Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Lepio sam karbon, izgorelo mi pre 2 godine, pa onda opet otvorim top i ubacim staklenu vunu pa i ona izgorela.. Evo sad mi je kamena vuna unutra i karbon preko, ne greje se prejako moze rukom da se pipne opustene bez da se ispeces. Nadam se da nece izgoreti ovo sad, tu mi je vec par hiljada kilometara i ok je :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Pa full,trebalo bi da kamana vuna radi posao. Ja cu da se poigram sa ovim topom. Vec je secen pa cu da eksperimentisem malo. Hvala na korisnim informacijama. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novo Milosevo
  • Motocikl: qingqi QM 200

Ljudi pomagajte, imam Qinqi gy 200 2007 godiste, skoro sam ga uzeo. Imam problem, cilindar i karike su otisle u pm. Sto se tice cilindra, majstor mi kaze da moze da se razbusi i da se ubaci malo veci klip, problem je jer nigde ne mogu naci klip dimenzije FI 66,5 ili 67. Ima li neko predstavu gde mogu naci klip za ovaj motor? Postoji mogucnost da se cilindar hilznuje pa da ostane stari klim jer je on ok, samo bih onda morao naci karike FI 66. Ako bilo ko ima neku informaciju gde da se obratim za delove bio bih vam veoma zahvalan. U najgorem slucaju da kupim sve komplet, cilindar klip i karike, samo informacije gde to naci za ovaj model. 

post-40416-0-51853400-1472842562.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Ljudi pomagajte, imam Qinqi gy 200 2007 godiste, skoro sam ga uzeo. Imam problem, cilindar i karike su otisle u pm. Sto se tice cilindra, majstor mi kaze da moze da se razbusi i da se ubaci malo veci klip, problem je jer nigde ne mogu naci klip dimenzije FI 66,5 ili 67. Ima li neko predstavu gde mogu naci klip za ovaj motor? Postoji mogucnost da se cilindar hilznuje pa da ostane stari klim jer je on ok, samo bih onda morao naci karike FI 66. Ako bilo ko ima neku informaciju gde da se obratim za delove bio bih vam veoma zahvalan. U najgorem slucaju da kupim sve komplet, cilindar klip i karike, samo informacije gde to naci za ovaj model. 

Druze probaj na ovom sajtu  http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=200000447&initiative_id=AS_20160902231821&SearchText=qingqi+qm200gy. mislim da su to odgovarajuci delovi za njega ali se ceka malo duze na dostavu.   :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ima ima, naručuj.

 

Evo šta može jedan kinez uz minimum dorade, kraći prenos (14/49) i prikladne gume (Mitas C-04 i C-05) :)

 

DSC_000001.jpg

 

Stara planina, vrh Midžor, 2167 mnv, avgust 2016

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novo Milosevo
  • Motocikl: qingqi QM 200

Na Madjarskoj granici, selo Djala. Hteo bih da pitam jos samo, da li neko ima informaciju da li se u srbiji mogu naci delovi za ovaj motor (cilindar, klip, karike, ili samo klip i karike a cilindar bih mogao da hilznujem. Dugo mi da cekam ovo iz kine.

 

Takodje bih zeleo da posavetujem sve vozace ovih motora, da ako odluce da nesto menjaju od delova, obavezno prvo skinuti deo i proveriti svaku meru,oblik i rupicu, ja sam sada gledao cilindar i sve u kompletu da kupim, na sajtu mi izbaci npr 5 setova, na svakom pise da je cilindar i ostalo za qingqi qm200 ali samo sam jedan nasao koji stvarno jeste, ostali nisu a razlika je u sitnicama koje mozda neko ne bi primetio i narucio bih pogresno. U prilogu cu staviti jedan primer, primeticete razliku u cilindru a za oba pise da je za isti motor.

 

 

post-40416-0-99566200-1473055156.jpg

post-40416-0-02754000-1473055158.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Lord svaka cast gde si ga popeo  :care:

 

Mora da je ekstra pogled, ja sam moj za sad popeo na oko 1000m, al asfaltom :D Mogu da zamislim kakav je pogled i osecaj preko 2000m, na svom motoru, pa jos na kinezu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

@Djonko98 lep video, ja isao pre mesec dana Steta sto nije jos neko isao motorom..ali opet imao si pratnju u kolima

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Cube '98 (Očeva); Sprint Pulser 125

@Marko1995 

Hvala ti, gledao sam tvoj klip :D 

Pa steta, vece pre toga smo odlucili da idemo , tako da niko sa motorom nije mogao da se organizuje :D
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Lord svaka cast gde si ga popeo  :care:

 

Mora da je ekstra pogled, ja sam moj za sad popeo na oko 1000m, al asfaltom :D Mogu da zamislim kakav je pogled i osecaj preko 2000m, na svom motoru, pa jos na kinezu :D

Neprocenjivo :takoje:  Treba pokušati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Nagurao preko 30.000, nisam stigao da slikam kad su se poklopile nule, jurio sam se sa nekom Panamerom od 500 konja

02e6352d35d5793d8d758bef3467f7e0.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

^

Сад као оће да каже да се преко 100км јурио са њом па није сликао :)

 

Него, да није Дара возила? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Još kad mu skratiš prenos  :lol2:

 

U nedelju mi stiže 49 zuba zadnji JT. Kad ga montiram biće 14/49 (fabrički 15/48). Živo me interesuje koliko će dugo da izdrži Jawin lanac  :D

Samo da javim stanje. Od polovine aprila do kraja avgusta, jedan Jawin lanac kaput. Dibidus. Nema više mesta za španovanje. Znači, mojim stilom vožnje jedan ipo lanac po sezoni :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ajde prvo ovde da stavim :

 

Kupio bih ispravne cele prave zdrave točkove za Q200 Enduro, 21 napred treba da ima dobar disk, 18 nazad doboš, pakne sa pločom mi ne trebaju, osovine mi ne trebaju, gume mi ne trebaju, lančanik ne treba.

Postalo mi strašno smaranje da svaki vikend dva put preobuvam gume, ovako bih imao set točkova za grad i set za off, odšrafi zašrafi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Da li je neko imao problem da mu iz auspuha puca kada da malo jači gas? Pritom iz auspuha izlazi malo crnog dima. Slično je kao kada ugasite motor preko prekidača u vožnji, date gas i vratite prekidač (znam da ovo ne valja za motor),ali mi je najlakše ovako da objasnim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja