Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic

Nerviralo me sto je veoma slabo svetlo pa me drugar nagovori da probam led sijalicu, posle malo prosirivanja nozem da prodje ledaca (posto je ona sa ventilatorom) namestih ja to nekako (nestrpljivo govedo umesto dremelom, nozem obradjivalo rupu) a evo razlike, za 8 dolara i pola sata posla odlicno sto se mene tice :jee: samo da napomenem da nisam bio milostiv prema faru iz razloga sto je predhodni vlasnik roknuo 60w sijalicu i otopio far napred, ali posto nema novih farova a i ne daje mi se 50-100e neka ga nek je on meni musav :P

 

 

 

B11D8B57-57B4-4C89-8C98-AAE2EE2BA66D.jpeg

3234D45B-4B80-4D04-A078-09DA7FC715BF.jpeg

FEC02D8C-EB0F-4350-AF6E-EA04D0C69EC3.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Nije lose,i ja sam stavio Led sijalicu odavno,ali ne takvu,bez ikakve prepravke je stala,ima ventilator i 35w je,radi odlicno,bila je 15e na Aliji,ali ubija kako sija. Ovo je kratko svetlo.

20170324_184423.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900
  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Lesidente, da li pršti svetlo i smeta učesnicima iz suprotnog smera ili je usmereno kao normalna H4?

Vidim da je hladno bela a to mi se ne sviđa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Jeste hladno,msm da je 6k kelvina,ali svetlo je usmereno,nije kao na ksenonima, ne rasipa sa po strani,poprilicno je jako,za dugim svetlom i nema potrebe. Cak i  kad je mokar kolovoz moze da se vozi,naravno da je osetno losije po kisi,ali sva bela svetla imaju taj problem. 

Znaju da blicaju,ali ne tako cesto.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Znači, osim što je hladno belo, meni za noćni off road deluje više nego ok, bolje nego da dodajem radne ledare. Drumovima slabo vozim noću, još manje noću po kiši, tako da je i za to dovoljno...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic

Kako fino izgleda taj led tube moracu da ukradem ideju :D Sto se mene tice ja sam odusevljen kako sijalicka radi u odnosu na onu halogenu od 60W radi 3-5 puta bolje jedino sto mora da se prosiri ulaz za sijalicu (nosac se ne dira samo se promer rupe siri do nosaca), vozio sam juce oko 2h i far se nije ugrejao bela jeste ali mi se svidja jer daje mnogo lep kontrast a znakovi i reflektujuce trake kao da sijaju kad naidjes na njih, dugo svetlo nisam probao po gradu (nije mi palo na pamet da prodjem kroz kosutnjak sinoc da je istestiram) ventilatorcic se ne cuje dok radi sto mi je drago. Niko mi nije blicao ali sa obzirom da je juce bio prvi dan sa tom sijalickom videcemo jos :D Lord_Oblivion ako se ne varam i ti si u okolini kosutnjka pa od ponedeljka se mozemo videti pa mozes uzivo da procenis kako radi sijalicka. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Slobodno Mile , to sam skoro ugradio,moze kao dnevno svetlo da se koristi, a i vizuealno izgleda dobro,cak i lepo sija,upadljivo je i po danu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Već si stavljao slike pre neki mesec ili sam te pomešao s nekim?

 

Mile, na Voždovcu sam a radnim danima prolazim dole Rakovičkim dva puta dnevno, na posao i s posla pa možemo da se dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint Pulser 125. MTS 1260 Enduro.

Nisam na forumu,stavljao sam na fb kad mi je stigao,ali tad je bio privremeno nabudziran. Sad sam uradio trajno resenje,pa mozda nekom bude od pomoci.

 

On topic. Narucuj slobodno led, 5x bolje sija od obicne. Ja sam uzeo neku od 40w 4000 lm. 3 diode kratko + 1 za dugo. Sijalica je usla normalno u far,samo sam morao da zamenim mesta zicama u dzeku (da bude kao h4).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: sopot
  • Motocikl: imam

pozdrav

 

evo i ja nesto da napisem,da nebude da samo zapitkujem.

 

imate cetkice da kupite u Ralji (za one koji neznaju oko 30 km juzno od beograda posle Avale kragujevackim putem) zasta god hocete,covek se bavi ozbiljnom proizvodnjom.ako nema merku sacekas i on napravi.komad oko 100 apoena nacionalne valute.ako nekome treba telefon imam.

ja u faru imam ksenon,neznam koji tako sam kupio,dobro sija ali samo kratko.kad upalim svetla na leru pisti trafo ali sijalica nemoze da zasija ,tek kada dodam gas sija, u voznji normalno od buke necujem dali pisti.

a sad da zapitam.negde sam procitao ali sam zaboravio gde.puklo staklo na posudi za ulje prednje kocnice.''cime da zatisnem rupicu''?

kako da postavim slike na forum?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ispod ovog polja u kome upravo pišem ovaj odgovor, imaš levo 'Drag files here to attach, or choose files' a desno imaš dugme 'Insert other media'. Meni je na engleskom, ako je tebi na srpskom onda je neš,to tipa 'Prevuci fajlove ovde da ih zakačiš ili izaberi fajlove' i 'Ubaci druge medije'.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ninja zx6r, GSXF, GSXR, CF Moto

Drugari treba mi informacija vezana za Zadnji lancanik JTR809.
Cimam se da porucim a nisam siguran koliko zubaca treba da ima, koliko su mi objasnili preko telefona ima nekoliko varijanti za tu oznaku lancanika.
Jedno mi je resenje da licno preprojim koliko ih ima na starom, ali frka mi je jer trenitno nisam kuci pa nemam motor kod sebe a moram da zavrsim porudzbinu do pola 12  :D
 
Da li mozda neko zna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja