Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Zrenjanin / Novi Sad

jel razmisljao neko da ovako nabudzi qingqi-a  ?  i sta mislite da li je uopste moguce... kontao sam da se navrne prednja maska od tdr-a.. e sad u photoshopu je sve islo lako.. a u realnom zivotu ..... jbg sad  ;D

 

MOTOMIX.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Druze (brate Kineski :) ) nista nije neizvodljivo, ja sam prosle godine gledao ovde na forumu slike lika koji je staru Yamahu FZR 600 prepravio u R1 i to je uradio bas kako valja. Malo volje, malo vise slobodnog vremena i sve moze. Ako nadjem postavicu link da vidis covekovu magiju, svako drugo poredjenje bi bilo uvreda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Da covek je sa tom preradom yamahe objasnio :) svaka njemu cast

 

A sto bi od qingqi-ja pravio nesto sto lici na afriku ili transalp-a??Jel cisto zbog zastite od vetra ili??? Meni je izgled qingqi-ja takav kakav jeste odlican, ali to je moje misljenje :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

@Don Jefta  potpuno se slazem sa tobom i meni je Qingqi skroz ok, al ako covek hoce da se igra sto da ne. I ja sam razmisljao da ga farbam, pa se igrao u photo shop-u, al sam se zadovoljio skidanjem nalepnica i kracenjem repa i to mi je skroz ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

@Don Jefta  potpuno se slazem sa tobom i meni je Qingqi skroz ok, al ako covek hoce da se igra sto da ne. I ja sam razmisljao da ga farbam, pa se igrao u photo shop-u, al sam se zadovoljio skidanjem nalepnica i kracenjem repa i to mi je skroz ok.

 

Da da naravno i treba da bude kreativan, ako ima vremena i volje. Neka radi sta mu je volja :) Kao sto je napisao wolf ja bih mog samo glancao :D

Nego jel imas ti neku sliku tog skracivanja repa da vidimo kako to izgleda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Mislim da je qingqi bas mali motor za ove kofere od 40 litra. Lepo je ispalo u photoshopu ali kada bi se ti koferi ugradili bili bi preveliki. Inace na Raptora Spt bi odlicno stojali  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Zrenjanin / Novi Sad

Da covek je sa tom preradom yamahe objasnio :) svaka njemu cast

 

A sto bi od qingqi-ja pravio nesto sto lici na afriku ili transalp-a??Jel cisto zbog zastite od vetra ili??? Meni je izgled qingqi-ja takav kakav jeste odlican, ali to je moje misljenje :))

 

zato sto se lozim na afriku a bome i na tranalpa  a nemam kesha da ih kupim :)  a i svidja mi takav izgled motora. pa sto da ne :)

 

sto se tice prerade yamahe svaka mu cast, odusevio sam se citajuci :)   

 

a sto se tice glancanja motora, i to bih rado ali nemam sta, pa mi ostaje seckanje u shopu... jos malo ! :)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

E ako volis taj izgled motora, onda preradjuj... naravno kada budes imao sta :)

I ja sam u istoj poziciji, nadam se ovo leto da cu sesti na svoj motor, da stigne plata, pa se malo pozajmi sa strane i skupice se nekako :)) bar se nadam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Ténéré XTZ 750

i ja kontam da bi bilo extra. samo ne znam koliko je izvodljivo... evo i crvene verzije

 

motomixcrveni.jpg

 

dosadno mi jbg  ;D

 

Kako ovo??? Jel ima neko ideju?

Ja ovo moram napraviti! :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Zrenjanin / Novi Sad

pa ne bi ako bi se navarili nosaci kofera na ram... takodjer sam uzimam neke merice... i merkam racunam.. koferi su skroz moguci, mada auspuh malo smeta. prednja maska je manje moguca ali bem li ga.. ko ce ga znati.

 

naravno ne bih pukao te kofere od 40L to sam bzvz onako nalepio u shopu... free transform i smanjis ih koliko treba :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Ténéré XTZ 750

ma mora da moze to nekako da se upori  :D

i ojacha!

 

moram da montiram kofere nekako! u sta da stavim cebad i sator itd :)

Dal moze na zadnju viljusku nesto da se nakaci, neki upor ili slicno?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Drugar moj je napravio onako relativno primitivne  nosače na qingqi 200cc enduro za bočne kofere, on je stavio ove kineske vodokotliće

stavio je bio i vizir napred, motor je čak i sa vodokotlićima izgledao nekako punije i ozbiljnije.

Mislim da Blackbite zna taj motor kupio ga je Žile sa foruma od tog mog drugara.Sve u svemu na enduro verziji bi koferi čučnuli fenomenalno siguran sam  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Drugar moj je napravio onako relativno primitivne  nosače na qingqi 200cc enduro za bočne kofere, on je stavio ove kineske vodokotliće

stavio je bio i vizir napred, motor je čak i sa vodokotlićima izgledao nekako punije i ozbiljnije.

Mislim da Blackbite zna taj motor kupio ga je Žile sa foruma od tog mog drugara.Sve u svemu na enduro verziji bi koferi čučnuli fenomenalno siguran sam  ;)

Znam, video sam, ali dosta je to primitivnije u odnosu na ono sto bi trebalo napraviti. Trebalo bi iskopirati nosace za putne endurce, naravno prilagoditi ih i na isti nacin povezati na motor kao i na njima.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

@uketic

 

daj slike neke da vidimo kako je on to konstruisao!  :D

 

 

Jbg druže nemam  ni jednu sliku njegovog motora jedino ako ga nije slikao ovaj dečko koji je pazario taj motor od njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: S1000xr

Kad je vec rec o koferima...  :)

Hocu da pazarim jedan,ali ne znam koliki...  ???

Ne treba mi nesto veliko a opet dovoljno da stane jedna kaciga,lanci i katanci,1.pomoc i jos par sitnica.

Nemam priliku da ga probam na motoru,pa me interesuje koja litraza kofera je srazmerna motoru?

  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

@Don Jefta  potpuno se slazem sa tobom i meni je Qingqi skroz ok, al ako covek hoce da se igra sto da ne. I ja sam razmisljao da ga farbam, pa se igrao u photo shop-u, al sam se zadovoljio skidanjem nalepnica i kracenjem repa i to mi je skroz ok.

 

Da da naravno i treba da bude kreativan, ako ima vremena i volje. Neka radi sta mu je volja :) Kao sto je napisao wolf ja bih mog samo glancao :D

Nego jel imas ti neku sliku tog skracivanja repa da vidimo kako to izgleda?

post-2824-12879072117992_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja