Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80
On 18.2.2019. at 20:07, Lipai je napisao:

Imam jedno pitanje 

Imam sprint pulsera 125 i da li neko zna gde mogu da nađem klip i karike za njega? 

Vidi probaj kod Šimi moto, tu sam ja uzeo davno bese i ne znam dal imaju i dalje posto sam ih danas pitao za neke delove koji mi trebaju tipa slavina goriva i štop prekidac zadnje kocnice i dobio sam odgovor citiram ih "nemamo za pulsera nema delova kod veleprodaje tako dan nemamao mogucnost nabavke"..

 

Inace trazio sam neko vreme pakne za zadnju kocnicu kod pulsera 125 medjutim traze mi dimenzije a vec duze vreme nemam alat kod sebe da bi ih skinuo i premerio e sad.. Danas naletim na https://motobikeshop.rs/sr/product/pakne-suzuki-dr-rg-125-250-kyoto pa me zanima da li neko zna da li pasu ove pakne ili zna neko koju prodavnicu da posetim i porucim? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Senta
  • Motocikl: Quinqi 125gy

Pozdrav Bajkeri,imam pitanje u vezi delova za qunqi 125,to jest tacnije trebao bi mi anlaser za isti,da li je neko menjao mozda ili zna nekog da prodaje,osim aliexpresa? 

 

Hvala unapred na odgovoru! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Eee ja kupio Suzuki Bandita, Pulsera naravno ostavio, brat hoće da vozi. Malo mi bilo dosadno pa sredio plastike gde su bile polomljene i ofarbao ga 5873a266d3c286cd3f71300302d4bc1f.jpgbb031bd1b3718c031537f10e99cf81f2.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav ljudi... Imam pitanje u vezi bregaste. Imam pulser 200 i gde god sam pitao nemaju bregastu, na aliju sam gledao sa ovog linka iz teme i nema na stanju pa me interesuje dali neko zna gde se moze nabaviti. Hvala unapred na odgovoru... Pozdrav svima! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Qingqi QM200

Ljudi sta raditi sa zadnjim amorizerom pustio je ulje na parkingu unutra je semering za ulje 12.5x24x5 nema nigde da se kupi plus ne znam koja kolicina ulja ide unutra jer je pola iscurelo... jel zna neko od kog motora odgovara za qingqija 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Lebane
  • Motocikl: Sprint pulser 125
On 28.4.2019. at 22:37, Marko1995 je napisao:

Eee ja kupio Suzuki Bandita, Pulsera naravno ostavio, brat hoće da vozi. Malo mi bilo dosadno pa sredio plastike gde su bile polomljene i ofarbao ga emoji16.png5873a266d3c286cd3f71300302d4bc1f.jpgbb031bd1b3718c031537f10e99cf81f2.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Tebro,po mom ukusu si ga sredjivao:D

Evo moj:rolleyes:

received_622367371517070.thumb.jpeg.0eb728c0538fef58b397f0c5ce31db89.jpeg20190301_162755-1.thumb.jpg.e1baf067166e2731e57857036369ed91.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
On 5/7/2019 at 2:59 PM, igor996 said:

Ljudi sta raditi sa zadnjim amorizerom pustio je ulje na parkingu unutra je semering za ulje 12.5x24x5 nema nigde da se kupi plus ne znam koja kolicina ulja ide unutra jer je pola iscurelo... jel zna neko od kog motora odgovara za qingqija 

Prvo i osnovno, treba videti ZAŠTO je iscurelo.

Mogu da se kladim da je riknula zaptivna glava, odnosno glavni zaptivni prsten, ispustio pritisak i tako redom...
Ako je emulzionog tipa, teško ćeš naći podatak o količini ulja. Skoro nemoguće.

Ako je de-carbon, ide ulja koliko može da stane. Ovde je bitniji i kritičan  podatak o tačnom položaju razdvojnog klipa.

Za reparaciju de-carbon tipa sve je odlično objašnjeno u temi
 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 99 postova
  • Lokacija: Srem
On 28.4.2019. at 21:13, lord_oblivion je napisao:

Šta je bre ovo u temi, od kad sam ja prodao moje motorče niko ništa ne piše :moto3:

Ima nas koji upijamo informacije. Hvala svima. Uvek nesto novo naucimo. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

@canyon321 To su Acerbis stitnici, dobio sam ih od druga koji je vozio cross, odgovaraju ako nabudzis :D

 

Ovako su izgledali pre nego sto sam ofarbao paramanos-acerbis-rally-pro.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Ako nekome treba imam desni prekidac za grandink kimco. Prekidac je isti  kao na pulseru samo raspored zica treba da se prepravi da bi funkcionisao. 

20190806_154159.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: sopot
  • Motocikl: imam
On 8/6/2019 at 4:09 PM, ZoranP said:

Ako nekome treba imam desni prekidac za grandink kimco. Prekidac je isti  kao na pulseru samo raspored zica treba da se prepravi da bi funkcionisao. 

20190806_154159.jpg

jer prodat prekidac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Og grandinka 250 je. Grandink 125 ima jednu sajlu za gas. Ima ih nekoliko na oglasima vrte se od 1000 do 2500 u zavisnosti za koji motor su. Na svakom treba da se prepravi raspored zica da bi radio na ovim nasim motorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

E malo da osvezimo temu, vratio sam se medju kineze, nije me bilo jedno 6-7 godina. Pazario sam Quingqi QM200GY, Enduro stariji tip, obicna je viljuska napred nije USD I pozadi je dobos kocnica. Motor je vozen najvise po offroad i to je ostavilo traga na njemu. Planiram da ga malo uljudim do pocetka sezone pa ponovo u blato. Posto sam isplo malo iz kineskog fazona treba ce mi dosta informacija o svemu, a tesko da mogu da detaljno procitam 200 strana. Takodje Ali express je postao jako nepouzdan pa ce nabavka delova morati biti lokalno.

Za pocetak bi bilo dobro ako neko ima service manual za ovaj motor, a pitanja cu nabaciti:

  1. Prednja viljuska-stapovi - koliko ulja i koje gradacije ide i koje su dimenzije semerinzi
  2. Karburator - stelovanje fabricko, koliko koji sraf odvrtati zavrtati. U pitanju je Mikuni
  3. Gde nabavljate/pravite silen blokove zadnjeg lancanika ? Nisam gledao u kakvom su stanju ali verujem da nisu sjajni
  4. Pukla mi je maska fara. Ima li gde to da se kupu, video sam na internetu ali nemaju homologaciju sto moze biti problem prilikom registracije
  5. Planiram da ga farbam ali memam ideju gde nabaviti neke nalepnice da ne bude klot. Ne moraju originalne, samo da ga malo usarenim
  6. Ventili, treba ih proveriti, koliki su zazori i da li se lanac bregaste steluje rucno ili je automatski
  7. Gde se kod nas mogu nabaviti lanac i lancanici, po mogucstvu da nisu DID nego nesto jeftinije ?
  8. Gde se mogu nabaviti mehanicki delovi, tipa rucice kvacila, kocnice, kocione plocice i sl stvati ? Pozeljno Novi Sad
  9. Tips & Trics, Razno , što sam zaboravio, a može biti korisno, ako se neko seti neka piše

 

kinez.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja