Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Mol-Ada
  • Motocikl: Qingqi QM 125 GY-2B

Ljudi koja svećica ide u Pulser 2? Da li je možda NGK DR8EA? Znam da je pre moglo da se skine servisno uputsvo na sajtu massetechnika,ali sad nemože i nemogu da ga pronadjem nigde...  <_<  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Ljudi koja svećica ide u Pulser 2? Da li je možda NGK DR8EA? Znam da je pre moglo da se skine servisno uputsvo na sajtu massetechnika,ali sad nemože i nemogu da ga pronadjem nigde...  <_<  

NGK DR8EA ,  sa ovog linka mozes da preuzmez uputstvo za servis za qingqi 200 , isto je kao i za pulsera :)  http://www.mychinamoto.com/downloads/QINGQI%20GY%20SERIES%20OWNER'S%20MANUAL.pdf

   R

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Mol-Ada
  • Motocikl: Qingqi QM 125 GY-2B

 

Ljudi koja svećica ide u Pulser 2? Da li je možda NGK DR8EA? Znam da je pre moglo da se skine servisno uputsvo na sajtu massetechnika,ali sad nemože i nemogu da ga pronadjem nigde...  <_<  

NGK DR8EA ,  sa ovog linka mozes da preuzmez uputstvo za servis za qingqi 200 , isto je kao i za pulsera :)  http://www.mychinamoto.com/downloads/QINGQI%20GY%20SERIES%20OWNER'S%20MANUAL.pdf

   R

 

Taj manual imam,ali nigde ne piše u njemu... Hvala ti u svakom slučaju Marko 1992  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Ne dobija mi motor gorivo,sta moze biti problem? :)

Qingqi gy200

Rastavljo sam karb ali nisam ja tu video nista problematicno(nemam tolko iskustva :D ) ako moze neko da me uputi sta bi moglo biti

 

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Ide slavina,crevo,filter,crevo,karburator,uglavnom do karba dodje gorivo a dalje izgleda ne,svecica baca varnicu ali je suva :)

 

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Ljudi traba mi pomoc drugu se pokvario pulser 200. vozio je po rupama i od jednom je izgugio 3 brzinu , kao da je u N , spustio ga je u 2 i nastavio da vozi , a kasnije je presaltao u 4 i to radi normalno a trece koa da nema. nije ispustao ulje da vidi da li ima opilaka . Da li  je neko imao slican problem ili mozda zna sta se ovde dogodilo?

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Rasturio danas karburator,sve ocistio,izduvao sve kanale,ali nista nisam resio,opet isto. Kanda mi negine neki majstor :)

 

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Rasturio danas karburator,sve ocistio,izduvao sve kanale,ali nista nisam resio,opet isto. Kanda mi negine neki majstor :)

 

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока

ako si ocistio i opet ne priam gorivo onda ti majstor negine :)  jesi ocistio  cevcicu koja se nalazi ispod glavne dizne (onje najvece u sredini)  na toj cevcici ima mupica koje rasprsuju benzin , mozda je tu problem? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 344 postova
  • Lokacija: zemun

odvrni svećicu i špricem sipaj malo goriuva direktno u cilindar,ako upali do karburatora je ako ne može biti da ne zatvara neki ventil dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

pogledaj ona video sto sam postavio u prathodnom kometaru . igla ulazi u tu cevcicu. na onom snimku se vidi kao se skida princip je isti kao i kod tvog karburatora  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ljudi traba mi pomoc drugu se pokvario pulser 200. vozio je po rupama i od jednom je izgugio 3 brzinu , kao da je u N , spustio ga je u 2 i nastavio da vozi , a kasnije je presaltao u 4 i to radi normalno a trece koa da nema. nije ispustao ulje da vidi da li ima opilaka . Da li  je neko imao slican problem ili mozda zna sta se ovde dogodilo?

:)

Rešavamo ga na drugom forumu (Viper ?) ali mora prvo da raspoluti agregat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Da Viper-ov motor je u pitanju , ne zeli da ga otvara bar ne jos jer je hladno a i ne zna gde moze da nabavi delove . a ovi iz Novog Sada jos nisu osposobili skaldiste i nema rezernih delova u prodaji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ništa neočekivano za srbistan.

Jooj garažice pusta željice :D Gde bi mi bio kraj da imam jednu običnu garažu pa makar i bez grejanja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

na zalost ne znam  dimenzije tih delova , ali sam danas nasao jedan od najboljih uputstava za servs  pulsera sa detaljnim slikama , jedino sto nema je dimenzije rezervnih delova :)

http://download1650.mediafire.com/7zuea641suqg/ifg917nyiwq1g3w/MANUAL_SER

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja ga uspešno koristim već godinu dana, jedva sam našao radni link za skidanje i zato mi je drago što vidim da još uvek može da se nađe po netu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja