Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Vrlo verovatno da prepunjava,kao sto kaze Marko1995. Napon na leru ne bi trebalo da je veci od 12-13v (naravno ako ti je akimulator ok)a na obrtaju plafon 14-14.5.

To se bar lako utvrdjuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Senta
  • Motocikl: Quinqi 125gy

@sokomm

 

Gledao sam  na sajtu,nista nisam nasao osim neke kineze za 500-600 dinara koji ni jedan nije dobar jer imaju jednu glavu,a ovom je original od Suzukia,to jest 3+2 glave.

Znaci trazio sam od Suzukia ili od Yamahe ,tako da da sam imao i srece jer od yamahe tdr regler skoro slican kao kod ovog sa malim preradam kod zica,posla nekih 5 minuta ko se razume,npr neki elektricar.

Tako da sam stavio bolji regler malo sam i vise platio,ali to je to radi.Sa gasom do 14.5v,ne ide vise.

Poz.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Honda CX500E

 

@sokomm

 

Gledao sam  na sajtu,nista nisam nasao osim neke kineze za 500-600 dinara koji ni jedan nije dobar jer imaju jednu glavu,a ovom je original od Suzukia,to jest 3+2 glave.

Znaci trazio sam od Suzukia ili od Yamahe ,tako da da sam imao i srece jer od yamahe tdr regler skoro slican kao kod ovog sa malim preradam kod zica,posla nekih 5 minuta ko se razume,npr neki elektricar.

Tako da sam stavio bolji regler malo sam i vise platio,ali to je to radi.Sa gasom do 14.5v,ne ide vise.

Poz.

 

 

Gde se moze naci taj bolji regler i koliko kosta?

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Senta
  • Motocikl: Quinqi 125gy

@sokomm

 

Ja sam ga nasao na kupujemprodajemu,to je bas jedan elektricar prodavao,ostalo mu od nekog kome je popravjao,sve u svemu platio sam ga 35 evra,sa njegovom ugradjnom i prepravom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Potreban prednji blatobran za Enduro model ili ako neko ima polovan od japanca samo da ima dovoljno mesta za raspone rupa kao na slici. Širina za štapove 90mm.

 

DSC_0096.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Sta moze biti problem,motor vergla ali nece da upali,svecicu sam vadio i baca varnicu... Pre ovih zahladjenja je palio bez greske

 

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Mene je zezao saug. Kad ga spustim skroz nece da upali, kad ga spustim samo malo sastavi iz prve. Mozda ti je oslabio aku pa slabo vergla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Nije akumulator,vergla kao i pre. Cini mi se da ne dobija gorivo,moracu skinuti karburator da vidim dal je nesto zacepljeno,mozda plovak ne radi,nemam pojma...

 

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: sopot
  • Motocikl: imam

pozdrav svima 

 

postadoh ja vlasnik pulsera 200,i procitah svih 206 strana.svatih da delova za ove opake masine i nema tj kako se ko snadje.hteo bih da nabavim za svaki slucaj rezernu bombinu,automat alnasera,regler i elektroniku(cdi sa 8 pinova).dali nesto od ovoga pase od raznih  skutera kojih ima u izobilju na oglasima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Bobine ima, za skutere, obična ne elektronska, jedna crvena, rele anlasera ima na KP, jedna crvena ili manje,  regler bilo koji univerzalni sa 6 žica, jedna jedna ipo crvena, jedino paljenje moraš malo pažljivije da potražiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: sopot
  • Motocikl: imam

hvala lord

imas li neku preporuku za nabavku delova?

da li delovi moraju da budu od skutera iste kubikaze ili moze i manje?

sta znaci  bobina obicna ne elektronska kod mene sa jedne strane imam dve buksne (verovatno +i-)a sa druge strane bobine kabl za svecicu,rele anlasera pretpostavljam mora biti slicne kubikaze zbog snage alnasera za vecu kubikazu u odnosu na skuter od 50cm,regler ima dva dzeka jedan sa dva i drugi sa tri buksne,cdi je sa 8 pinova(ali samo se 4 koriste ostali su slobodni),imam i neki mali rele mora da je automat za zmigavce?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

automat zmigavaca je isti kao i kod pulsera 200. ja sam bio porucio sa kp.  http://www.kupujemprodajem.com/Automat-migavaca-za-kros-125cc-39679430-oglas.htm?filter_id=98775445 

ima i drugih delova za kineske motore ali ne znam da li su odgovarajuci.  :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja