Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Ja sam imao slican problem , tj kad mu sa smanjim gas onda je pucao , to se desavalo zbog nedostatka dihtunga imedju izduvne grane i topa :) od kako sam "napravo dihtung" vise ne puca :)  proveri to pa javi da li i dalje imas problem sa pucanjem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pošto sam ja nategao lonac da ga odmaknem od zadnje gume za 1cm, morao sam da popustim i flanšnu na cilindru da se izduvna grana smesti. Onda sam je zategao tako i s vremena na vreme malo popusti, počne da puca na oduzimanje gasa. Dotegnem na hladno i k'o nov.

Još jedan razlog pucanja na oduzimanje gasa može biti pocepana cut-off membranica na karburatoru. To je ona mala sa strane, okrugli poklopac sa tri šrafa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 292 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

Tacno tako kako kaze lord,meni je pucao kad se zaprljao karburator tu  gde dodje membrana cut offa,membrana nije stradala,ali se osovinica zaglavljivala... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd,
  • Motocikl: Qingqi

Ljudi, treba mi pomoc, pao sam sa Qingqi 125ice, i zaglavila je kazaljka od obrtomera od udarca, da li da rastavljam ceo kilometar sat, jel obrtomer elektronski impuls ili je nekakva sajla?

 

I onaj pokazivac za brzine mi ne pokazuje 1,2 i neutralnu brzinu a tu je iglica i sve sto treba.

 

Unapred zahvalan na odgovorima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Rastavi ceo sat, nije nista kompikovano :) obrtaji idi preko elektonskog impulsa , a moguce je da ti je od udara otpao neki od kondezatora (optornika) pa da zato ne radi . Na zalost nema novih satova da se kupi kod nas ... :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd,
  • Motocikl: Qingqi

Hvala na odgovoru :) a da li znas nekog ko moze da ispravi prednju felnu, od udara u rupu sa polupraznom gumom se iskrivila, dva spica su se iskrivila i sad pri manjim brzinama skace gore dole kao da se vozim na magarcu :D nije iskrivljena levo-desno, nego je dobila gore-dole ako me razumes :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

na zalost mislim da to ne moze da se ispravi , ako ide levo desno onad jos i moze da se centrira ali gore dole tesko :)  i jako tesko ces naci spice za tocak :)  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd,
  • Motocikl: Qingqi

Imam spice, nasao sam istu debljinu, sve,samo ne znam ko to moze, jer majstori koji rade felne za bicikle tesko to mogu da zavrse. :(

 

A da li neko prodaje prednju felnu od 125ice? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Pa mogu to da isprave ti majstori za bicikle ali moraju da prave poseban nosac samo za taj tocak (moj tata je centirao takav tocak pa zato znam) a ako je jako udrena onda tu centiranje ne poamze. A felnu potazi na kupujem prodajem , moj auto  i polovni automobili u sekciji delovi  :) pa ces mozda naci nesto sto odgovara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Umesto okrugle ploče gore, H od kvadratnog profila.

Treba videti i da li je moguće malo skratiti visinu, da se stavi daska na taj H.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja