računate na mene...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

i ja bih mogao 3.7 da se iskombinujem samo bi trebalo da se prebrojimo koliko nas ima i ja bih se potrudio da organizujem hranu i pice za sve zainteresovane clanove koji bi dosli na lisine ... tako da prebrojavanje moze da pocne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

NNTOM:

"Trenutno pizdim sto nisam mogao da idem na Bajk rok misiju u Kosovsku Mitrovicu !!! :( "

 

 

Evo ti malo da te mine zelja:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/67653-bike-rock-misija/

 

:zdravo:

 

Joj Hogare, nemoj to da mi radis ! Mnogo mi je krivo sto nisam mogao da odem . Bas sam slepac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

a posto je neso vec bio u ovim krajevima mislim da bi bilo najlepse da on kao najstariji napravi plan i program desavanja i da ga svi ovde zajedno razradimo i podjemo u nedelju svi skupa i lepo se provedemo ....

 

Hvala ti cobe sto zoves druze, ali kao sto kaze djuxy, srce kaze da, a dzep kaze ne i do mojega. A bili su mnogi tamo, pa evo bio je i Alexanto pa neka on organizuje sve. Ja stvarno ne mogu jer dinara nisam zaradio ovaj mesec. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

evo i mog predloga

 

prvo sam mislio da odemo malo do Egipta, i provozamo se po pescanim dinama

 

9B446225-0CDD-8342-89DA-8FA1115C80FF_thumb.jpg

 

cuo sam da su tamo neke demonstracije pa mozemo i da ih zaobidjemo :zvizduk: , i resih da probamo malo da Grcke...

 

4C9D75DB-E376-CC44-AB5F-0AD4D3937EEB_thumb.jpg

 

51774995-05C5-A54B-A49D-46FCD47EDFF7_thumb.jpg

 

 

kad oni smaraci zatvorili granicu i hoce da idemo preko neke tamo Bugarske

 

5563FA44-BCFB-2448-8A61-D7548E19C9E2_thumb.jpg

 

gde bi smo se naravno izgubili...

razmisljao sam da odemo i do mora :moto3:

 

27D9B1CD-A900-844B-B2C4-A9FCCA62264E_thumb.jpg

 

106328F9-B9DE-1E41-B568-82D7ECE08DE1_thumb.jpg

 

i da svratimo do Ostroga

 

CF4C998F-340B-9C49-8B49-28F365B9E5B3_thumb.jpg

 

preko Bosne...

 

06DD5C0F-773D-DE44-9983-8E4B8F0B0900_thumb.jpg

 

A30F0E5A-FDC6-9144-AF0D-DD081C4A0304_thumb.jpg

 

ali sam shvatio da ovo treba da bude opustena voznjica, i da je sve ovo pomalo daleko za rostilj varijantu pa se slazem da odemo do Lisina i tamo razmotrimo o mugucim varijantama...

 

590B3F21-37AC-9E43-9F25-1B27F7DAAE98_thumb.jpg

 

EEC5136C-B0FA-0A48-BAD0-448C1EAD3C9E_thumb.jpg

 

LISINE 03.07

Maxi pozdrav :zdravo: :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Nešto gledam ovu tvoju zadnju sliku...

Ako ikad budeš snimio kompakt CD za Grand ovo bi ti bilo idealno za omot. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja