Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Drustvo treba mi pomoc oko karburatora jer mislim da sam sjebo nesto i da ne dolazi gorivo do njega.. Rasklopio sam ga skroz, svaki sraf skinut sve ocisceno lepo medjutim sad kad sam ga namontirao na motor motor nece da upali, vergla normalno ali nece da startuje, proverio sam da li silazi gorivo iz rezervoara u karb tako sto sam pustio gorivo na slavini a odvrnuo sraf dole na karbu i izlazi gorivo normalno. Jel imao neko slican problem ili da li znate sta mi je ciniti?

Promenio član Fantom1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Quingqi 200cc

Cao 

Prvo da pitam ima li neko da prodaje konplet instalaciju za Quingqi QM 200cc (ne mora cdi, namotaji, bobina, zmigavci, svetla, desna i leva, konzola)ako je u ok stanju ponudite

A onda da pitam ako neko zna u cemu moze da bude problem:zamenio sam bobinu, cdi, rucku koplet sa desne strane i kad stisnem(da napomenem ja sam spajao zice kd desne konzole jer se nisu polkapali kablovi) pritisnem dugme za paljenje motor vergla ali nece da upali, skinem svecicu prislonim je na masu stisnem dugme motor vergla ali nema svecice cim pustim dugme on baci varnicu na kratko, isto je i kad pritisnem dugme na blic samo tad baci varnicu na kratko i to je to.isto kad stisnem dugme i kad pustim u tom momentu se cuje u releju startera da nesto cvakne, sagnem se i nadjem dve diode izvadim ih i shvatim da je jedna pukla uzmem na njeni mesto i ubacim drugu motor  vergla ali nema u opste varnice, cim vratim tu  neispravnu on baci varnicu na kratko, (da napomenem posle dva tri verglanja ne duze od 10sekundi ta neispravna dioda bude vrela) vratio sam te diode na mesto i sad duga svetla nece da mi rade, sta sam jos otkrio onaj mali magnetic sto ide sa namotaja sa njega idu dva kabla kad ih pistalicom proverim oni su u kontaktu pistalica pocne da pisti ne znam da li to tako treba, pa pomazite ko sta zna. 

 

IMG-236527c8f81cd9055bd7ff5fcd8904e6-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Turija
  • Motocikl: Suzuki GS500E da ne kazem crveni

Pozdrav bajkeri. Da li neko zna gde bih mogao naci karike za pulsera 200? 2007. Godiste.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Gol
  • Motocikl: Sprint Pulser 200

Ljudi pao mi je motor u mestu na desnu stranu I polugica prednje kocnice je sada jako tvrda I posle pustanja polugice sekundu kasnije tek otpuste kljesta. Kako da resim ovo I u cemu je problem?

Promenio član Maacaakk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Sipaj r4000rs...od toga mu bolje ne treba.

Ja dok sam imao Pulsera sipao sam iskljucivo motul 5100 10w40 i nikad problem nisam ima,lep rad,lepo sallta,ne trosi ga. Al i sa Iponom neces pogresiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Gol
  • Motocikl: Sprint Pulser 200

Pozdrav,zanima me ako zna neko gde mogu nabaviti iberlauf za pulser 200 I crevo koje ide iz iberlaufa u kuciste filtera za vazduh?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Slikaj to sto ti treba, možda neko i ima a ne zna. Crevo ko crevo, to verovatno moze i od baste za zalivanja :) a ta iberlauf, je verovatno ona kinaska zajebancija za ekologiju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Gol
  • Motocikl: Sprint Pulser 200

Ova skalamerija mi je otisla,neki limic unutra kao neka klapna je pukla,pa pusta samo vruc vazduh,zbog toga mi je I izgorelo crevo.... propast

IMG_20220706_145245.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Napravi od klingerita dihtung,i zatvoriš ga da ne gura u taj deo.A mislim da je isti kod Princa 125,pa možda neko ima,ako želiš da bude fabrički.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Gol
  • Motocikl: Sprint Pulser 200

@gebee&cocoUpravu si,isti je na princu deo,hvala ti puno!! Jel zdravije za motor da ja kupim taj deo i povezem na filter za vazduh,ili da zatvorim tu rupu od iberlaufa I rupu na kucistu filtera za vazduh(da ne vuce fals vazduh) I da mu prestelujem smesu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja