Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Сам вентил би требало да је обичан "Шрадер" вентил, какав је на пнеуматицима, али и они имају и нека означавања и варијанте у која нисам залазио, па и не знам нешто конкретније,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat
Znam za pumpe za bicikle ali mi se ne daje 3-4 crvene jer i ovaj pijačni kineski kompresor na 12V može da naduva preko 8 bara. Zato mi treba brzi ventil.

 

Због тог брзог вентила или како се већ све то зове, ја ти и помињем те пумпе за бицикле, јер би требало да оне имају.... "то".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ma imaju, proverio, kao i što duvaju do 20 bara. Ali mi baš i ne treba da nosim i kompresor i tu pumpicu (nemaju dovoljan kapacitet da naduvaju gumu u realnom i podnošljivom vremenskom intervalu, čitaj - više od 20 minuta) na desetodnevno kampovanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kreidler Street 125dd

Drustvo da li ovde ima nekoga iz Nisa ko bi bio raspolozan da se doveze do mene na neko pivo recimo i da probamo njegov karburator na mom motoru. Imam problem sa necim, najverovatnije sa karburatorom, radio je i ugasio se u voznji, kada stavim novu svecicu radi jedan kilometar i opet se ugasi, posle toga je svecica crna i vise ne pali sa njom. Stavljao sam drugu bobinu, proverio paljenje, cak sam i kupio drugi cdi i dzaba dao 3000din jer je situacija ostala ista. Sada ne bih da kupujem karburator pa da ispadne da opet nije to, bilo bi lepo kada bi imao neko da mi ucini uslugu :) . Inace slao sam moj karburator na ciscenje u ultrazvucnoj kadi ali ni to nije otklonilo problem, mada su mi rekli da to uglavnom ne zavrsava posao sa karburatorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kreidler Street 125dd

Pa ocigledno je farban, sto ne mora da znaci i da je lupan.

Nesa iz Nis, daleko si  ;)

Ma ti si daleko, salim se, ja sam vidjao par lika po gradu sa QM i pulserima, pa se nadam da su ovde na forumu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

http://www.polovniautomobili.com/motori/7840100/qingqi-qm125

Drugari, kako vam izgleda ovaj motor? Malo je cudna boja, prvi put vidim ovakvu na ovom motoru? Nekako mi izgleda previse dobro za te pare? :) pozz

 

Мислим да је била партија "нанџарастих" мотора, али не оних са марком "Ћингћи", већ "Пионира", коју се овде продају као "Спринт Аполо". А и саме пластике на овом са огласа су "Пионирске", а не "Ћингћијеве", па ако ипак мотору у саобраћајној пише да је "Ћингћи", онда постоји неки разлог због кога су пластике мењане.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Ako je u N (i sija zeleno) mozes i bez kvacila da startujes, a u svim drugim slucajevima mora kvacilo...

Ok, hvala,tako i funkcionise kod mn,imao sam malu nesuglasicu pa da pitam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Ako imaš problem da neće da anlasuje, proveri i prekidač na ćopavoj.

Sve je ok,samo mi je trebala proverena informcija,koju sam i dobio. Kas smo vec kod 'prekidaca', koliko je pametno premostiti ga,da motor moze da fercera na copaku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ne vidim problem, samo navikneš da uvek sklopiš ćopavu pre nego što ubaciš u brzinu dok motor radi :)

Lično, meni odgovara da nemam uslov na ćopavoj a da imam na kvačilu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Qingqi QM200

Skines sediste da dodjes do instalacije motora. Propratis te dve zice sto idu od prekidaca na copavoj i kad nadjes gde je spoj raskacis taj konektor. i sad ces imati 4 buksne te okrugle ove dve sto idu do prekidaca do copave samo stavis sa strane a druga dva sto nastavljaju dalje ka ostatku instalacije spojis direktno. A sto se tice tog prekidaca na kvacilu to nemaju svi Qingqi/pulseri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Pozdrav svim, Imam problem sa nabavkom kocionih pocica za pulsera  200 model sa diskovima . Da li neko zna gde bih mogao da ih porucim i koliko kostaju ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja