Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Cube '98 (Očeva); Sprint Pulser 125

Hahahha, razumem ja to sto se tice privlacenja gledaoca  :oda2: 
Ali voznja motora po gradu, sama po sebi nije bezbedna
Danas svako ima vozacku i voze bez trunke razmisljanja

Ne mogu da kazem, ne vozim ni ja uvek bas po PS-u, ali koliko puta me je Bog sacuvao kada mi neko iskoci, to samo on zna
Stvarno zalim sto u nekim situacijama nisam imao kameru sa sobom, jer bi sigurno ti snimci uticali i na mene i na druge, sto se tice obazrivosti

A to za Iriski venac znam jer sam cesto u NS  :D

Posto mi se priblizilo menjanja lanca i lancanika, zanima me sta si dobio sa tih 16 zuba napred, da vidim da l' i ja da stavim, ili da ostavim kako je trenutno

Kod mene je na katalizatoru prosli vlasnik izbusio dve rupe, sad da l' bih primetio razliku kada bih isekao auspuh i izvadio ceo katalizator, tj da li je vredno toga 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Slobodno čupaj ceo katalizator.

 

 

Hvala :D

 

Ma to sam ubrzao snimak, ne jurim ja :P

Vozim ja lagano po gradu, a i kad dam gas cuju me dobro (a i ne moze Pulser da juri :D)... Nego hteo sam da bude zanimljiv snimak pa sam namerno ubacio te delove kad se provlacim kroz guzvu, moram nekako namamiti gledaoce :D

Dosta ljudi koji su gledali snimak su primetili da sam nebezbedno obilazio kamione, pa da napomenem da je to na Iriskom vencu gde je put u jednom smeru (nista ne moze da naidje u susret)

E pa zavisi to za brzinu, ja njega vozim na otvorenom izmedju 80-100 (zavisi jel ima vetra)... Kad nema vetra drzi on oko 100 i to mu je maksimum al vozim ga tako bez problema po ceo dan... Bilo je slucajeva kad sam po njegovom satu prelazio i 100, kad su bas povoljni vremenski uslovi.. Napravio sam mu novi auspuh, skroz otvoren, i menjao sam prenos, napred sam stavio lancanik sa 16 zuba, nazad isti kao sto je bio, Regina lanac... ne znam to je to od stvari koje bi mogle da uticu na brzinu...(karburator nisam nista dirao pri zameni auspuha)

 

Da li si kuburio sa kablom od davača stepena prenosa? Koliko ima mesta sad između kabla i lanca/lančanika ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

@Djonko98 dobio sam to da motor radi na malo manjim obrtajima, (valjda i potrosnja manja) pa smem da ga vozim punim gasom na duze relacije, a izgubio sam na ubrzanju malo.... Eto na primer vozim od Zablja do Beograda autoputem pun gas (blizu 100 km) brzinom 90-100 kmh bez stajanja sve u cugu....msm moze verovatno i sa 15-kom to da se vozi al sta ja znam ovako sam mirniji :D

 

@lord_oblivion bas sam se skenjao onako na prvi pogled kad sam skinuo onu plastiku i mislio sam da nece moci da stane, ali kad sam skinuo stari lancanik ovaj je legao lepo i ostalo je taman malo lufta da ne dodiruje kabel koji je ostao u fabrickom polozaju nisam ga ni pipnuo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Hvala na odgovoru. Nadam se da je to sve sa onim metalnim srpom (štitnik dekle od protivu puknutog lanca) spakovano?

Stiže mi prednji 16 pa reko da pitam jer sam negde po netu pročitao da se 16 dodiruje s tim kablom.

Žao mi više da mučim mašinu svaki dan po autoputu cross setup-om 14-49  :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Moj je Pulser 125, narucio sam sa motodelova za Suzuki DR 125, leglo je sve lepo, identican je po sirini i nije bilo potrebe za obradom... Evo slika 4a142fbd3d8b15f0c5c23e5643d3abb8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Brate, kakav šuriken  :staa2:  Mislim, može to još ali gledaj to da menjaš skorije.

 

Ja sam uzeo JTF-409.16, za njega treba obrada, da se skine sa jedne strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Hahaha i ja sam tek danas skontao kakav je, nisam gledao otkako sam postavio... Tek mu je 14 meseci, al sam presao oko 16-17.000 km

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

@lesidente Trazi to sto je rekao lord_oblivion JTF 409.16, izgleda da nije isto za 125 i 200cc...

 

Gde da nadjem sad sajlu kvacila, kontam da su zatvorili ovi sto su izgoreli u Novom Sadu? Vozio se veceras i olabavila mi nekako, dodjem kuci da pogledam sta je kad ono ostala na 2-3 licne i stisnem par puta i ode u tri lepe... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja pravim ovde u Bg kod Boban sajle. Za svaki motor do sad. Inače, moguće da na Aliju ima za 125cc.

 

Očigledno se razlikuju izlazne osovine po nutovima i po prečniku. E sad, da li su iste Pulser 200 i Quingqi 200 osovine, ne bih da tvrdim. Izbroj koliko nutova ima tvoj sadašnji lančanik. 409 ima 13 nutova a 426 ima 18, kao što se vidi na slikama.

 

jtf409.jpg

 

 

jtf426_1024x1024.jpeg?v=1412689477

 

Na strugu (ja nisam uspeo da uhvatim lančanik u futer pa smo obrađivali brusilicom mic po mic i hladili konstantno vodom) treba skinuti ovaj izbačeni deo sa desne strane na gornjoj slici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Da,pitanje je da li je isto na Pulseru i Quinqiu. Skinucu lancanik pa cu videti,to bar nije problem. Hvala vam u svakom slucaju momci,od velike ste pomoci. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 292 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

@lesidente Trazi to sto je rekao lord_oblivion JTF 409.16, izgleda da nije isto za 125 i 200cc...

 

Gde da nadjem sad sajlu kvacila, kontam da su zatvorili ovi sto su izgoreli u Novom Sadu? Vozio se veceras i olabavila mi nekako, dodjem kuci da pogledam sta je kad ono ostala na 2-3 licne i stisnem par puta i ode u tri lepe... 

Metalproizvod kod najlona,Djoke Mijatovica 26   021 419 510

poneses staru sajlu za uzorak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

@coko Rekao mi bas cale za njih, sutra cu videti da odem da mi urade, kontam da idem motorom pa na licu mesta odma da stavim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Pa ta dva podatka sam i nasao u temi e sad koji je...

Pogledacu sutra,mozda moze nekako da se izmeri :)

 

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009

Pozdrav ljudi, 

Na prodaju je moj mezimac Qingiqi gy 200 B(A) 

Polovni automobili
http://www.polovniautomobili.com/motori/8580882/qingqi-gy-200

Vreme je da se predje na nesto ozbiljnije sa cim mogu opustenije na duze ture, more itd.  (Nadam se kawasaki versys 650 :))
Ako ima zainteresovanih neka mi se jave.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja